Skocz do zawartości

Redmi Note 9S/9Pro- pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Mały edit
zmieniając region na Szwecję , aktualizuje się do zabezpieczeń z 1 sierpnia , bez restartów czy cofania aktualizacji . Jak by ktoś był ciekawy
Ja mam cały czas ustawioną Szwajcarie, od jakiegoś czasu mam już MIUI12.5.1 i zabezpieczenia z 01.08.

A jeszcze tak przy okazji zapytam. Miał ktoś z Was problem z płatnością telefonem? Problem polega na tym że tylko w jednym sklepie mam problem i na ekranie przy płatności zamiast obrazka karty z zieloną 'fajką' wyskakuje czerwony wykrzyknik i napis "to nie działa", po czym terminal (Verifone pinpad 1000se) restartuje się, płatność zwykłą kartą działa a telefonem już nie. Testowane kilka razy, nigdy nigdzie indziej nie miałem tego problemu, Pani w sklepie też mówi że pierwszy taki przypadek widzi. Dziwna sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napotkałem dziwą sytuację w moim RN9Pro, zrobiłem aktualizację do MIUI 12.04 z podajże 12.02, wszystko przebiegło pomyślnie ale kiedy zrobiłem restart do recovery w celu wgrania Magisk.zip telefon się wysypał i teraz tylko widzę: "The system has been destroyed". Co się stało? Mam wgrać przez konsolę nowe Recovery? Fastboot działa.

Edytowane przez stratus84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mariusz.ur napisał:

Sprawdź czy bootloader nie został zablokowany. Jeśli tak to odblokuj ponownie.

Ok zerknę, ogólnie miałem recovery dość stare bo TWRP RN9P BY CUVETTO PL 3.4.1b i może tu był problem? Teraz pobieram nowsze: twrp-3.5.1.A10-joyeuse-geoanto555 i spróbuję wgrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci ktoś linka do działających sterowników adb pod Win10? Zmieniłem system i to co działało w wWin7 teraz mi nie śmiga, niestety nie mogę skomunikować się z fastboot.

 

Godzinę temu, stratus84 napisał:

Ok zerknę, ogólnie miałem recovery dość stare bo TWRP RN9P BY CUVETTO PL 3.4.1b i może tu był problem? Teraz pobieram nowsze: twrp-3.5.1.A10-joyeuse-geoanto555 i spróbuję wgrać...

Poradziłem sobie, winowajcą był stary recovery 3.4.1b, wgranie nowszego pomogło.Jeśli ktoś ma pliki ze sterownikami adb android pod Win10 proszę o linka. Z góry dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakiś czas temu podczas podłączania do ładowania wyskoczył mi popup z pytaniem czy chcę spróbować jakiegoś tryby nocnego czy jakoś tak - generalnie chodzi o to, że jak teraz podłączam telefon do ładowarki to ekran się całkowicie nie wygasza a tylko przyciemnia i widać na nim cały czas zegarek i powiadomienia.

Wie ktoś może jak to wyłączyć, za cholerę nie mogę znaleźć ustawień od tego.

Redmi Note 9 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vuodi Proszę bardzo.
https://we.tl/t-mqoNgYkWeJ
Oprócz wczytania configa w xml trzeba jeszcze w ustawieniach wskazać obiektywy.
To enable wide and macro lens go to:
Settings>Advanced> Auxiliary Camera 
Enable camera 1, 3, 4.
 
 
Wczytasz proszę działającego linka jeszcze raz z config ??
Pozdrawiam i dziękuję.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam otóż kupiłem telefon Xiaomi redmi 9 pro, gdyż sprzedawca w auchanie zachwalał ten telefon, więc wydałem 1000zl.Nastepnego dnia telefon podczas korzystania zaczął się samoczynnie wyłączać lub robi się biały ekran podczas korzystania map Google, sprawdziłem na innych forach i nie jestem jedyną osobą która odkryła takie fabryczne usterki w tym modelu i czuję się oszukany przez producenta marki telefonów Xiaomi, wcześniej miałem Huawei p Smart i nie miałem takich problemów,nie polecam nikomu tego telefonu który dla mnie osobiście nie ma żadnej wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Hej, mam pytanie odnośnie softu. Mam teraz MIUI 12, telefon nie jest zasyfiony tylko potrzebne używane apk. Samo MIUI bardzo fajne ale odnoszę wrażenie, że telefon zwolnił... Zastanawiam się nad powrotem do ostatniej wersji MIUI 11 ewentualnie coś innego, wcześniej na starym telefonie używałem Linage OS. Dla Redmi Note 9 Pro jest dostępna wersja official 18.1. Testował ktoś, warto spróbować czy nie ze względu na błędy i problemy w codziennym użytkowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Pytanko mam takie , gdzieś czytałem że żeby mieć kontaky/dialer oraz apke do SMS od Xiaomi to albo trzeba wgrać xiaomi.eu albo ROM Indonezja, ROM indo może być niby wersja globalna , i pytanie czy ktoś może to potwierdzić ? Pytam bo chciałbym protestować wersję Global, jakiś czas temu na  romie 12.5.8 miałem i powiem że sobie nawet dawał radę 😁 a teraz 13.0.1 chciałem także spróbować , ale te apki od Google wymieć tak jak by systemowo na Xiaomi 😆 wiem , może i głupie zagranie , ale tak sobie wymyśliłem 😁 wracając do meritum pytania , jeśli ktoś ma info że tak będzie , proszę o potwierdzenie 😃 dzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...