Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy używam (od 1.8.511) sama się aktualizowała. Chyba, że wersja z Google Play miała inaczej to nie wiem, ale tą miałem przez 5 minut może

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano pojawiła się aktualizacja Mi Fit o czym poinformowała mnie sama aplikacja Mi Fit. Co ciekawe aktualizacji podlegał również firmware Mi band. Obecna wersja Mi Fit to 2.1, choć w Google Play jeszcze jest wersja 2.0.10.  Nie mogę nigdzie znaleźć co nowego lub co poprawionoo, na razie wydaje mi sie, że bardziej stabilnie trzyma się połączenie bt z opaską. Ale podkreślam - "wydaje mi się".

 

Też wyskakuje Ci, za każdym wyjściem do aplikacji, prośba o włączenie lokalizacji?

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd macie wersje 2.1 ?

U mnie jest 2.0

Znalazłem w końcu oficjalnie bo tak to mirrory nie wiadomo skąd :

http://en.miui.com/thread-110066-1-1.html

Zobaczymy może na tej app nie będzie rozłaczać

 

Ale tam coś nie ma linku. Cały czas nie mogę się tam zalogować. Tłumaczac chiński wychodzi problem z ID.

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyskakuje.

A jak Tobie to wyskakuje, to przyznaj i tyle.

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

Z tym że wyskakuje zawsze jak nie mam włączonego GPSa. Jak przyznam i później wyłączę to znowu to samo.

Jak tapnę Anuluj to i tak działa, ale lekko irytujące to jest.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

86e9da91aace5bb77ac94b0ef601bda4.jpg

Chyba pozostaje wyczyścić dane aplikacji skoro tak

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Edit: MiFit chciał lokalizację po sieci, GPS nie jest potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. 

Czy ktoś ostatnio kupił Banda z kolorowymi ledami? Może ktoś podrzuci link?

Przeszukuje neta ale jakoś ciężko trafić, tylko modele 1s i 2. Znalazłem wprawdzie kilka aukcji na Ali ale cena, jak mi się wydaje, najstarszego modelu jest większa od nowszych. Czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na noc zwykłem wyłączać BT, rano odpalam... ale i tak nie łączy się. W sensie że jak zadzwonię na swój tel, to nic nie wibruje. Jednak po odpaleniu MiFit (a i tak trzymam go ciągle z kłódką włączonego) już jest ok.

2. Nikt tego ostatnio nie pisał, zapewne stary temat.... ale wiecie jak mi ręka jeb*e po tej opasce? :D Chyba wolałbym skunksa nawet (wąchałem:P). No ale przynajmniej wygodna opaska, i nawet prawie nie czuje czegoś dodatkowe na dłoni - gdy zasypiam . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, markus420 napisał:

Hej. 

Czy ktoś ostatnio kupił Banda z kolorowymi ledami? Może ktoś podrzuci link?

Przeszukuje neta ale jakoś ciężko trafić, tylko modele 1s i 2. Znalazłem wprawdzie kilka aukcji na Ali ale cena, jak mi się wydaje, najstarszego modelu jest większa od nowszych. Czy to normalne?

banggood.com, kolega ostatnio kupował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2016 o 21:39, Numb napisał:

banggood.com, kolega ostatnio kupował.

Dzięki. W końcu znalazłem.

Chciałbym się Was tylko dopytać bo nie wiem czy dobrze robię że szukam akurat wersji  z kolorowymi ledami?

Nie dość że nowsze modele są tańsze to nawet spotkałem się z opisem, że są poprawione. Tylko nie bardzo wiem co tam oprócz bateria i białych ledów jest poprawione, pewnie pasek z innego materiału? Czy ktoś kto miał styczność z obiema wersjami może mi krótko streścić która lepsza? Czy nowsza "biała" faktycznie jest lepsza?

Wersja z pulso bzdurą mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, a możecie mi wytłumaczyć, o co biega z tymi kolorowymi ledami? Ja mam podstawową, białą, powiadomienia poustawiane przez MiBand Notify i każdy rodzaj powiadomienia błyska mi innym kolorem. Można je sobie ustawić dowolnie. Zawsze wiem, co mi tam bzyka, mało tego, wiem, kto dzwoni, bo poszczególne kontakty też mają poprzypisywane kolory błysku. 

