TheTick

Użytkownicy
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

About TheTick

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 SE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ile telefonów tyle czasów pracy. Każdy używa inaczej telefon. Ja mam 2x SIM, NFC, bluetooth włączony, ok 1,5-2h rozmów, kilkadziesiąt smsów, zdjęcia, muzyka. Jak rano odłączam od ładowarki ok 7:30, tak jak podłączam o 6 drugiego dnia, to mam między 30 a 40%. Także spokojnie starcza na cały dzień i zostaje sporo na drugi. SOT - poniżej 5h nigdy nie miałem. Ale 8h przy moim używaniu też nie. Musiałbym nie używać kart SIM, tylko lecieć na wifi cały dzień, a nawet 2 dni. Porównując do mi9se, który miałem poprzednio - jest o wiele lepiej. Mi9se musiałem podładowywać ok 20:00 przy takim samym trybie pracy. Soft - 11.0.4.0 global, android 10, tel kupiony z polskiej dystrybucji.
 2. A kto wie jak zmienić domyślną wyszukiwarkę, jak się przesunie palcem do góry na głównym ekranie? Uruchamia się przeglądarka Xiaomi, a wcześniej miałem wyszukiwarkę Google. Teraz nie jestem w stanie tego zmienić, nie pamiętam gdzie to było.
 3. Zmień region w telefonie na UK i ściągnij uaktualnienie do androida 10/miui 11.
 4. A zmień region na UK lub Szwajcarię i pobierz aktualizacje do androida 10 (miui 11.0.3.0). Może pomoże, na nowszym sofcie.
 5. Ja mam z polskiej dystrybucji. Żadnego napisu nie mam. Jak miałem mi9se odblokowany to był napis unlocked, ale później zablokowałem i napisu nie było. Tak samo nie ma w mi9tpro.
 6. Jak zaczniesz dzwonić, to masz wybór żeby przełączyć kartę SIM na drugą.
 7. U mnie zauważyłem ostatnio błąd przy przewijaniu zrzutu ekranu - nie działa prawidłowo. Niby przewija, ale po zapisania screenshota okazuje się, że jednak nie przewijalo ekranu.
 8. Chyba nie - mam jedną kartę T-Mobile a druga Orange. Na żadnej problem nie występuje. Nie macie wgranych żadnych obcych kerneli? Rozumiem, że jesteście na stabilnej wersji, a nie na xiaomi.eu?
 9. U mnie nie występuje podobny problem. Przeprowadzam średnio ponad godzinę rozmów dziennie i nie miałem żadnego problemu w trakcie połączeń. Jestem na 11.0.4 global, miui 11. Jestem ciekaw od czego to zależy, skoro nie występuje u wszystkich.
 10. Nie ma opcji do włączenia/wyłączenia. Jest on wbudowany w system. W 11.0.4 stable nie zauważyłem już tego problemu.
 11. Bateria też jakby poprawiona, ale pewnie zostanie to zweryfikowane po kilku dniach używania. W każdym razie nie pamiętam, żebym kiedykolwiek miał 40% o 21:00 po całym dniu używania telefonu w sposób jaki ja używam (2x karty SIM aktywne, bluetooth włączony, NFC włączone, jasność na auto, dużo rozmów, dużo smsów, dużo wifi i dużo danych komórkowych). Przeważnie ok 21:00 miałem 15-20% po całym dniu... Jak na razie miłe zaskoczenie.
 12. W końcu działające powiadomienia! Normalnie nie wierzę... A niektórzy mówili, że ich nigdy nie będzie.
 13. To już wyszła globalna i stabilna wersja android Q dla mi9se?
 14. Może najlepiej byłoby skontaktować się z nimi bezpośrednio? Skąd mamy wiedzieć jak jakiś sklep będzie rozpatrywał Twoją gwarancję bez dowodu zakupu..