Jump to content

Powiadomienia na AOD z aplikacji Telefon i SMS od Google - rozwiązanie problemu z wyświetlaniem

Recommended Posts

Witam

Jest sposób aby naprawić wyświetlanie powiadomień z aplikacji Telefon i SMS od Google na ekranie AOD. Wystarczy ręcznie zaktualizować aplikację systemową "Ekran zawsze włączony" do najnowszej wersji (link poniżej)

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/always-on-mode/always-on-mode-1-9-234-12311014-release/miui-always-on-mode-1-9-234-12311014-android-apk-download/download/

Po zaktualizowaniu fabrycznej aplikacji, powiadomienia z apek Telefon i SMS od Google będą się poprawnie wyświetlać na naszych Mi 9T Pro :)

20200106_095817.jpg  20200107_173355.jpg

• Like 2
  • Thanks 1
  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam Jest sposób aby naprawić wyświetlanie powiadomień z aplikacji Telefon i SMS od Google na ekranie AOD. Wystarczy ręcznie zaktualizować aplikację systemową "Ekran zawsze włączony" do najno

Uprzejmie donoszę, że ni z gruszki ni z pietruszki powiadomienia na AOD zaczęły u mnie działać.

Sprawdźcie sobie najnowszą wersję RELEASE-1.19.386-04141403 aplikacji systemowej MIUI Always on display. https://www.apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=1087622

Posted Images

Chyba mam jakiś specjalny Mi9T Pro, bo nie zadziałało.

Wrzuć screen i informacjami o telefonie z Twojej Mi 9T Pro.

Spróbuj wrzucić jeszcze najnowszą wersję "Powiadomień"

https://www.apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=887267

Tak czy inaczej i bez tego, po aktualizacji AOD do najnowsze wersjij z linka z pierwszego postu, powinno śmigać.

Oczywiście że nie, wszystko powinmo działać. Moim zdaniem coś źle instalujesz. Możesz sprawdzić wersję aplikacji "Ekran zawsze włączony" ? Po instalacji apki z linku z pierwszego posta powinieneś mieć wersję 1.9.234-12311014

Pkonrad mam pytanie czy na tej apce AoD działa jak na xiaomi.eu dev? Tzn można ustawić żeby wyświetlały się powiadomienia z każdej aplikacji oraz ustawić kolorowe ikony powiadomien?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Co do kolorowych ikon to tak. Trzeba tylko zmienić wygląd wyświetlania powiadomień z Android na MIUI. Zresztą przecież w pierwszym poście masz zdjęcie, gdzie są kolorowe ikony na AOD :) Co do pierwszego pytania to nie wiem, nie sprawdzałem.

Jestem w tej chwili na romie miuipolska stable 11.0.5 wyświetlają mi się powiadomienia z dialera i wiadomości ale nie ma możliwości ustawiania kolorowych ikon. jak mam zainstalować tą aplikację bo pojawia mi się taki komunikat. I gdzie zmienić wyświetlanie powiadomień z miui?

a854ce83c26444ad0bd7457b86f0dd2d.jpg

@marcinj6

Po co chcesz to instalować na MIUI Polska, skoro tam wszystko wyświetla się poprawnie ?

A co do instalacji z nieznanych źródeł, to trzeba nadać pozwolenie, w Twoim przypadku dla aplikacji Chrome na instalacje apek z nieznanych źródeł.

8 minut temu, pkonrad napisał:
[mention=10009]marcinj6[/mention]
Po co chcesz to instalować na MIUI Polska, skoro tam wszystko wyświetla się poprawnie ?
A co do instalacji z nieznanych źródeł, to trzeba nadać pozwolenie, w Twoim przypadku dla aplikacji Chrome na instalacje apek z nieznanych źródeł.

Chciałem zainstalować żeby mieć kolorowe ikony powiadomień. W Chrome mam zaznaczone instalowanie z nieznanych źródeł.

39e2a69474c75e44faaf2e7fbe47b998.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

12 minut temu, marcinj6 napisał:

Chciałem zainstalować żeby mieć kolorowe ikony powiadomień.

Są na devie. Musiałbyś podmienić apk w /system.

Pisałem już tutaj, że nie pozwalamy specjalnie na instalację apek systemowych, bo potem zgłaszane są problemy, które nie należą do nas:

Jak już koniecznie musicie, no to wklepcie tą komendę i po sprawie. Ale potem nie wołajcie, że AOD wam się psuje przez to, że zainstalowaliście update od Xiaomi, a nie od nas.

• Like 1