Skoro tak, to po co przepłacać...? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Stało na niej napisane "2015 updated version". Kupiona jakiś miesiąc temu. Z tego, co się orientuję, to one jakoś dłużej są na rynku, zresztą jeszcze jedna w rodzinie (kupiona jednocześnie, ale z innym opisem w Gearbest) działa dokładnie tak samo. Jedna kosztowała jakieś 12, druga coś koło 14 $. Dwie najtańsze na tamten moment ;) 

Zgadza się, nie reagowała na ustawienia koloru w samym MiFit (ustawiłam jej pomarańczowy, a i tak mrygała na niebiesko). MiBand Notify nie ma z tym najmniejszego problemu... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magyrek

Są 3 opaski

MI band (kolorowe diody, mniejsza bateria)

mi band 1s (większa bateria i pulsoksymetr)

Potem odnowiono mi banda i dano białe diody i większa baterie

 

A to co chińczyk se napisze...

Nie na nowych branzoletkach nie wymusisz koloru. Bo ich fizycznie nie ma.

W dodatku nowa białą wersja nie może świecić bez wibracji.

Albo wibruje albo świeci i wibruje. Innej opcji nie ma

 

Cena białej wersji to ok10 12$

1A z pulso ok 12 - 16$

Cena najstarszej nieprodukowanej wersji to 16 $ > 20 nie jest rzadkością.

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogmatwałeś. Najnowsza opaska to ta z pulsometrem. Nie z pulsoksymetrem, bo ten jak sama nazwa wskazuje powinien mierzyć jeszcze saturację, a miband saturacji nie mierzy.

Najstarszy miband to ten z kolorowymi diodami i mniejszą baterią, później były białe diody i większa bateria, a później 1s z pulsometrem. Pomiędzy dwoma pierwszymi jeszcze była z kolorowymi diodami i większą baterią, o której nic nigdzie nie mogłem znaleźć, ale mam taką w domu. Chyba, że gearbest zapakował starszą opaskę do nowego opakowania i opis wprowadza w błąd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gearbest pisze jak kazdy chinczyk co chce

Były kolorowe diody

Potem powstał 1S

A potem przestano produkować 1 wersję i powstała opaska 1S bez pulsoksymetru. Większa bateria.

 

Nie ma wersji z kolorowymi diodami i większą baterią. Nic mi o takiej nie wiadomo.

Skąd też byś wiedział o większej baterii ?

Z opisu chińczyka ?

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, magyarek napisał:

Wersja firmware: 1.0.12.0

To masz zwykłą kolorową ;)

 

7 godzin temu, homman napisał:

Gearbest pisze jak kazdy chinczyk co chce

Były kolorowe diody

Potem powstał 1S

A potem przestano produkować 1 wersję i powstała opaska 1S bez pulsoksymetru. Większa bateria.

 

Nie ma wersji z kolorowymi diodami i większą baterią. Nic mi o takiej nie wiadomo.

Skąd też byś wiedział o większej baterii ?

Z opisu chińczyka ?

Najpierw był z kolorowymi, później wersja z białymi diodami i większą baterią, czyli 1A, a później z dodatkowym pulsometrem w mniejszej obudowie, czyli 1S.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Numb napisał:

To masz zwykłą kolorową

Hm. To czemu było na niej napisane "white led"? :P

Ale to w takim razie wszyscy, którzy szukacie wersji z kolorowymi diodami i płaczecie, że nigdzie nie możecie jej znaleźć - na gearbeście każda jedna ma kolorowe diody :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, markus420 napisał:

Dlaczego piszesz do mnie przez Wy?

Piszę do wszystkich, którzy mają powyższy problem, nie Ty jeden ;)

 

5 minut temu, markus420 napisał:

Jak byś się dobrze wczytał, to byś wiedział, że wcześniej wysłali bandy losowo.

Jakbyś się dobrze wczytał, to może byś zauważył, że użyłam wcześniej żeńskiej formy czasownikowej :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...