stratus84

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About stratus84

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I tu miałeś rację Za każdym razem dla pewności przypisywałem telefon do konta i tu był błąd. Przed chwilą nic nie robiąc z przypisywaniem konta (zrobiłem to rano) uruchomiłem fastboot i okazało się, że czas leci i aktualnie jest 157h Następne podejście zrobię 14 lub 15 sierpnia i mam nadzieję, że odblokuję telefon a później MIUI.eu Dam znać i dzięki za podsunięcie pomysłu gdzie tkwił problem
 2. Kolejna próba odblokowania i znów niepowodzenia, tym razem taka informacja: Co ona może oznaczać pomijając fakt, że mam czekać 168h które już trwa od miesiąca? Kurczę co robię źle...? Podłączyłem telefon do swojego konta xiomi, wcześniej był przypięty do innego ale go całkowicie odpiłem. Na moim koncie wcześniej już oblikowałem jeden telefon xiomi mimo wszystko walczę nadal od ponad tygodnia bez rezultatów...
 3. Przypuszczam, że wersja miflash nie ma znaczenia. Zauważyłem, że z konta xiaomi żony nie mogę pobrać miflsh natomiast z mojego bez problemu pobiera się apka. Dziś przypisałem ten telefon do mojego konta i jutro zobaczę, czy czas będzie się skracał, dam znać
 4. Ciągle walczę z odblokowaniem telefonu, mój RN9Pro poszedł bez problemu, drugi niestety nie daje za wygraną, ciągle wisi na 168h... Wszystko zrobione poprawnie według instrukcji poradnika. Zastanawiam się czy fakt, że telefon został kupiony na Ali ma jakiś wpływ na odblokowanie? Telefon to wersja Global nie Chińska.
 5. W pobieralni jest już wersja MIUI.eu 11.0.5 dla RN9Pro, dwa razy robiłem update komendą windows_fastboot_update_rom.bat i niestety telefon wracał do fastboot... Jest chyba jakiś błąd... Na dysku miałem MIUI.eu 11.0.4 i powrót do niej "naprawił" telefon. Nie wiem czy to tylko u mnie czy jest jakiś ogólny problem z wersją 11.0.5.
 6. Mam aktualną na tą chwilę wersję miflash_unlock-en-4.5.707.49. Masz jakąś starszą? Możesz udostępnić gdzieś na serwerze?
 7. U mnie niestety na razie nic nie ruszyło... Czekam cierpliwie, nic więcej zrobić raczej nie mogę.
 8. W takim razie dodam telefon do mojego konta skoro już jeden smartfon z niego odblokowałem bez problemu. Pytanie jak odpiąć telefon z konta xiaomi żony? Wystarczy w ustawieniach się wylogować, wyciągnąć jej kartę sim, podmienić na mój nr i zalogować się moimi danymi? Po wykonaniu wyżej opisanej próby mam czekać 168h. Tak czy inaczej za tydzień spróbuję odblokować telefon ale już przy pomocy mojego nr tel i konta xiaomi. Skoro jeden już odblokowałem (RN9Pro) to drugi tez powinien pójść. MIUI.eu działa super tym bardziej warto
 9. Dzięki za odpowiedź. Zastanawiam się, czy nie popełniłem błędu, u siebie robiłem wszystko wg tego poradnika. Przy drugim telefonie ponieważ miałem już na dysku aplikację unlock pominąłem krok jej pobrania. Teraz postanowiłem przejść ten proces w całości i niestety kiedy klikam "Unlock now" nie pobiera aplikacji tyko przechodzi na stronę https://www.xiaomi.cn/ Konto Xiaomi ma zabezpieczenia na 100%, dodatkowo założyłem profil na forum MIUI. Przed chwilą patrzyłem na wcześniej pobranym narzędziu "unlock", czas ciągle wskazuje 168h, wczoraj też tak było, nic się nie zmienia, czasu nie ubywa...
 10. Mam pytanie odnośnie odblokowania telefonu, posiadam dwa redmi note 9 pro, jeden odblokowałem jakiś czas temu bez problemu po odczekaniu 168h. Przy drugim, którego niedawno nabyła żona mimo odczekania 7 dni znów wyskoczył komunikat aby odblokować telefon należy czekać 168h. Konto xiaomi założone ponad tydzień temu. Jaki może być to powód? Coś robię źle?
 11. Mam pytanie czy jest możliwość w miui.eu włączenia nakładania się widgetów? Systemowy luncher mi odpowiada i chyba przy nim zostanę. Wcześniej w nova luncher rzuciła mi się taka opcja.
 12. Od dobrego tygodnia działam na MIUI.eu 11 na tą chwilę bez problemów, jest lekko i fajnie, odnoszę wrażenie, że telefon chodzi lepiej niż na globalu (wcześniej miałem do czynienia tylko z LineageOS na OPO). Jedyne czego mi brakuje to root do Titanium Backup abym mógł przenieść sobie część apek ze starego telefonu oraz sposób ubicia reklam, normalnie używałem Magiska + AdAway. Jak zainstalować ewentune proponowane przez Was pliki poprzez fastboot? Mam na myśli np. roota?
 13. Jestem po przesiadce z OPO na RN9Pro Global, do tej chwili używałem LineageOS. Przeczytałem poradniki co do instalacji recovery oraz Xiaomi.eu ale niektóre rzeczy są dla mnie nie zrozumiałe. Aktualnie czekam na odblokowanie bootloadera. Mam kilka pytań: 1. Owszem jest Xiaomi.eu v11 dla RN9Pro ale nie widzę recovery TWRP https://miuipolska.pl/pobierz-miui-11-stabilne/ 2. Znalazłem Recovery TWRP dla RN9S https://miuipolska.pl/pobierz-twrp/ praktycznie to te same telefony, można instalować czy czekać na wersję dla RN9Pro? 3. O co dokładnie chodzi z deszyfracją pamięci podczas uruchamiania w TWRP przy aktualizacji systemu? Również muszę blokować telefon wzorem, odciskiem palca? 4. Czy cotygodniowa aktualizacja Xiaomi.eu będzie dezaktywować Magisk? 5. Czy jest w planach dedykowany poradnik dla RN9S/Pro? Dzięki za odpowiedzi, może pytania są banalne ale nie miałem wcześniej do czynienia ze smartfonami Xiaomi oraz MIUI.
 14. stratus84

  Ładowarka

  Mam pytanie odnośnie ładowarki do Redmi Note 9 Pro, oryginalnie dedykowana do telefonu jest o mocy 30W która gwarantuje szybszy czas ładowania. Przeglądając kiedyś jakieś forum rzuciła mi się informacja, że szybkie ładowanie może skrócić żywotność baterii. W zasadzie telefon ładuję nocą tak więc nie zależy mi na szybkim ładowaniu tym bardziej jeśli to w jakimś stopniu przedłuży życie baterii. Czy ładowarki w moim przypadku z OnePlus One oraz Oneplus X nadadzą się i będą w bezpieczny i optymalny sposób ładować telefon?
 15. Witam, przesiadłem się na Redmi Note 9 Pro z leciwego już OnePlus One. Na razie softowo wszystko w oryginale ale nie wyobrażam sobie życia bez roota. W OPO korzystałem z LineageOS + Magisk. Będzie jakaś instrukcja jak odblokować ten telefon lub podlinkujcie uniwersalną do xiaomi. Czytałem, że trzeba wysłać jakieś kody aby telefon został odblokowany. Nie miałem jeszcze do czynienia z Xiaomi tak więc proszę o wyrozumiałość. Telefon ogólnie fajny :)