Skocz do zawartości

POCO X3 NFC - MIUI Global / EEA Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na odblokowanie bootloadera żeby wgrać z powrotem androida 10 i tak się zastanawiam czy blokować go przy wgrywaniu czy zostawić sobie odblokowany chodzi mi o gwarancję. A czy jak zablokuje to następnym razem też trzeba czekać tydzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bogdan75 Co do gwarancji, to jej nie tracisz, odblokowujesz przecież za zgodą. Jeśli chodzi o zablokowanie i ponownie odblokowanie, to w tym przypadku czasu oczekiwania już nie ma. Tyko za pierwszym razem trzeba swoje odczekać. 

Pamiętaj tylko, że jak zostawisz odblokowany bootloader, to aplikacje bankowe nie będą dziać. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda na odblokowanie danego modelu, udzielana jest na konto. Jeśli raz odblokujesz dany telefon po oczekiwaniu, to następnym razem tego czasu już nie ma. Jeśli kupisz nowy telefon i będziesz chciał go odblokować, to znowu czas oczekiwania będzie obowiązywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bogdan75 napisał:

Bootloader odblokowany a teraz walczę z romem już pobrałem od nowa i Mi flash zmieniałem i cały czas mam "No such file or directory"

Gdzieś w ścieżce dostępu do pliku masz spację. Przenieś folder z ROMem gdzieś, gdzie tej spacji nie będzie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj się pojawiła u mnie aktualizacja do androida 11, zaktualizowałem i...

1. Dymki zamiast okrągłych są kwadratowe

2. Pływające okna nie działają tak jak wcześniej

3. Pojawiła sie jakaś ikonka przekreśłona torba ?

4. Zniknęła ikonka tryb pracy w zasobniku

Co mnie najbardziej irytuje to nie naprawili błędu usuwania  pojedyńczych wiadomości. Jak wejdę w jakąś wiadomość i zaznaczę szybko np kilka podwiadomości w tej wiadomości to to pokazuje się przez kilka minut

Wybrano wiadomość, wybrano 1 wiadomość

Wybrano wiadomość, wybrano 2 wiadomości itp, i jak zaznaczymy np 25 podwiadomości szybko klikniemy usuń i wyjdziemy np przeglądać chrome, to jeszcze przez kilka minut pokazują się te komunikaty co mnie doprowadza do szaleństwa w tym telefonie

InkedIMG_20210524_232015_LI.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjąłem z pudełka poco x3 i nie aktualizowałem lepiej chodził niż na 11 najnowszej. Aparat dłużej się odpala niż na starym sofcie. Mrozi się często Chrome, zawiesza się i restartuje co jakiś czas. Wolniej odpala aplikacje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2021 o 21:26, lowermann napisał:

Wczoraj się pojawiła u mnie aktualizacja do androida 11, zaktualizowałem i...

A działa Google Pay? Jak miałem którąś aktualizacje, która była stable beta to krzyczał, że telefon nie spełnia wymogów bezpieczeństwa.

Generalnie po tej akcji wróciłem na 12.0.8 ale tą na Androidzie 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...