Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

Redmi Note 2 nie 3 :) masz dziwny ten rom, jakaś inwencja twórcza chińczyka z polskim tłumaczeniem.

Wersja stabilna 7.0.6.0 owszem jest od Xiaomi,eu, ale nie 7.0.6.0.0. Były takie wersje na forum, ale to powinno inaczej wyglądać.

Jeśli nie obchodzi cię co tam żółci ci wsadzili w telefon to nie zmieniaj zostań na tym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to redmi note 2 :-D

Soft jest dziwny na poczatku myslalem ze mam juz miui polska bo wchodzac w aktualizaje pojawilo sie cos takiego. Aktualizacje nie dzialaja. Blad polaczenia. Trzeba wgrac z pliku zip. I tak sie zastanawiam czy wystarczy pobrac soft z miui polska zmienic nazwe pliku na update.zip czy trzeba wedlug poradnika na stronie miuipolska. Telefon napewno nie ma root. 

 

Screenshot_2016-03-06-12-41-04.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to redmi note 2 :-D

Soft jest dziwny na poczatku myslalem ze mam juz miui polska bo wchodzac w aktualizaje pojawilo sie cos takiego. Aktualizacje nie dzialaja. Blad polaczenia. Trzeba wgrac z pliku zip. I tak sie zastanawiam czy wystarczy pobrac soft z miui polska zmienic nazwe pliku na update.zip czy trzeba wedlug poradnika na stronie miuipolska. Telefon napewno nie ma root. 

 

Screenshot_2016-03-06-12-41-04.thumb.png.49946c7bd4334a5a40beedb3b731ceba.png

Co do roota, nie masz aplikacji Panel Sterowania?

Zakładam, że masz MiRecovery (sprawdź jakby co, wyłącz, [power] + [vol+]).

Wystarczy, że pobierzesz, wybierzesz opcje zainstaluj ZIP i wskażesz pobrany plik :v wipe też by się przydało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JestemMortem napisał:

 

Co do roota, nie masz aplikacji Panel Sterowania?

Zakładam, że masz MiRecovery (sprawdź jakby co, wyłącz, [power] + [vol+]).

Wystarczy, że pobierzesz, wybierzesz opcje zainstaluj ZIP i wskażesz pobrany plik :v wipe też by się przydało

Panel sterowania mam ale w uprawnieniach nie mam opcji roota. Aktualizacje juz raz probowalem zrobic pobierajac soft miui polska tylko ze nie zmienilem nazwy pliku na update.zip. Wyskoczyl blad ale na szczescie telefon sie zrestartowal i wlaczyl ponownie. Teraz szczerze to boje sie cokolwiek ruszac:/skoro wszystko dziala jak nalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, EnPater napisał:

Mam pytanie, posiadając Rom miui polska 6.2.18 mogę zainstalować supersu? Korzystanie z niego jest dla mnie wygodniejsze 

ja zawsze doinstalowuje żeby Titanium Backup dziłał, Żadnych problemów nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JestemMortem napisał:

O czym Ty mówisz? :v

o rozmnażaniu przycisków do papieru :) jak trafi się kolejny to wyśle ci specjalnie link na priva - bo było już z 5 :P Nie twierdzę że to reguła ale zdarza się że coś pójdzie nie tak i telefonu nawet w fastboot nie daje się uruchomić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, krzyzu napisał:

Po zainstalowaniu super su działa przywracanie aplikacji i danych w Titanium Backup?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Nie powinno być z niczym problemu. Tylko ważne, rób to przez TWRP.. Ktoś zaktualizował biblioteki przez aplikację i uwalił telefon.. Na en.miui jest instrukcja jak uratować, trochę zachodu. 

