TheTick

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About TheTick

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 se

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Działają płatności zbliżeniowe na Mi9se. Jednak nie używam google pay, a płatności z Millennium banku. Jedynie resetuje się domyślna forma płatności w aplikacji banku za każdym razem jak wykonam zaplanowaną kopię zapasową Xiaomi. Wystarczy wejść wtedy w aplikację banku i ponownie ustawić opcje płatności. Nie wiem jak z google pay, no Millennium ich nie obsługuje.
 2. A u mnie z kolei najlepszy czas na baterii, jaki kiedykolwiek miałem na mi 9 se. Ponad 6h sot. Poprzednie wersje miałem ok 5h. Jak widać nie każdemu rom działa tak samo. Nie wiem od czego to zależy? Przecież wszyscy używamy romu ze strony? Chyba że to różnica w wersjach twrp?
 3. To można mieć swój znak wodny?! WTF!? Ps. U mnie się nie resetuje.
 4. Na weekly też miałem to samo. Ściągnąłem APK z innego źródła i działa. Ale fakt - w stable powinno to działać bez kombinowania.
 5. Na Mi9se działa logowanie się do banku Millennium odciskiem palca. Działają też płatności zbliżeniowe. Na razie nie widzę problemów poza PIP.
 6. Mam rozwiązanie dla osób z wyłączająca się górną belką w pierwszej kolejności, przy wygaszaniu ręcznym ekranu - należy zmienić tapetę na taką z ciemną kolorystycznie górą. Pomogło w takim sensie, że nie widać różnicy przy wygaszaniu ekranu, bo nie widać belki...
 7. Na mi9se nie występują ww. problemy na 9.7.4 Odcisk palca działa, menu też przewija się bezproblemowo. Jedynie górna belka nadal się wygasza jako pierwsza przy wygaszaniu ekranu.
 8. U mnie problem z Gmailem występował w poprzedniej wersji miui. Wyczyściłem pamięć podręczna aplikacji Gmail i problem zniknął. Co prawda trzeba wszystko od początku, po takim zabiegu, ustawiać ale myślę że warto. Maile na wszystkie skrzynki przychodzą na bieżąco.
 9. 9.6.27 to też 10.5.0 - co jest nowsze niż 10.3.3.
 10. U mnie cały czas działa na Mi9se. Wywoływanie z każdego ekranu. Na zablokowanym nie działa, bo mam wyłączone.
 11. Ustawienia - kliknij dwukrotnie, żeby uśpić ekran. Usypia ekran dwuklikiem nawet jak opcja jest wyłączona. Może to jest jakoś powiązane z górna belką, która wygasa jako pierwsza?
 12. na Mi9SE wszystko ok - górna belka nadal wygasza się w pierwszej kolejności. Poprawki zabezpieczeń z 01/06/2019.
 13. Ale miałeś problemy z belką we wcześniejszych wersjach? U mnie się pojawiły od 9.6.13
 14. Krótki filmik, jak na mi9se przy wygaszaniu telefonu wygasza się górna belka w pierwszej kolejności. 71C65CF4-D9B3-4F4F-9B2F-58895DF37C61.MP4
 15. Czy jest jakiś sposób na naprawę górnej belki przy wygaszaniu ekranu? Robi się nadal czarny pasek.