Jump to content

Kilka pytań do posiadaczy

Chelsey

Recommended Posts

1 godzinę temu, frrancuz napisał:

Wy się przegadujecie jak dzieci, a ja pytam poważnie.

Czego brakuje na polskim regionie?

RN5p - whyred

1. Brak odblokowywania twarzą.

2. Brak motywów.

3. Telefon gra sporo ciszej na słuchawkach.

4. Jak czegoś jeszcze nie dopisałem to niech ktoś dopisze.

• Like 1

Ktoś z posiadaczy odpowie mi jak jest z ekranem przy patrzeniu przez okulary z polaryzacją? Różne wersje w internecie przeczytałem. I w pionie i poziomie nie ma problemów? Na moim mi4 np w pionie jest ok ale w poziomie nic nie widać.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Ktoś z posiadaczy odpowie mi jak jest z ekranem przy patrzeniu przez okulary z polaryzacją? Różne wersje w internecie przeczytałem. I w pionie i poziomie nie ma problemów? Na moim mi4 np w pionie jest ok ale w poziomie nic nie widać.

Coś gdzieś widziałem że w pionie bywa kiepsko.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Coś gdzieś widziałem że w pionie bywa kiepsko.

Tak. Ja też na taką recenzję trafiłem, ale w drugiej było, że ok. Dlatego szukam od kogoś kto ma i może sprawdzić, bądź używa.

16 minut temu, Antyhaker napisał:

Zapodaj na jakiem regionie jest takie cudo, bo nigdzie go nie widziałem - czy to na filmikach, czy w modyfikacjach. 

Też nie spotkałem tego jako opcję po zmianie regionu. Znalazłem, ale tylko modyfikacje u ruskich. Używam tego, i jakoś daję radę. Post nr 1077

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=902688&st=1060#entry77125282

Zapodaj na jakiem regionie jest takie cudo, bo nigdzie go nie widziałem - czy to na filmikach, czy w modyfikacjach. 
To był żart. Odpowiedź na twoje reklamy.
Ale z drugiej strony faktycznie wyłączam telefon odciskiem z pomocą zewnętrznej apki.

Naladowałem. Odłączylem. Od razu sprawdziłem: 49.7%  Po ~2h działania, ~30min sot jest na 9.9%

RN5p - whyred

3 godz dzialania. Ze 100% do 91%. Sot 1godz 45minut. Miui 10. LTE na jednej z kart ustawione na sztywno (LTE only) 

Dnia 4.10.2018 o 17:39, cort06 napisał:

nie widać praktycznie nic w pionie, ale jak trafisz jakąś szybę lub folię (w to bardzo wątpię) to będzie tęczowo ale widać (mam taką folię co się zwie polski banan LOL i działa)

Może banalne pytanie ale na swoim MI4 z MIUI9 miałem po zainstalowaniu aplikacji "Google" ikonke wyszukkiwania głosowego. Tutaj na MIUI 10 jej nie mam. Korzystam z gestów, jest jakiś sposób na szybkie uruchomienie wyszukiwania głosowego jednym kliknięciem/gestem jak miałem na Mi4? Odrazu powiem, żę widget paska wyszukiwania mi nie odpowiada

Edited by cort06