Bogdan75

Użytkownicy
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Bogdan75

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 8 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie działa jeśli drugi telefon ma też włączony czat i oba są w zasięgu LTE albo WiFi. Ja akurat mam Orange ale to chyba nie ma znaczenia bo to po googlu na razie działa nie po operatorze.
 2. Czy ta wersja to jest już najnowsza i ostateczna? Telefon kupiony w Media Expert.
 3. @lukasknw U mnie aktualizacja była na początku marca. Ale czytałem że to jest beta i została wycofana może dlatego nie widzi. Sam już nie wiem.
 4. Czy u was też na Androidzie 10 po wejściu w baterie i kliknięciu statystyki użycia przez kilka sekund trwa obliczanie? Bo jakoś wcześniej chyba od razu wyświetlało? Warto zrobić hard reset po aktualizacji do 10?
 5. Chodzi mi tylko o datę i godzinę zrobienia zdjęcia, lokalizacji nigdy nie włączałem i jak do tej pory nazwy zdjęć z różnych aparatów były i są nadal dobrze rozpoznawane i zmieniane przez Xn View po za tymi zrobionymi RN8P. W Xn view wybieram (zmiana nazw wielu plików -> wstaw -> exif obrazu -> data wykonania) i zmienia mi nazwy zdjęć na taki format: 20200222_122305 usuwając jakieś tam dodatkowe znaki i zmieniając format zapisu daty charakterystyczny dla danego aparatu i w ten sposób wszystkie fotki jakim aparatem by nie były zrobione są zapisane w folderach na komputerze w kolejności ich wykonania. A w przypadku fotek z RN8P taka zmiana skutkuje usunięciem całej nazwy (daty) i pozostaje tylko .jpg
 6. Czy ten aparat nie zapisuje danych EXIF? Wrzucając zdjęcia z różnych aparatów które róznie zapisują datę i godzinę do jednego folderu żeby zachować porządek od dawna używam programu Xn View który to zmienia nazwy tych zdjęć na taki sam format na podstawie danych z exif obrazu.Natomiast w zdjęciach zrobionych przez RN8P po zmianie nazwy zostaje tylko (.jpg)
 7. Tak tą i każda z tych tarcz jest tylko podobna do tej: https://amazfitwatchfaces.com/mi-band-4/view/12412 którą mam zainstalowaną właśnie w wersji ENG a szukałem PL. Ale te pozostałe też fajne.
 8. Przeszukałem wszystkie polskojęzyczne tarcze w tej aplikacji i takiej jak podał Luka248 nie znalazłem. A pod numerem 596 i 627 są inne, natomiast pod 1784 i 1083 nie ma nic.
 9. @Papa Smerf Możesz podać link do aplikacji w której jest ten motyw po polsku bo pobrałem już kilka ale wszystkie są po angielsku.
 10. @Luka248Jak byś znalazł tą tarczę w tej apikacji to podaj pod jakim numerkiem jest bo ja szukam i już oczopląsu zaraz dostanę i nie mogę znaleźć.
 11. Musisz zainstalować Mi fita modyfikowanego coś takiego:(Mi+Fit+4.0.6-7778_mod.apk) jest to do pobrania z poziomu programu Notify & Fitnes for Mi Band i dopiero ten Mi Fit po połączeniu z opaską załaduje key do Notify. Potem można ten mod odinstalować.
 12. Bogdan75

  Nagrywanie rozmów

  Dzięki. Telefon kupiony kilka dni temu w media expert więc gwarancja itd. nie będę kombinował w takim razie.
 13. Bogdan75

  Nagrywanie rozmów

  Korzysta ktoś z aplikacji do nagrywania rozmów ACR https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.acr&hl=pl Wcześniej używałem jej na LG G4 i działała jak trzeba a na Redmi Note 8 Pro nie nagrywa rozmówcy mimo sprawdzenia wszystkich opcji nagrywania. Miał ktoś podobny problem?
 14. Na przykład: Notify & Fitness for Mi Band
 15. Na opasce klikasz "więcej" następnie "ustawienia" i "uruchom ponownie"