Jump to content

@[email protected]

Użytkownicy
 • Posts

  447
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

@[email protected]'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

113

Reputation

 1. Jest na cały ekran. Czujnik też działa u mnie ok.
 2. Ja kupiłem takie szkło: https://www.aliexpress.com/item/4001003377949.html Jest do niego dołączony olej żeby zalać wokoło i wtedy nie widać że nie przylega na rantach.
 3. YT coś ostro miesza w tym tygodniu. Na innym forum czytałem, że komuś na Google Chrome przestało działać i musiał czyścić ciasteczka. Mi jakieś dwa dni temu też ta apka przestała działać. Ale była aktualizacja do wersji 11.18, po której ruszyło. Teraz widzę jest już wersja 11.21 z opisem "Playback fix". Także radzę pilnować aktualnej wersji, nawet jak nie wyskakuje powiadomienie z aktualizacją to wyszukiwać ręcznie w ustawieniach.
 4. Śpieszmy się kochać nowego Androida, tak szybko odchodzi
 5. Możesz również odinstalować Magisk przez TWRP.
 6. Jeśli w Google Pay masz poprawnie dodaną kartę, to ja bym po prostu sprawdził próbując gdzieś zapłacić.
 7. Aaa chwila, teraz doczytałem ze zrozumieniem. Po kiego przykładasz kartę do telefonu? Płatności mobilne powinieneś konfigurować poprzez apkę z banku, powinna się dogadać z Google Pay. Fizyczna karta w tym nie uczestniczy.
 8. Ustawiłeś Google Pay jako domyślną apkę do płatności ?
 9. Wiadomo, że nie jest to sposób na naprawę, ale tak nie kłuje w oczy wtedy ten błąd.
 10. Całe Xiaomi, nawalili modeli a potem nie ogarniają z softem. Miałem wcześniej dwa modele Redmi obydwa zostały już z tym Androidem który miały fabrycznie bo "nie są wstanie zapewnić kompatybilności", całe szczęście jest XDA, które jest w stanie to ogarnąć. A że X3 jest dość popularny to myślę na XDA dojadą pewnie i do Andka 15.
 11. Unia jego mać... softy Global dla Europy mają wszystkie apki od Google. Jak chcesz mieć oryginalne apki Xiaomi musisz wgrać MIUI Polska, które bazuje na chińskim sofcie lub bodajże soft Global dla Indonezji (zawiera język polski).
 12. Najlepiej wyłączyć całkiem te animacje.
 13. Od miesiąca czekasz aż ktoś Ci pomoże. Na zadanie pytanie odpowiadasz czymś co zupełnie go nie dotyczy. Co więcej, w internecie jest masa filmików z prezentacją jak w POCO włączyć ukryte aplikacje, których znalezienie w Google trwa mniej niż 30 sekund. Ale lepiej lamentować na forum...
×
×
 • Create New...