kamaloo

Etui na telefon

Recommended Posts

Osobiście powtórzyłem firmy z poprzednich modeli telefonów, najlepsze dopasowanie, wyglad, trzymanie telefonów, jest idealnie:

Nillkin Frosted oraz Spigen Rugged Armor.

IMG_20190907_094817.jpg

IMG_20190907_094758.jpg

• Like 1

Cześć,
Właśnie zamówiłem mi9.
Polećcie jakiś fajny zestaw etui + szkło do 100zł.
Na mi5 miałem szkło nillkina i było kozackie, wytrzymało 2 lata.

Pozdrawiam :)

Edited by ZumiXxX

Cześć,
Właśnie zamówiłem mi9.
Polećcie jakiś fajny zestaw etui + szkło do 100zł.
Na mi5 miałem szkło nillkina i było kozackie, wytrzymało 2 lata.

Pozdrawiam
Na Mi 9 polecam zestaw etui Spigen Rugged Armor i szkło Nillkin 3D CP+ Max. Wysoka jakość, idealne dopasowanie i świetne zabezpieczenie.
  • Like 1

Cześć, ze swojej strony polecam pokrowiec CAFELE. Korzystam kolejny raz z produktu tego producenta i widzę same plusy, glównie:

- jakość,

- dopasowanie, 

- trwałość,

- nie rysuje telefonu. 

tutaj kupiłem: https://www.ebay.com/itm/CAFELE-Ultra-Thin-Matte-Soft-Silicone-TPU-Gel-Back-Cover-Case-For-Xiaomi-Mi-9/123688573905?hash=item1ccc69dbd1:m:mbKcDkfqmLPj_dN30QrcGIQ

Edited by kamilek98

Witam, po 4 miesiącach posiadania etui Nillkin Frosted pora na lekkie podsumowanie:

+ etui w kolorze niebieskim bardzo ładnie się prezentuję, 

+ dobra ochrona aparatów, 

+ nie jest śliskie,

+ bardzo fajne chropowate plecki

- po 3 miesiącach odpadł przycisk włączania/wyłączania

- po 3 miesiącach dolna część etui "skrzypi" podczas nacisku

Ogólnie jeśli chodzi o wygląd i bezpieczeństwo raczej jestem zadowolony, natomiast jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia, tym bardziej, że to jedna z tych "lepszych" firm. 

Co do szkła - również przez jakieś 2 tyg posiadałem szkło Nillkin 3D CP+ Max, kupione w oficjalnym sklepie. Szkło rozpadło się po upadku telefonu z 50cm na PANELE... także, nie polecam. Aktualnie od ok. 2 miesięcy posiadam szkło od 3MK, telefon miał kilka upadków, ze szkłem nic się nie dzieje - nie ma nawet jednej ryski i dodatkowo przedni aparat jest odsłonięty co jest również jak dla mnie plusem. Szkło od Nillkin zakleja przedni aparat co wiąże się z tym, że do aparatu dostaje się od groma paprochów, które ciężko później wyczyścić.  

Witam, po 4 miesiącach posiadania etui Nillkin Frosted pora na lekkie podsumowanie:
+ etui w kolorze niebieskim bardzo ładnie się prezentuję, 
+ dobra ochrona aparatów, 
+ nie jest śliskie,
+ bardzo fajne chropowate plecki
- po 3 miesiącach dolna część etui "skrzypi" podczas nacisku
Ogólnie jeśli chodzi o wygląd i bezpieczeństwo raczej jestem zadowolony, natomiast jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia, tym bardziej, że to jedna z tych "lepszych" firm. 
Co do szkła - również przez jakieś 2 tyg posiadałem szkło Nillkin 3D CP+ Max, kupione w oficjalnym sklepie. Szkło rozpadło się po upadku telefonu z 50cm na PANELE... także, nie polecam. Aktualnie od ok. 2 miesięcy posiadam szkło od 3MK, telefon miał kilka upadków, ze szkłem nic się nie dzieje - nie ma nawet jednej ryski i dodatkowo przedni aparat jest odsłonięty co jest również jak dla mnie plusem. Szkło od Nillkin zakleja przedni aparat co wiąże się z tym, że do aparatu dostaje się od groma paprochów, które ciężko później wyczyścić.  
To szkło 3mk to co za model, hybrydowe czy hardglass?

@polo Jakbyś mógł to zrób jakąś recenzję. Jak spasowanie, jak się trzyma, jak z aparatami, jak się klika guzik, czy wystaje nad ekran itd. Jakieś parę fotek. Kusi mnie strasznie po dobrych doświadczeniach z innych telefonów. 

