Jump to content

@[email protected]

Użytkownicy
 • Posts

  462
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

@[email protected]'s Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Very Popular Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

117

Reputation

 1. Sprawdź w menu serwisowym czy obydwa mikrofony nie działają czy tylko ten dolny. Jeśli to płyta to zawsze można jeszcze kupić w chinach samą płytę i wymienić.
 2. Ale czego oczekiwałeś? Żeby telefon zaczął kawę robić?
 3. Chyba nie znasz współczesnych systemu. Te gunwa żyją obecnie własnym, życiem i uważają że wiedzą lepiej czego potrzebuje użytkownik. Musisz włączyć w opcja programisty debugowanie usb, potem podłączyć telefon do komputera. Na kompie zainstalować adb (można paczkę adb minimal tool - albo coś podobnego). I takim poleceniem powinno wyłączyć sklep: adb shell pm disable-user --user 0 <package_to_disable> a nazwa sklepu to: com.android.vending więc: adb shell pm disable-user --user 0 com.android.vending Ewentualnie możesz sprobować wyłączać sklep przez tą apkę, nie wiem tylko czy bez roota potrafi wyłączać apki systemowe: https://www.myandroidtools.com/ Kiedyś była dostępna w sklepie play, teraz chyba już jej nie ma. Więc jak coś to instalujesz na własne ryzyko spoza sklepu.
 4. To akurat uja daje. Usługi googla żyją własnym życiem i co jakiś czas ta opcja sama się przestawia. A niestety ostatnio coraz więcej apek wraz z nowymi wersjami robią się coraz bardziej gunwiane. Ja akurat mam roota + firewall i sklep odcięty od neta, a aktualizuje apki ręczne raz na miesiąc lub jak mi sie przypomni. Można wyłączyć aplikację przez adb, tyle że to to upierdliwe.
 5. Dzięki, jeden potrafi przeczytać poprawnie. W starym Redmi 4 Pro edytowałem to logo bez problemów. Również ten sam sposób jest opisany dla Poco X3 Pro. A na zwykły X3 nic nie potrafię znaleźć. Może to siedzi w partycji boot, ale na niej to lepiej nie eksperymentować.
 6. I jaki związek ma ta informacja z moim pytaniem? Czy na tym forum czytanie ze zrozumieniem Wam sprawia fizyczny ból czy o co chodzi?
 7. A to przypadkiem nie o to chodzi, że szkło ma przyjąć energię uderzenia i ewentualnie pęknąć chroniąc wyświetlacz? Przy miękkim siła pójdzie w wyświetlacz.
 8. A że tak zapytam, jaki to ma związek z moim tematem?
 9. A zmień dzwonek na jakiś niestandardowy. Nie wiem czy przypadkiem nie było tak, że te dzwonki xiaomi mają wibrację w rytm dzwonka i być może mimo wyciszenia wibracja nadal tak działa.
 10. Witam. Usiłuję zmienić bootlogo w modelu z tematu. Chodzi mi, o to logo wyświetlane zaraz po włączeniu, nie animację startową MIUI. Niestety nie potrafię sobie z tym poradzić. W telefonie nie ma partycji "logo". Jest partycja "splash", lecz jest ona pusta - "same zera". Spróbowałem nawet na chama przez flashboot wgrać do tej partycji swoje logo, niby się wgrało - gdy ją potem odczytuje jest tam ta zawartość którą wgrałem zamiast zer. Jednak telefon nic sobie z tego nie robi i nadal wyświetla stare logo. Dodam, że nawet jak pobiorę pełny soft pod flashboot to tam nie ma ani logo.img ani splash.img. Widocznie w tym modelu jest to zrobione inaczej. Czy ktoś wie gdzie w tym telefonie siedzi to logo startowe i czym je można podmienić ? Z góry dzięki za pomoc.
 11. Witam, zaktualizowałem oprogramowanie 12.5.3.0 do tej wersji tj. 12.5.5.0 i mam taki problem, że w ustawieniach aplikacji dla niektórych aplikacji (możliwe że widżetów) znikła opcja ustawień oszczędzania energii. Dla pozostałych jest ona nadal i można wybrać "Bez ograniczeń". Problemem jest to, że używam aplikacji widżetu która już nie jest przez autora aktualizowana i nie radzi sobie z oszczędzaniem energii miui. Bez zmiany tej opcji na "Bez ograniczeń" widżet się nie ładuje. Czy jest jakiś sposób aby to obejść?
 12. Wymień kartę SIM u operatora i sprawdź czy na nowej będzie ten problem występował.
 13. Wgrałem na 12.0.8.0, u mnie safetynet przechodzi i to jeszcze bez wgranego Magiska.
 14. Tylko ta kombinacja nie za każdym razem zadziała, więc lepiej spróbować kilka razy. A jeśli nie to pozostaje gwarancja/serwis.
×
×
 • Create New...