Jump to content

Bogdan75

Użytkownicy
 • Content Count

  45
 • Joined

Community Reputation

4 Neutral

About Bogdan75

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 8 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bootloader odblokowany a teraz walczę z romem już pobrałem od nowa i Mi flash zmieniałem i cały czas mam "No such file or directory"
 2. Dziś będę mógł odblokować bootloadera i wgrywam androida 10 na miejsce niedopracowanej 11 i mam pytanie czy po instalacji robić jeszcze hard reset czy nie? Pamiętam że kiedyś jeszcze za czasów Samsunga było to zalecane.
 3. Czekam na odblokowanie bootloadera żeby wgrać z powrotem androida 10 i tak się zastanawiam czy blokować go przy wgrywaniu czy zostawić sobie odblokowany chodzi mi o gwarancję. A czy jak zablokuje to następnym razem też trzeba czekać tydzień?
 4. U mnie już od bardzo dawna jest 1.0.9.66.
 5. No dobrze a czy tą obecną wersję lub jak wyjdzie nowsza to da się wgrać bez odblokowywania bootloadera? Żeby wgrać to jeszcze raz na czysto?
 6. No to jaki rom i jakim sposobem wgrać na zablokowanym bootloaderze? EUXM Recovery i przez connect to pc?
 7. Możliwe że coś z romem namieszałem. Teraz po aktualizacji do Androida 11 mam MIUI Global 12.0.6.0 RJGEUXM pobrałem 12.0.8.0 QJGEUXM Fastboot z tej strony: https://xiaomifirmwareupdater.com/archive/miui/surya/ ale przy nim nie pisze global tylko EEA. Już się pogubiłem na co mam patrzyć (global/EEA) czy końcówkę EUXM? Nie pamiętam jaki był zaraz po zakupie telefonu ale wydaje mi się że: MIUI Global 12.07.0 QJGEUXM. Co do botloadera to jest zablokowany więc zamiast w fastboot wchodzę w: Power i vol+ i tam wybieram Connect with MIAssistant (to jest to download mode?)
 8. Próbuję właśnie wgrać przez MiFlash i na końcu po około 20 min. wywala error: mi flasherror flash timeout.
 9. Da się przywrócić Androida 10 takiego jakiego miałem wcześniej 12.0.8.0.QJGEUXM bez utraty gwarancji? Bo zaktualizowałem do 11 jak była dostępna i mam same problemy głównie z restartami i nawet przywracanie do ustawień fabrycznych nie pomogło ☹️
 10. Usunięte zdjęcia i filmy mogą być w koszu i zajmują miejsce.
 11. Nocne zdjęcia robi około 2 - 3 sekundy od kliknięcia migawki a w galerii stockowej pojawia się od razu.
 12. Dziś włączyłem DNS Adguard z powrotem bo już miałem dość reklam i jak narazie od rana nie mam żadnych komunikatów
 13. Po wyłączeniu DNS Adguard, który cały czas miałem włączony i nigdy nie było problemu na razie komunikat się nie pojawia ale zobaczę jak będzie dalej.
 14. Również wifi Orange, DNS adguard i od kilku dni dokładnie ten sam komunikat.
 15. Tryb ciemny --> poszczególne aplikacje i tam odznaczyć wymuszanie trybu ciemnego dla tych aplikacji z którymi jest problem.
×
×
 • Create New...