Jump to content

@[email protected]

Użytkownicy
 • Posts

  463
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by @[email protected]

 1. Masz coś naklejone na szybce aparatów? Folia, szkło? Spróbuj też zrobić zdjęcie ze zdjętym etui.
 2. Sprawdź w menu serwisowym czy obydwa mikrofony nie działają czy tylko ten dolny. Jeśli to płyta to zawsze można jeszcze kupić w chinach samą płytę i wymienić.
 3. Ale czego oczekiwałeś? Żeby telefon zaczął kawę robić?
 4. Chyba nie znasz współczesnych systemu. Te gunwa żyją obecnie własnym, życiem i uważają że wiedzą lepiej czego potrzebuje użytkownik. Musisz włączyć w opcja programisty debugowanie usb, potem podłączyć telefon do komputera. Na kompie zainstalować adb (można paczkę adb minimal tool - albo coś podobnego). I takim poleceniem powinno wyłączyć sklep: adb shell pm disable-user --user 0 <package_to_disable> a nazwa sklepu to: com.android.vending więc: adb shell pm disable-user --user 0 com.android.vending Ewentualnie możesz sprobować wyłączać sklep przez tą apkę, nie wiem tylko czy bez roota potrafi wyłączać apki systemowe: https://www.myandroidtools.com/ Kiedyś była dostępna w sklepie play, teraz chyba już jej nie ma. Więc jak coś to instalujesz na własne ryzyko spoza sklepu.
 5. To akurat uja daje. Usługi googla żyją własnym życiem i co jakiś czas ta opcja sama się przestawia. A niestety ostatnio coraz więcej apek wraz z nowymi wersjami robią się coraz bardziej gunwiane. Ja akurat mam roota + firewall i sklep odcięty od neta, a aktualizuje apki ręczne raz na miesiąc lub jak mi sie przypomni. Można wyłączyć aplikację przez adb, tyle że to to upierdliwe.
 6. Dzięki, jeden potrafi przeczytać poprawnie. W starym Redmi 4 Pro edytowałem to logo bez problemów. Również ten sam sposób jest opisany dla Poco X3 Pro. A na zwykły X3 nic nie potrafię znaleźć. Może to siedzi w partycji boot, ale na niej to lepiej nie eksperymentować.
 7. I jaki związek ma ta informacja z moim pytaniem? Czy na tym forum czytanie ze zrozumieniem Wam sprawia fizyczny ból czy o co chodzi?
 8. A to przypadkiem nie o to chodzi, że szkło ma przyjąć energię uderzenia i ewentualnie pęknąć chroniąc wyświetlacz? Przy miękkim siła pójdzie w wyświetlacz.
 9. A że tak zapytam, jaki to ma związek z moim tematem?
 10. A zmień dzwonek na jakiś niestandardowy. Nie wiem czy przypadkiem nie było tak, że te dzwonki xiaomi mają wibrację w rytm dzwonka i być może mimo wyciszenia wibracja nadal tak działa.
 11. Witam. Usiłuję zmienić bootlogo w modelu z tematu. Chodzi mi, o to logo wyświetlane zaraz po włączeniu, nie animację startową MIUI. Niestety nie potrafię sobie z tym poradzić. W telefonie nie ma partycji "logo". Jest partycja "splash", lecz jest ona pusta - "same zera". Spróbowałem nawet na chama przez flashboot wgrać do tej partycji swoje logo, niby się wgrało - gdy ją potem odczytuje jest tam ta zawartość którą wgrałem zamiast zer. Jednak telefon nic sobie z tego nie robi i nadal wyświetla stare logo. Dodam, że nawet jak pobiorę pełny soft pod flashboot to tam nie ma ani logo.img ani splash.img. Widocznie w tym modelu jest to zrobione inaczej. Czy ktoś wie gdzie w tym telefonie siedzi to logo startowe i czym je można podmienić ? Z góry dzięki za pomoc.
 12. Witam, zaktualizowałem oprogramowanie 12.5.3.0 do tej wersji tj. 12.5.5.0 i mam taki problem, że w ustawieniach aplikacji dla niektórych aplikacji (możliwe że widżetów) znikła opcja ustawień oszczędzania energii. Dla pozostałych jest ona nadal i można wybrać "Bez ograniczeń". Problemem jest to, że używam aplikacji widżetu która już nie jest przez autora aktualizowana i nie radzi sobie z oszczędzaniem energii miui. Bez zmiany tej opcji na "Bez ograniczeń" widżet się nie ładuje. Czy jest jakiś sposób aby to obejść?
 13. Wymień kartę SIM u operatora i sprawdź czy na nowej będzie ten problem występował.
 14. Wgrałem na 12.0.8.0, u mnie safetynet przechodzi i to jeszcze bez wgranego Magiska.
 15. Tylko ta kombinacja nie za każdym razem zadziała, więc lepiej spróbować kilka razy. A jeśli nie to pozostaje gwarancja/serwis.
 16. Jest na cały ekran. Czujnik też działa u mnie ok.
 17. Ja kupiłem takie szkło: https://www.aliexpress.com/item/4001003377949.html Jest do niego dołączony olej żeby zalać wokoło i wtedy nie widać że nie przylega na rantach.
 18. YT coś ostro miesza w tym tygodniu. Na innym forum czytałem, że komuś na Google Chrome przestało działać i musiał czyścić ciasteczka. Mi jakieś dwa dni temu też ta apka przestała działać. Ale była aktualizacja do wersji 11.18, po której ruszyło. Teraz widzę jest już wersja 11.21 z opisem "Playback fix". Także radzę pilnować aktualnej wersji, nawet jak nie wyskakuje powiadomienie z aktualizacją to wyszukiwać ręcznie w ustawieniach.
 19. Śpieszmy się kochać nowego Androida, tak szybko odchodzi
 20. Możesz również odinstalować Magisk przez TWRP.
 21. Jeśli w Google Pay masz poprawnie dodaną kartę, to ja bym po prostu sprawdził próbując gdzieś zapłacić.
 22. Aaa chwila, teraz doczytałem ze zrozumieniem. Po kiego przykładasz kartę do telefonu? Płatności mobilne powinieneś konfigurować poprzez apkę z banku, powinna się dogadać z Google Pay. Fizyczna karta w tym nie uczestniczy.
 23. Ustawiłeś Google Pay jako domyślną apkę do płatności ?
×
×
 • Create New...