@[email protected]

Użytkownicy
 • Content Count

  397
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Community Reputation

104 Excellent

About @[email protected]

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wg mnie padła bateria. Pewnie nawet lekko spuchła, chociaż tego nie widać. Podobnie miał kolega w Vernee Thor.
 2. Wgraj czysty chiński soft przez SP Flash Tool. Jeśli nadal będzie działo się to samo to pozostaje naprawa w serwisie.
 3. Też takie coś miałem. Nie wiem czy to przypadkiem nie wina tego że używasz soft Xiaomi.eu. Przynajmniej coś takiego znalazłem na oficjalnym forum.
 4. Najlepiej kup komplet wyświetlacz + ramka. Wtedy tylko ściągasz tył obudowy przekładasz bebechy do nowej ramki i składasz. Nawet dodają do tego taki szajsowaty zestaw do demontażu telefonu, akurat na jeden raz starcza. Ja tak wymieniałem zbite ekrany w Vernee Thor i Huawei P9 Lite.
 5. Piszesz o Redmi 4 Pro czy o Redmi Note 4 ? Bo to dwa różne modele i na Note 4 w wersji na Snapdragona masz już Nugata.
 6. Z kabli polecam te: https://www.aliexpress.com/item/TIEGEM-USB-3-1-Type-C-Cable-Nylon-Fast-Charging-USB-C-Data-Sync-Charger-Cable/32770314342.html https://www.aliexpress.com/item/USB-Type-C-Cable-USB-Cable-3-0-Type-C-USB-C-Data-Sync-Cabo-Usb/32738677522.html Z tym że ja używałem tylko metrowych, przy dłuższych nie wiem jak będzie z ładowaniem.
 7. Jesteś pewnien i uruchamiasz ponownie. Potem czekasz parę minut aż się uruchomi.
 8. A zrób zdjęcie tego wygięcia, jak to wygląda? Jak przestał się przegrzewać to na razie może poczekaj z gwarancją tylko kontroluj sytuację. No i radziłbym jednak go pod poduszki itp nie chować, w ogóle żadnego telefonu nie chować. Ani np nie trzymać w łóżku w nocy, bo w razie czego możesz się nie zdążyć ewakuować. Poczytaj sobie na przykładzie Galaxy 7 Note jak telefony potrafią wybuchać. Jeszcze jedno, napisz jaką masz wersję oprogramowania, a najlepiej wklej screena z Ustawienia -> Informacje o telefonie.
 9. No właśnie teraz w wersji global mam to z tym pokazywaniem włączonego ekranu.
 10. Kupiłem tu: https://www.aliexpress.com/item/COCOSE-patent-phone-case-for-Xiaomi-Redmi-4-from-manufacture-factory-OEM-ODM-welcome/32784585216.html z tym, że teraz podrożało u tego sprzedawcy bo było za około 4$. Ale u innych jest taniej np.: https://www.aliexpress.com/item/Dragon-Style-Soft-Silicone-Rubber-Shockproof-phone-Case-for-Xiomi-Xiami-Xaomi-Xiaomi-Redmi-4a-4/32812688104.html
 11. Ja kupiłem etui "Dragon". Bardzo fajne, jedyny minus, mogłoby być cieńsze.
 12. We wcześniejszych. Ten pasek "ekran włączony" raczej dobrze pokazywał mi w Redmi Pro, ale teraz mam nowy telefon Xiaomi i tem potrafi pokazać że jest włączony gdy nie używam telefonu. Więc to chyba też się zdarza.