Jump to content

TheTick

Użytkownicy
 • Posts

  118
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by TheTick

 1. A ja zainstalowałem Evolution X 4.0 z tego linku: https://forum.xda-developers.com/k20-pro/development/rom-evolution-x-3-3-t4002669 Jeśli ktoś chce poczuć jakby działał czysty system od Google, to jak najbardziej polecam. Poziom zabezpieczeń L1, Netflix, Google Play, płatności zbliżeniowe działają. Bateria działa o 20-30% lepiej niż na stabilnym 11.0.4.0. Jak komuś znudził się MIUI, to warto się tym tomem zainteresować.
 2. Ale ja nie mam xiaomi.eu, tylko stabilne oficjalne oprogramowanie. 11.0.4.0. Może w tym problem, że nie masz kolorowych ikonek? Ps. Rozumiem, że wgrałeś ręcznie apk z pierwszego postu? https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/always-on-mode/always-on-mode-1-9-234-12311014-release/miui-always-on-mode-1-9-234-12311014-android-apk-download/download/
 3. Ja na stable 11.0.4.0 mam kolorowe ikonki, ale nie od wszystkich aplikacji. Mam telefon, email, kalendarz, SMS. Brakuje np hangouts I innych podobnych..
 4. Zdajesz sobie sprawę, że mi 9t pro ma diodę powiadomień jako kółeczko przy przednim, wysuwanym aparacie, znajdującym się u góry telefonu?
 5. A czy znajduje się na jakiejś innej stronie? Bo znalazłem info o niej jedynie na witrynie, o której wcześniej nie słyszałem. Ani apkmirror nie ma tej wersji, ani xda.
 6. Na apkmirror nadal najnowszą wersją jest wersja 4.15.0.1405 ALPHA. Posiada wszystkie udogodnienia, o których piszesz. Wszystkie aktualizacje aplikacji od Xiaomi zostają tam udostępnione tego samego dnia, a ta wersja o której piszesz widnieje jedynie na jednej podrzędnej stronie od dwóch dni i ani słowa o niej na żadnej innej witrynie. Wycofali ją, czy fake apk z dostępem do naszych danych?
 7. Nie wiem, czy wcześniej nie zauważyłem, czy jest to nowość od wersji 11.0.4.0 - ale działają motywy, bez konieczności zmiany regionu na inny, niż polski. Wcześniej można było wybrać jedynie 1 z 2 wbudowanych motywów. Teraz mamy dostęp do bazy wszystkich dostępnych motywów online. Błąd? Czy tak ma być?
 8. Zmiany w 11.0.4.0 po polsku, dla tych którzy nie rozumieją po ang.
 9. Aplikacja SMS od Xiaomi akurat wg mnie lepsza niż od Google. Ale dialer od Google ma jedną, świetną funkcję, która uważam sprawia, że dla niektórych (w tym mnie), że jest on lepszy od dialera Xiaomi i nagrywanie rozmów nie jest takie potrzebne - mianowicie rozpoznaje numery telefonów firm, spam itp i wyświetla się ich nazwa. Do tego posiada wyszukiwarkę firm. Super sprawa. Reszta problemów nie występuje u mnie na Mi 9T Pro, na romie global, tak jak napisał kolega powyżej.
 10. Z czystej formalności - oficjalna polska dystrybucja, ROM EEA - L1 i Netflix w HD.
 11. Wg mnie najlepsza aplikacja do zdjęć na mi 9t pro jest gcam 1.9 urnyx05. Tylko ustawiłem kolory wg Pixela 3. https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/GCam_7.2.010_Urnyx05-v1.9.apk
 12. Na EEA 11.0.3 też mi przez noc znika 5-7%.
 13. @warsztat zmień lokalizację w telefonie na np UK, albo Szwajcarię i sprawdź aktualizacje. Powinno Ci znaleźć 11.0.3 z androidem 10.
 14. Nie. Problemem jest to, że na 1x palec masz 3x zarejestrowane odciski. Skasuj wszystkie i zarejestruj 1x odcisk na 1x palec. Pomoże.
 15. @FromWP nie no, ja też od początku chrome używam. Dlatego chcę wywalić systemową. Dzięki jeszcze raz.
 16. @FromWP nie wiedziałem o tym sposobie. Pousuwam sobie kilka aplikacji, jak znajdę chwilę po świętach. Bardzo przydatne narzędzie. Mówiąc, że systemowa jest nie do użytku, mówisz o przeglądarce, czy szufladzie aplikacji?
 17. @grzegorz.lki no właśnie w appkach domyślnych mam to włączone. Nadal włącza się przeglądarka Xiaomi, jak przesunę palcem do góry. Nie mam już innego pomysłu. Mam ustawiony Chrome jako przeglądarkę domyślną. Pamiętam chyba jak w mi9se rozwiązałem ten problem - odinstalowałem domyślną przeglądarkę. Tu niestety nie mogę. Usuwa jedynie aktualizacje. Poddaje się, ale dziękuję wszystkim za zaangażowanie ustawiłem sobie układ ekranu z szufladą aplikacji wysuwaną od dołu, zamiast wyszukiwaniem. Odpuszczam.
 18. @wiesiek3d u mnie panel wygląda trochę inaczej. Może dlatego, że mam global, a Ty chyba miui polska.
 19. Ja zauważyłem, że u mnie problem siedział w Spotify działającym w tle oraz w czytniku linii papilarnych, który zczytywal moje udo. Rozwiązaniem jest zamknięcie Spotify po skończeniu używania i noszenie telefonu w kieszeni spodni pleckami do nogi. Ale nigdy nie miałem SOT dłuższego niż 8h.. nie wiem skąd ludzie maja takie czasy, może non stop na wifi i z wyłączona karta SIM.
 20. @Artur13 nie udało. Odinstalowałem aktualizacje, instalowałem nowsze wersje Alpha - nic nie pomogło. Nadal uruchamiała się przeglądarka Xiaomi, jak przesunąłem palcem do góry. Wyłączyłem tę funkcję, bo nie mogę znaleźć w telefonie opcji, żeby ustawić google zamiast tego.
 21. U mnie w aplikacji SMS od Google przy każdej wiadomości wyświetla wybór karty SIM nad polem wpisywania wiadomości. Oprócz tego z prawej strony jest ikonka zmiany karty w trakcie pisania.
 22. Ale co to ma to tego, że nie działa to poprawnie w wersji globalnej mi 9t pro?
×
×
 • Create New...