MarcinSK

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About MarcinSK

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 3
 1. Osobiście powtórzyłem firmy z poprzednich modeli telefonów, najlepsze dopasowanie, wyglad, trzymanie telefonów, jest idealnie: Nillkin Frosted oraz Spigen Rugged Armor.
 2. Nova launcher + ikony Simpax. Te same ustawienia już w 3 Xiaomi....tak mi przypadły wizualnie do gustu.
 3. Zainstalowane, w trakcie testowania, telefon działa super, dużo szybciej, i brak tysiąca niepotrzebnych aplikacji które były przy sofcie który miałem przy zakupie 7.0 stable, na początek aby zobaczyć czy sobie poradzę wybrałem 6.3.24, Dzięki wszystkim użytkownikom z wiedzą, którą przekazują a dzięki niej mam normalnego rom'a....
 4. Witam wszystkich, jestem nowy na forum i również nowym posiadaczem Xiaomi Redmi Note 3 w wersji MIUI 7.0.919.0, aby nie zakładać nowego tematu pozwolę sobie zadać parę pytań tutaj gdyż od wczoraj przejrzałem kilka tematów i nie napotkałem odpowiedzi, chodzi mi głównie o sprawę związaną fastboot'em a mianowicie po podłączeniu do kompa resetuje mi telefon i normalnie się odpala? a chciałem sprawdzić fastboot'a oraz adb przez program z tutka znalezionego na tutejszym forum, druga sprawa dotyczy czcionki a mianowicie w ustawieniach została zmieniona na najmniejszą natomiast w kontaktach pozostała duża? czy to wina oprogramowania?