Jump to content

dpiast

Użytkownicy
 • Posts

  44
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dpiast's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done

Recent Badges

1

Reputation

 1. WOW! Jak osiągnąć 5h SOT z 50% baterii? U mnie wydaję się to niemożliwe. Mój max to 7h SOT na baterii od 100% do 4%
 2. No i mam pierwszego buga po aktualizacji. Jestem w trakcie pisania z osobą X na messengerze, a osoba Y wysyła mi wiadomość. Wywala mnie z okna gdzie byłem w trakcie pisania wiadomości do X, rozmazuje mi ekran aby wyświetlić okienko z informacją że otrzymałem wiadomość od osoby Y. Nie jestem w stanie nic zrobić po za odczekaniem aż okienko samo zniknie lub ja sam je przesunę i wtedy mogę wrócić do kontynuowania pisania wiadomości. Edit: w aplikacji do SMS mam dokładnie to samo.
 3. U mnie też już zainstalowane. Jak ja razie bez problemów, ale nowości/zmian też nie widać. Zobaczymy za kilka dni co i jak.
 4. 6h z hakiem SOT dla Poco F3 przy 60Hz + Lte to dobry wyniki? Szczerze mówiąc mój wcześniejszy Poco X3 NFC zdecydowanie dłużej potrafił wytrzymać. A jak to wygląda u Was?
 5. Dzięki. Na telefonie u mnie nie widziałem. Wygląda to tak:
 6. Gdzie ten link? W poście wyżej nie widzę. 🙂
 7. Czy ktoś znalazł rozwiązanie tego problemu? Czy serwis gwarancyjny jest świadomy tej przypadłości niektórych egzemplarzy i wymienia urządzenie od ręki czy jest walka na zasadzie odsyłania telefonu "bez stwierdzenia jakichkolwiek wad"? Ciężko udowodnić coś co raz działa a raz nie. Telefon mam zakupiony z allegro z oficjalnego sklepu Xiaomi Mi-Home
 8. Dzięki! Coś za bardzo kombinują z tą numeracją.
 9. Miui 12.0.7 jest nowsza czy starsza od tej którą tutaj właśnie podałeś 12.0.6.7? Już się trochę gubię w tej numeracji.
 10. Jak zainstalować aktualizacje z pobranej paczki? Kiedyś była taka opcja w menu a teraz nie mogę jej znaleźć. Z góry dziękuję.
 11. Możesz rozwinąć temat bloatware? Co i jak usunąłeś?
 12. Dziś po wyjęciu telefonu z kieszeni moim oczom ukazał się ekran blokady a później ekran z ikonami itd. w kolorach czerni i zieleni. W sensie wszystko było wyrysowane tylko w tych dwóch kolorach o różnym ich natężenie. Coś jak efekt "odwróconych kolorów" w edytorze graficznym ale tylko z użyciem czerni i zieleni. Zrobiłem zrzut ekranu i zrestartowałem telefon. Wszystko wróciło do normy. Zapisany zrzut ekranu o dziwo wygląda normalnie. I teraz pytanie, zwariował software (luncher poco/miui) czy hardware (ekran /taśma ekranu/płyta główna). Jakieś pomysły? Ktoś tak miał?
 13. Jakieś powiadomienia mi się wyświetlały w takiej nieczytelnej formie. Ale właśnie włączyłem ciemny ponownie i jak na razie jest ok. Może jakaś aktualizacja już to poprawiła.
 14. Po włączeniu trybu ciemnego, gdzieniegdzie wyświetlają się czcionki w tak ciemnych kolorach że nie da się ich odczytać na równie ciemnym tle. U Was też tak jest? Da się coś z tym zrobić?
 15. Właśnie doszło do mnie szkło hybrydowe 3mk. Co prawda na wyspę aparatów a nie ekran ale jednak szkło. Przestrzegam Was przed tym dziadostwem. Nie ma to nic wspólnego ze szkłem, po prostu cieniutka i giętka folia. Do tego dużo za mała. W około folii mam 2mm gołego, niezabezpieczonego szkła aparatu. Strata czasu i pieniędzy. Pierwsze lepsze SZKŁO z Ali za ułamek tej kwoty jest lepsze niż to badziewie.
×
×
 • Create New...