Jump to content

@[email protected]

Użytkownicy
 • Posts

  449
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by @[email protected]

 1. Tylko ta kombinacja nie za każdym razem zadziała, więc lepiej spróbować kilka razy. A jeśli nie to pozostaje gwarancja/serwis.
 2. A próbowaliście wejść w recovery i np zrobić wipe ?
 3. Jest na cały ekran. Czujnik też działa u mnie ok.
 4. Ja kupiłem takie szkło: https://www.aliexpress.com/item/4001003377949.html Jest do niego dołączony olej żeby zalać wokoło i wtedy nie widać że nie przylega na rantach.
 5. YT coś ostro miesza w tym tygodniu. Na innym forum czytałem, że komuś na Google Chrome przestało działać i musiał czyścić ciasteczka. Mi jakieś dwa dni temu też ta apka przestała działać. Ale była aktualizacja do wersji 11.18, po której ruszyło. Teraz widzę jest już wersja 11.21 z opisem "Playback fix". Także radzę pilnować aktualnej wersji, nawet jak nie wyskakuje powiadomienie z aktualizacją to wyszukiwać ręcznie w ustawieniach.
 6. Śpieszmy się kochać nowego Androida, tak szybko odchodzi
 7. Możesz również odinstalować Magisk przez TWRP.
 8. Jeśli w Google Pay masz poprawnie dodaną kartę, to ja bym po prostu sprawdził próbując gdzieś zapłacić.
 9. Aaa chwila, teraz doczytałem ze zrozumieniem. Po kiego przykładasz kartę do telefonu? Płatności mobilne powinieneś konfigurować poprzez apkę z banku, powinna się dogadać z Google Pay. Fizyczna karta w tym nie uczestniczy.
 10. Ustawiłeś Google Pay jako domyślną apkę do płatności ?
 11. Wiadomo, że nie jest to sposób na naprawę, ale tak nie kłuje w oczy wtedy ten błąd.
 12. Całe Xiaomi, nawalili modeli a potem nie ogarniają z softem. Miałem wcześniej dwa modele Redmi obydwa zostały już z tym Androidem który miały fabrycznie bo "nie są wstanie zapewnić kompatybilności", całe szczęście jest XDA, które jest w stanie to ogarnąć. A że X3 jest dość popularny to myślę na XDA dojadą pewnie i do Andka 15.
 13. Unia jego mać... softy Global dla Europy mają wszystkie apki od Google. Jak chcesz mieć oryginalne apki Xiaomi musisz wgrać MIUI Polska, które bazuje na chińskim sofcie lub bodajże soft Global dla Indonezji (zawiera język polski).
 14. Najlepiej wyłączyć całkiem te animacje.
 15. Od miesiąca czekasz aż ktoś Ci pomoże. Na zadanie pytanie odpowiadasz czymś co zupełnie go nie dotyczy. Co więcej, w internecie jest masa filmików z prezentacją jak w POCO włączyć ukryte aplikacje, których znalezienie w Google trwa mniej niż 30 sekund. Ale lepiej lamentować na forum...
 16. Kolejne dwa babole w sofcie: - po zmianie czasu w weekend padły zaplanowane zadania - są włączone, ale nic się nie dzieje, pewnie po restarcie telefonu zaczną działać, ale co mam co chwila telefon ponownie uruchmaiać!? - coś ambitnie mi rozpіerdala tagi w plikach z muzyką zastepując polskie znaki chińskimi krzaczkami lub kwadracikami (część piosenek tak część tak), nie używam apki Muzyka tylko inną ze sklepu Play.
 17. Raz miałem taki efekt na poprzedniej wersji MIUI Polska - 12.0.7.0. Na ostatniej na razie nie wystąpiło. Więc możliwe, że coś jest na rzeczy. Niestety nie wiem co to powoduje.
 18. Na Twoim miejscu zmieniłbym to oświetlenie led na takie które zasila ledy prądem stałym. Może tego obecnie nie odczuwasz, ale to migotanie strasznie męczy oczy przy dłuższym przebywaniu.
 19. Apka chyba padła, zresztą od jakiegoś czasu już nie jest rozwijana. Teraz jest nowa - https://github.com/yuliskov/SmartTubeNext
 20. Jak wygląda obecnie sprawa Xposed Framework ? Dawniej była specjalna wersja dostosowana do MIUI, a wgranie zwykłej powodowało, że telefon się nie uruchamiał. Czy obecnie można wgrać dowolną wersję? W Magisku widzę jakiś port zrobiony przez Ritu, czy ktoś go używa ?
 21. A spróbuj innych apek do yt https://github.com/yuliskov/SmartYouTubeTV/releases/tag/6.17.728 https://github.com/yuliskov/SmartTubeNext/releases/tag/10.84 Albo przez Kodi z wtyczką do yt.
 22. A to do wgrania Magiska potrzeba laptopa? Dobrze, że mój telefon o tym nie wie
×
×
 • Create New...