Za to na CM nie ma problemu z aktualizowaniem SuperSU :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dzisiaj dotarł do mnie telefon Redmi Note 2 i mam w zawiązku z tym pytanie: telefon po włączeniu działa na MIUI 7 dokładznie 5.10.16 by xiaomi.eu, to źle czy dobrze? Lepiej przejść na MIUIpolska? Mam opcję w menu, aby pobrać aktualizacjie z xiaomi.eu, ale kiedy wybieram tą opcje pokazuje, że nie mam połączenia z WiFi (a mam). Zdziwiło mnie też że przy 1 włączeniu telefonu nie było samouczka, czy to aby normalne?

Edytowane przez hasqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, krzyzu napisał:

Po zainstalowaniu super su działa przywracanie aplikacji i danych w Titanium Backup?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Działa, TB jest w pełni funkcjonalny i już nic nie kombinuje, nie zawiesza się, nie wywala.

O uwaleniu przez SuperSU telefonu mam wrażenie że to plotki lub zbieg okoliczności i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Leszek napisał:

Macie problemy z snapem? Podczas używania filtrów, nagrywania ich ekran robi się czarny, nie widać twarzy ani nic. Ludzie piszą że nawet to na najnowszym miui występuje.

Mam dokładnie to samo.. Wkurzające bardzo, na bardzo starym buildzie zaraz po zakupie wydaje mi się że wszystko działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki obecnie jest najbardziej polecany ROM na RN2? Nadal 5.10.29? Jeśli tak to od MIUIpolska czy MIUI.eu? Z góry dzięki.

6.2.29 był bardzo przyjemny, jeżeli mówiąc o miuipolska Dev. 6.3.3 też jest ok, tutaj nawet lepiej z płynnością, bateria podobnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, grzybolevsky napisał:

Jaki obecnie jest najbardziej polecany ROM na RN2? Nadal 5.10.29? Jeśli tak to od MIUIpolska czy MIUI.eu? Z góry dzięki.

Ja na 6.3.3. Ten jest ok..sot 5<... Oprócz BT ..problemów w codziennym korzystaniu nie zauważyłem, śmiga i tyle ;-) Od 5.10.29 jak na razie najlepszy wdlg mojej skromnej opinii i dla mnie romek ;-)

15 godzin temu, hasqu napisał:

Cześć, dzisiaj dotarł do mnie telefon Redmi Note 2 i mam w zawiązku z tym pytanie: telefon po włączeniu działa na MIUI 7 dokładznie 5.10.16 by xiaomi.eu, to źle czy dobrze? Lepiej przejść na MIUIpolska? Mam opcję w menu, aby pobrać aktualizacjie z xiaomi.eu, ale kiedy wybieram tą opcje pokazuje, że nie mam połączenia z WiFi (a mam). Zdziwiło mnie też że przy 1 włączeniu telefonu nie było samouczka, czy to aby normalne?

Wszystko jest od a do z na forum. Tym bardziej podstawy o których piszesz. Wystarczy zwalczyć lenistwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo.. Wkurzające bardzo, na bardzo starym buildzie zaraz po zakupie wydaje mi się że wszystko działało.

Macie problemy z snapem? Podczas używania filtrów, nagrywania ich ekran robi się czarny, nie widać twarzy ani nic. Ludzie piszą że nawet to na najnowszym miui występuje.

To nie wina MIUI, a snapa. Zainstalujcie sobie wersję "com.snapchat.android_9.20.4.0-756_minAPI14(armeabi-v7a)(nodpi).apk" i będzie dobrze.

Poczytajcie sobie temat do którego daje niżej link.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3303641

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od nieco ponad tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem redmi note 2. Jest to również mój pierwszy smartphone z andkiem. Mam zainstalowane miui polska 6.1.29 dev na andku 5.0.2. Póki co nie wykrywam żadnych problemów aczkolwiek nie mam porównania. Jako doświadczeni użytkownicy uważacie, że mogę spokojnie zostać na tym romie czy warto zmienić na coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od października siedzę na 5.10.22, warto aktualizować do najnowszej wersji?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Ja siedzę na 5.12.10 i nie zmieniam ponieważ wszystko ładnie działa a aktualizacje jakiś fajerwerków nie wprowadzają

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...