Jump to content

Bogdan75

Użytkownicy
 • Posts

  51
 • Joined

About Bogdan75

 • Birthday June 12

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Poco X3/Mi Band 4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Bogdan75's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

 1. Sprawdziłem eksportuje na dysk Google bez problemu.
 2. Zaktualizowałem (hard resetu nie robiłem) i widzę pierwszy błąd: kosz pokazuje 0 plików mimo że jest w nim kilka zdjęć. Edit: zaskoczyło coś i zaczął wyświetlać ilość plików.
 3. Dziś v12.0.8.0 zmienił status na stabilną (już bez dopisku beta) https://xiaomifirmwareupdater.com/archive/miui/surya/
 4. No i już nie mam tej aktualizacji pewnie wycofują jak dwie poprzednie.
 5. U mnie też się pojawiła ta aktualizacja ale na razie chyba nie zainstaluję bo na stronie z softem cały czas jest podpisana jako stable beta.
 6. Nadal jest to Stable Beta https://xiaomifirmwareupdater.com/archive/miui/surya/
 7. Bootloader odblokowany a teraz walczę z romem już pobrałem od nowa i Mi flash zmieniałem i cały czas mam "No such file or directory"
 8. Dziś będę mógł odblokować bootloadera i wgrywam androida 10 na miejsce niedopracowanej 11 i mam pytanie czy po instalacji robić jeszcze hard reset czy nie? Pamiętam że kiedyś jeszcze za czasów Samsunga było to zalecane.
 9. Czekam na odblokowanie bootloadera żeby wgrać z powrotem androida 10 i tak się zastanawiam czy blokować go przy wgrywaniu czy zostawić sobie odblokowany chodzi mi o gwarancję. A czy jak zablokuje to następnym razem też trzeba czekać tydzień?
 10. No dobrze a czy tą obecną wersję lub jak wyjdzie nowsza to da się wgrać bez odblokowywania bootloadera? Żeby wgrać to jeszcze raz na czysto?
 11. No to jaki rom i jakim sposobem wgrać na zablokowanym bootloaderze? EUXM Recovery i przez connect to pc?
 12. Możliwe że coś z romem namieszałem. Teraz po aktualizacji do Androida 11 mam MIUI Global 12.0.6.0 RJGEUXM pobrałem 12.0.8.0 QJGEUXM Fastboot z tej strony: https://xiaomifirmwareupdater.com/archive/miui/surya/ ale przy nim nie pisze global tylko EEA. Już się pogubiłem na co mam patrzyć (global/EEA) czy końcówkę EUXM? Nie pamiętam jaki był zaraz po zakupie telefonu ale wydaje mi się że: MIUI Global 12.07.0 QJGEUXM. Co do botloadera to jest zablokowany więc zamiast w fastboot wchodzę w: Power i vol+ i tam wybieram Connect with MIAssistant (to jest to download mode?)
 13. Próbuję właśnie wgrać przez MiFlash i na końcu po około 20 min. wywala error: mi flasherror flash timeout.
 14. Da się przywrócić Androida 10 takiego jakiego miałem wcześniej 12.0.8.0.QJGEUXM bez utraty gwarancji? Bo zaktualizowałem do 11 jak była dostępna i mam same problemy głównie z restartami i nawet przywracanie do ustawień fabrycznych nie pomogło ☹️
×
×
 • Create New...