Jump to content

@[email protected]

Użytkownicy
 • Posts

  467
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

@[email protected]'s Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Very Popular Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

119

Reputation

 1. A tu z kolei następny przykład "co z tego, że mnie śledzą, nie mam przecież nic do ukrycia". To, że Tobie nie przeszkadza, że każdy zbiera twoje dane, google co i gdzie kupujesz, windows wysyła na swoje serwery "w celu poprawy jakości usług" dokumenty które piszesz, rząd wchodzi na twoje konto też dla twojego dobra. To nie znaczy, że każdemu nie zależy na prywatności swojej i swojej rodziny.
 2. Gościu wrzuca w screenie nawet swój nr telefonu. Czego oczekujesz.
 3. Ja tak używam kart. Wcześniej miałem w Redmi 4, potem przełożyłem do Poco. Z tym, że nie wachluję kartami, raz włożone i siedzą. A slot w Redmi 4 po paru latach nadal sprawny.
 4. Masz coś naklejone na szybce aparatów? Folia, szkło? Spróbuj też zrobić zdjęcie ze zdjętym etui.
 5. Sprawdź w menu serwisowym czy obydwa mikrofony nie działają czy tylko ten dolny. Jeśli to płyta to zawsze można jeszcze kupić w chinach samą płytę i wymienić.
 6. Ale czego oczekiwałeś? Żeby telefon zaczął kawę robić?
 7. Chyba nie znasz współczesnych systemu. Te gunwa żyją obecnie własnym, życiem i uważają że wiedzą lepiej czego potrzebuje użytkownik. Musisz włączyć w opcja programisty debugowanie usb, potem podłączyć telefon do komputera. Na kompie zainstalować adb (można paczkę adb minimal tool - albo coś podobnego). I takim poleceniem powinno wyłączyć sklep: adb shell pm disable-user --user 0 <package_to_disable> a nazwa sklepu to: com.android.vending więc: adb shell pm disable-user --user 0 com.android.vending Ewentualnie możesz sprobować wyłączać sklep przez tą apkę, nie wiem tylko czy bez roota potrafi wyłączać apki systemowe: https://www.myandroidtools.com/ Kiedyś była dostępna w sklepie play, teraz chyba już jej nie ma. Więc jak coś to instalujesz na własne ryzyko spoza sklepu.
 8. To akurat uja daje. Usługi googla żyją własnym życiem i co jakiś czas ta opcja sama się przestawia. A niestety ostatnio coraz więcej apek wraz z nowymi wersjami robią się coraz bardziej gunwiane. Ja akurat mam roota + firewall i sklep odcięty od neta, a aktualizuje apki ręczne raz na miesiąc lub jak mi sie przypomni. Można wyłączyć aplikację przez adb, tyle że to to upierdliwe.
 9. Dzięki, jeden potrafi przeczytać poprawnie. W starym Redmi 4 Pro edytowałem to logo bez problemów. Również ten sam sposób jest opisany dla Poco X3 Pro. A na zwykły X3 nic nie potrafię znaleźć. Może to siedzi w partycji boot, ale na niej to lepiej nie eksperymentować.
 10. I jaki związek ma ta informacja z moim pytaniem? Czy na tym forum czytanie ze zrozumieniem Wam sprawia fizyczny ból czy o co chodzi?
 11. A to przypadkiem nie o to chodzi, że szkło ma przyjąć energię uderzenia i ewentualnie pęknąć chroniąc wyświetlacz? Przy miękkim siła pójdzie w wyświetlacz.
 12. A że tak zapytam, jaki to ma związek z moim tematem?
 13. A zmień dzwonek na jakiś niestandardowy. Nie wiem czy przypadkiem nie było tak, że te dzwonki xiaomi mają wibrację w rytm dzwonka i być może mimo wyciszenia wibracja nadal tak działa.
 14. Witam. Usiłuję zmienić bootlogo w modelu z tematu. Chodzi mi, o to logo wyświetlane zaraz po włączeniu, nie animację startową MIUI. Niestety nie potrafię sobie z tym poradzić. W telefonie nie ma partycji "logo". Jest partycja "splash", lecz jest ona pusta - "same zera". Spróbowałem nawet na chama przez flashboot wgrać do tej partycji swoje logo, niby się wgrało - gdy ją potem odczytuje jest tam ta zawartość którą wgrałem zamiast zer. Jednak telefon nic sobie z tego nie robi i nadal wyświetla stare logo. Dodam, że nawet jak pobiorę pełny soft pod flashboot to tam nie ma ani logo.img ani splash.img. Widocznie w tym modelu jest to zrobione inaczej. Czy ktoś wie gdzie w tym telefonie siedzi to logo startowe i czym je można podmienić ? Z góry dzięki za pomoc.
×
×
 • Create New...