Po paru dniach użytkowania, mogę tylko potwierdzić, że etui jest super.Pelna ochrona aparatu z tyłu, przyciski bardzo czułe. Jedyne co  na pewno to trochę powiększa , ale jakość i wygląd drewna w pełni to rekompensuje.

IMG_20191014_085550_compress51.jpg

IMG_20191014_085543_compress54.jpg

IMG_20191014_085609_compress52.jpg

IMG_20191014_085627_compress48.jpg

IMG_20191014_084749_compress39.jpg

IMG_20191014_085349_compress86.jpg

IMG_20191014_085455_compress96.jpg

IMG_20191014_085535_compress56.jpg

IMG_20191014_085558_compress44.jpg

IMG_20191014_084759_compress89.jpg

IMG_20191014_085632_compress46.jpg

IMG_20191014_084849_compress84.jpg

IMG_20191014_084817_compress56.jpg

• Like 1

Bardzo ładnie wygląda to etui, ale z telefonu robi się buła, chyba że tylko tak mi się wydaje. Teraz jak wyciągam telefon z sylikonu to mam wrażenie jakbym trzymał płytę CD, ciężko byłoby mi się przyzwyczaić do jeszcze większego etui ;p

Bardzo ładnie wygląda to etui, ale z telefonu robi się buła, chyba że tylko tak mi się wydaje. Teraz jak wyciągam telefon z sylikonu to mam wrażenie jakbym trzymał płytę CD, ciężko byłoby mi się przyzwyczaić do jeszcze większego etui ;p
Jak chcesz super cienkie etui to ja używam x-levela. 0.18 mam

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Kupiłem etui polskiego banana - jest parę idiotyzmów do których muszę się przypierniczyć ale poza tym jest okej.

Pierwszy idiotyzm - otwory są zdecydowanie za duże (szczególnie port USB-C).
Drugi idiotyzm - zbędne dwie dziury po prawej, dolnej stronie.

Edited by DoreK03

@DoreK03

pkt1 jest uzasadniony gdyż niektóre ładowarki mają bardzo grube gumy dookoła

pkt 2 jest na smycz :)

Edited by witek_77

na pewno są jeszcze jacyś użytkownicy smyczek i mówią, że to must have. Tak jak mój wujek nosi iPhone 6 Plus (tak te paletkę) w kaburze dopinanej na pasek ze spodni rodem z czasów lat 90tych (w ogóle nie wiem gdzie to kupił i kto to produkuje) pokazując innym PATRZCIE MAM KOMÓRĘ. Wiem wstyd mi :( 

Ja w nilkinie mam to samo tj duża dziura na USB i 2 dziurki na smyczkę.

Czy jest w ogóle jakaś stronka gdzie jest sporo etui do Mi9? Denerwujące jest to, że do iPhona można kupić w każdym sklepie nawet z ciuchami, a do Mi9 trudno znaleźć coś ciekawego.

Czy jest w ogóle jakaś stronka gdzie jest sporo etui do Mi9? Denerwujące jest to, że do iPhona można kupić w każdym sklepie nawet z ciuchami, a do Mi9 trudno znaleźć coś ciekawego.
AliExpress chyba najlepiej.

7 minut temu, simcold napisał:

AliExpress chyba najlepiej.

No tam pewnie coś jest, ale myślałem że znajdę coś z szybszą dostawą, w sensie jakiś krajowy sklep :wink:

Dnia 3.10.2019 o 14:42, zsiewicz napisał:

.....

.....

@zsiewicz Miałem dokładnie to samo, ale po miesiącu mi się to stało. Kupiłem kolejne etui - to samo. Więc zareklamowałem to i reklamacja została rozpatrzona pozytywnie (2 sztuki). Spróbuj :)

W Mi5 było to fajnie rozwiązane, bo było po prostu wycięcie na przycisk, więc nic nie mogło się tam złamać :)

Się pospieszyłem z zakupem a od dziś kodzik na -20% ehh<_<, jakość świetna jak i spasowanie (nie mam jak obecnie zrobić zdjęć z założonym etui) spigen armor idzie w odstawkę.

IMG-20191122-WA0000.thumb.jpg.3aea858cc24a18dc79c87e39221b8d64.jpg

Pisałem do gościa z Ali w sprawie tego etui mówił że nie będzie pasować bo te dwa model mają trochę inne wymiary .

• Thanks 1