TheTick

Użytkownicy
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About TheTick

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 SE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Myślę, że jest to zależne od stockowego launchera. Na POCO, czy nawet na Nova nie ma tego problemu. Ale nie wiem od czego to dokładnie zależy.. Spróbuj u siebie, czy pomoże.
 2. https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-bsg/ Pod tym adresem jest już nowsza wersja z 07/10/2019 i tam też od góry będą pojawiały się nowsze wersje - nie tylko dla mi9se. Polecam.
 3. Dla zainteresowanych - nowy gcam dla mi9se z 03/10/19 bazowany na gcam 7.0 https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/MGC-7.0.009_MiIXSE.RPII.MiVIII_V1.apk
 4. Możesz zainstalować miui Polska, wersję rozwojową, tam masz powiadomienia w pasku i AOD fajnie działa. Są inne problemy, ale kwestia powiadomień rozwiązana. Albo przyzwyczaić się. Ja AOD nie używam, a do specyficznych powiadomień na pasku się przyzwyczaiłem. Coś za coś.
 5. Ale Ty nie masz miui Polska (xiaomi.eu) tylko oficjalny 10.3.4.0. a w wersji global nie ma cyrków z NFC. Więc sprawa jest dziwna. U mnie nie ma problemu z zainstalowaniem google pay. Może wyczyść pamięć podręczna aplikacji, usuń ją i spróbuj ponownie?
 6. A masz oficjalną wersję global? Czy siedzisz na xiaomi.eu?
 7. Bierz pod uwagę, że kierowca autobusu ma płacone za swoją pracę i to jego zasrany obowiązek, żeby wykonywać swoje obowiązki. Inaczej zostanie zwolniony. W odróżnieniu od dev'ów którzy swoją pracę robią całkowicie za darmo. Myślę, że nie 'na miejscu' jest cokolwiek wymagać od nich.
 8. Jestem na 10.3.4.0 i nie pojawiło się wsparcie w tych opcjach dla air dots.
 9. Też nie mam takich problemów z aparatem w swoim egzemplarzu. Jeśli działał prawidłowo na poprzednim sofcie i od tego momentu nie upadł Ci nigdzie, to proponowałbym przywrócenie ustawień fabrycznych softu i instalacje wszystkiego od nowa. Wcześniej możesz wyczyścić pamięć aplikacji aparatu. Będziesz wiedzieć, czy to problem sprzętowy czy z oprogramowaniem.
 10. Tak, wszystkim nam bateria trzyma co najmniej 10h SOT. Nie ma się czym chwalić.
 11. Też mam kartę T-Mobile i druga orange I wyświetlają się ikony o typie zasięgu. Nie wyświetlają się kiedy jest połączony telefon do sieci Wi-Fi. Ale to normalne.
 12. Nie w wersji stabilnej. Jedynie w tygodniowej - rozwojowej. Obecnie nie ma praktycznie żadnej różnicy pomiędzy miui Polska stabilna a EEA stabilna oficjalną. Przynajmniej na oficjalnej nie ma problemów z czytnikiem linii, czy google pay, czy instalacja niektórych aplikacji z Google Store (np Netflix). Ja wróciłem do oficjalnej, zablokowałem bootloader i siedzę na 10.3.4.0 na mi9se.
 13. Tak, też tak mam. Tele jest jeszcze używany przy trybie PORTRET.