Jump to content

MIUI Global Stable/Dev - wątek zbiorczy

Recommended Posts

ODGMIFD - to jest Android 8 z MIUI 9.6 na pokładzie
ODGMIFH - to jest Android 8 z MIUI 10 na pokładzie.
Właśnie dostałem taką aktualizacje jak na screenie z Androidem 9

Screenshot_2018-10-16-12-51-21-069_com.android.settings.thumb.png.f8c693bfaad8fed8e7452c5ed0f53231.png
Czy mógłbyś sprawdź kolego czy działa Smart Lock na Androidzie 9?

Nie tylko czy wyskakuje opcja dodania ale czy faktycznie odblokowuje komórkę.
  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

W dniu dzisiejszym pojawiła się nowa oficjalna aktualizacja oprogramowania dla Xiaomi Mi Mix 2s, wersja MIUI V10.3.6.0 jest już rozsyłana OTA. Jeśli ktoś nie dostał jeszcze tej aktualizacji, niże

Można by w pierwszym poście uzupełniać jakie są obecnie najnowsze romy, jakie zmiany itp Żeby przejść z xiaomi.eu na global wystarczy wipe + instalacja .zip w recovery czy fastbootem cały telefon

Global Beta 8.10.11 zostanie opublikowany 12.10.2018 - czyli po tej dacie.

Posted Images

23 godziny temu, mich4u napisał:

Czy mógłbyś sprawdź kolego czy działa Smart Lock na Androidzie 9?

Nie tylko czy wyskakuje opcja dodania ale czy faktycznie odblokowuje komórkę.

Z zegarkiem Samsung Forniter odblokowanie działa.

No i jest na Globalu u mnie...
pojawiła się i u mnie wreszcie opcja zaktualizowania do MIUI Global 10.0 | Stabilna 10.0.3.0 (PDGMIFH). Jest Android 9. Niestety pomimo informacji powyżej wcale nie działa odblokowywanie przez Bluetooth.

W Ekran blokady i hasła / Ustawienia zaawansowane / Odblokuj za pomocą urz. Bluetooth / Odblokuj urządzenie [on] / nic nie znajduje - tak samo jak na wszystkich wersjach wcześniejszych.

Przy odłączeniu i podłączeniu nie wyskakuje również żadna informacja o możliwości rzadszego odblokowywania (na starszych się zdarzało, ale i tak nie działało).

W Dodatkowe ustawienia / Prywatność / Agenty zaufania / jest aktywny Smart Lock (Google).

Bardzo liczyłem, że aktualizacja rozwiąże problem zwłaszcza, że @michal01 i @zoltan78 pisali, że u nich OK, ale niestety nic się nie zmieniło w temacie.

Meldowałem na forum oficjalnym i zero reakcji... macie jakieś rady / sposoby?

A jakim urządzeniem chcesz odblokowywać?
Na Miui 9 czasami pokazywała się dodatkowa opcja odblokowywania i np mogłem dodać bluetooth w aucie, na Miui 10 tego nie ma i zapewne o to Ci chodzi. Ja mam zegarek Amazfit i w opcjach odblokowywania bluetooth go znajduje.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

A jakim urządzeniem chcesz odblokowywać?
Na Miui 9 czasami pokazywała się dodatkowa opcja odblokowywania i np mogłem dodać bluetooth w aucie, na Miui 10 tego nie ma i zapewne o to Ci chodzi. Ja mam zegarek Amazfit i w opcjach odblokowywania bluetooth go znajduje.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Amazfit Pace, Scala Cardo Packtalk, Xblitz słuchawkami jakimiś a jak miałem MIUI 9 chwilkę temu to Hondom Accord.

Nie widzi tam nic. Zero. Nawet urządzeń aktualnie połączonych przez bluetooth... Normalnie w bluetooth znajduje ale nie w opcji odblokowania przez urządzenia.

Nadzieję tracę. Może robię coś nie tak ale nie mam już pomysłów.

Proszę o pomoc.

Cześć mam pytanie mam na MIX 2S wgrane Miui10| V10.0.3.0 ODGCNFH (stabilna) (wgrane przez serwis) i mam problem z automatycznymi tapetami otóż mogę je włączyć i wybrać kategorię ale jak są włączone to na zablokowanym ekranie na wcześniejszym telefonie miałem w rogu 4 kwadraciki i wtedy mogłem przeglądać tapety, a tutaj tego nie ma. jest jakieś rozwiązanie tego problemu?

Dnia 9.11.2018 o 23:19, MrBright napisał:

tryb może i dodali... ale najnowszy Gcam od bsg zwyczajnie rozwala system ... instalowany na dev 8.11.8 - Gcam nie wymaga fixa

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

a mozesz prosze podeslac link do instalki do tej gcam od bsg?

warunek konieczny to rom w wersji minimum dev 8.11.8... wtedy Gcam działa normalnie bez fixa, nie mam pojęcia czy na najnowszym stable z 12 listopada jest już tryb nocny oraz slowmo 960fps... czy tam wbudowane wsparcie dla Gcam.

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Dnia 1.11.2018 o 14:27, mich4u napisał:

Przy odłączeniu i podłączeniu nie wyskakuje również żadna informacja o możliwości rzadszego odblokowywania (na starszych się zdarzało, ale i tak nie działało).

W Dodatkowe ustawienia / Prywatność / Agenty zaufania / jest aktywny Smart Lock (Google).

Właśnie zauważyłem że miałem wyłączony Smart Lock, usunąłem z bluetooth zegarek, bluetooth off/on dodałem zegarek i wyskoczyła opcja dodania zegarka do zaufanych, tak samo z zestawem głośnomówiącym w aucie.

Dnia 21.11.2018 o 14:32, imponujacy napisał:

Cześć, co chwilę dostaję powiadomienie o aktualizacji, ale po kliknięciu wyświetla się, że nie ma żadnej dostępnej. O co chodzi?

U mnie poszło ale mam taka przypadłosc ze co jakiś czas system android żre baterię. Nie wiem o co chodzi i co jest przyczyna wystarczy wyłączyc i włączyć wifi i problem znika.

Dalej nie działa NC+ GO.

Za to telefon jakoś coraz szybszy :P na tym sofcie mój zrobił w antutu 290 529 - to tak dla statystyki :).

Edited by mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post tuż nad swoim, wraz z obrazkiem...

Witam mam pytanko mam globala na moim mimix 2s i chodzi mi o zewnętrzne motywy ściągam motyw potem przerabiam przez miui theme ustawiam motyw i po jakimś czasie zmienia się sam na na stock jest jakaś rada na to czy tylko wgranie miui eu 

Witam

Zakupiłem ostatnio mix 2s i po aktualizacjach mam wersję jak w załączniku natomiast mam taki problem że podczas wybierania kontaktu przez dialer nie znajduje kontaktów, które mają polskie znaki w nazwie. Może jakieś pomysły ? czy da się to naprawić, czy trzeba wersje eu zainstalować ?

Screenshot_2018-12-04-21-27-32-516_com.android.settings.png

• 3 weeks later...