Jump to content

Redmi Note 8 / 8T - ROMy Global (stabilne i dev)

pkonrad

Recommended Posts

• 2 weeks later...

To co podaje Xiaomi, a to co jest rzeczywiście zmienione to zupełnie inna para kaloszy.

Na pewno jest poprawiony bug z NFC z tego co słyszałem, ale sam miui 12 nadal kijem nie tykam...

Edited by Davlar

• 4 weeks later...
  • 2 months later...

MIUI v12.0.6.0 - Global Stable | Android 10.

Updated: 27/7/2021

▪️Recovery ROM

https://bigota.d.miui.com/V12.0.6.0.QCOMIXM/miui_GINKGOGlobal_V12.0.6.0.QCOMIXM_cfcf7038bd_10.0.zip

▪️OTA Apply from v12.0.5.0

https://bigota.d.miui.com/V12.0.6.0.QCOMIXM/miui-blockota-ginkgo_global-V12.0.5.0.QCOMIXM-V12.0.6.0.QCOMIXM-260c52babe-10.0.zip

Changelog:

• Optimization: Updated Android Security Patch to July 2021.

• Increased system security

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Co do powyższego romu.... Ja zainstalowałem. Nie widzę po tygodniu żadnych problemów, a widzę poprawę z jednym; chrome na poprzednich miał zwiechy. Nie wiem czy Wy też z tym mieliście problem, że nagle był freeze. Strasznie to irytowało. Tu tego nie ma, co mnie bardzo cieszy. Na xda czytałem, że wszyscy to mieli... Z tym freezem. 

Tak, te freezy każdej przeglądarki opartej na chromium to jakaś parodia. Ale ponoć to nie tylko przypadłość Xiaomi. Inni producenci na Android 10 też mają z tym problem.

Az niewiarygodne się wydaje, że problem jest chyba od ponad roku już i do tej pory nie zostało to naprawione....

• Thanks 1

• 3 months later...

Właśnie zaciągnęło mi z rana V12.5.2.0.RCXEUXM. Region Szwajcaria. Redmi Note 8T - EEA

• Optimized system performance
  • Improved system security and stability
Edited by Xymox4AD

Zainstalowałem wczoraj telefon śmiga bardzo dobrze po odblokowaniu gestów dla zewnętrznych launcher jest prawie idealnie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

• 2 months later...

Macie na 12.5 na Note 8T problem z niektórymi ikonkami na górnej belce? Np. systemowe oszczędzanie baterii jest cała biała ikonka. Kilka innych ikon powiadomień też jest tak zepsuta.

Czy to tylko u mnie?

Po aktualizacji mam dość spory problem z telefonem. Przy włączeniu oszczędzania baterii redmi 8t nie reaguje na dotyk. Niezbędne jest ponowne uruchomienie. Jak sobie z tym poradzić? 

• 3 weeks later...