dpiast

Użytkownicy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About dpiast

 • Rank
  Użytkownik
 1. Daj znać jaką diagnozę postawi serwis
 2. Ja na to rady niestety nie znalazłem.
 3. Mam podobne odczucia, przez chwilę myślałem że to coś ze strony operatora jest nie halo ale ewidentnie wina po stronie telefonu.
 4. Miałem dokładnie tak samo ale w RN5. Takie akcje zaczęły się gdy na dworze zrobiło się cieplej lub gdy telefon robił za nawigacje w samochodzie. Telefon ewidentnie łapał zwiechy ze względu na przegrzanie. Gdy znów zdarzy Ci się taka sytuacja to włóż go do zamrażarki na 1-2min, jeśli po tym czasie zacznie pracować normalnie to wina leży w zbyt wysokiej temperaturze procesora. Normalnie (bez zamrażarki) wracał mi do życia w ciągu 15-20min.
 5. No i znowu ten sam problem. Wszystko się posypało po aktualizacji do MIUI 9. Później była kolejna piątkowa aktualka ale nadal to samo. Ewidentnie problem leży po stronie software.
 6. Ok, zaraz sprawdzę. Dzięki Edit: Kalibracja nieudana. Osie X Y Z ciągle pokazują zero. Wyskakuje błąd "don't shake the phone". Po restarcie wszystko wraca do normy, X Y Z prawidłowo odczytuje dane, kalibracja zakończona sukcesem. Podziała to chwilę i znów zacznie wariować.
 7. No i niestety znów problem z orientacją telefonu. Ciągle myśli że jest do góry nogami i nie chcę tego zmienić. Zdjęcia obraca, aparat obraca i menu aparatu też. W sumie problem tylko z aparatem. Reszta apek OK. Edit: Jeszcze YouTube się nie obraca względem położenia telefonu.
 8. Po trzecim restarcie wszystko wróciło do normy Dzięki, musiało się coś przywiesić.
 9. Czy ktoś wie dlaczego mój aparat po aktualizacji jest do góry nogami? Zrobione zdjęcie jest odwrócone o 180 stopni a do tego menu Opcje aparatu również?
 10. No to niestety potwierdzam... 🙁 Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 11. YouTube po domowym wifi działa jak błyskawica. Po sparowaniu telefonu z głośnikiem bluetooth zaczyna strasznie mulić oraz przerywać odtwarzanie. Nie nadąża z ładowaniem filmu. Ktoś wie dlaczego oraz jak to poprawić? RN3 Pro Prime z najnowszym Miui Global Dev. Pozdrawiam Daniel Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 12. U mnie zmiana romu na Dev pomogła. Przynajmniej przez ostatnie dwa dni jest ok [emoji5] Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 13. Cenna rada, nie wiedziałem. Sprawdzę po powrocie z pracy. Dziękuję bardzo. Edit: TO działa, działa, DZIAŁA!!! Mam już wersje Dev. Bardzo pięknie dziękuję [emoji5] Teraz tylko muszę sprawdzić czy sieci nie rozłącza. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 14. Też chciałem na Dev przejść ale pokazuje błąd przy rozpakowaniu paczki z romem. "Nie można zweryfikować pliku aktualizacji" Lipa straszna, na redmi 3s żadnych problemów z odblokowaniem bootloadera, ani wgraniem romów nie było. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka