Jump to content

RADMAN

Użytkownicy
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szczecin

Dodatkowe

 • Smartfon
  LG G6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

RADMAN's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Mam dziwny przypadek z Amazon Prime. Od pewnego czasu w aplikacji na miboxie brakuje 5.1, a działa jak puszczę na komórce i udostępnienie na Miboxa. Netflix działa normalnie w 5.1. Dzwięk mamy przez spdif. Restart ani zmiany w ustawieniach nie pomagają. Soft najnowszy. Spotkał się ktoś z taką sytuacją? Spróbuje potem jeszcze coś pokombinować z samą apką typu odinstalowywanie czy czyszczenie danych. Udało się naprawić czyszcząc cache, wymuszając zatrzymanie i odpalając jeszcze raz.
 2. RADMAN

  Refresh Rate tool

  Zgodzę się, że automat byłby lepsze. Jednak sprawdziłem za pomocą wtyczki Chrome Super Netflix fps dla kilku produkcji, które oglądam lub oglądałem i praktycznie wszystkie miały 23.976. Tylko trzy wyświetliła 25 FPS. Akurat były to dwa brytyjskie seriale i jeden hiszpański. Myślę, więc, że można się pokusić o sztywne ustawienie i zmieniać w razie rwania.
 3. RADMAN

  Refresh Rate tool

  Wersja ze sklepu Google Play działa. U mnie na Netflixie ustawiłem 24p i w większości przypadków zmienia z domyślnych 50hz na 24p po włączeniu Netflixa. Nie działa to automatyczne sprawdzenie jaki odświeżanie i automatyczne przełączenie.
 4. RADMAN

  Refresh Rate tool

  Tego co robi ten program czyli przełączenie odświeżania ekranu. Mam ustawione żeby Netflix uruchamiał się w 24hz i to faktycznie działa, ale przestaje po jakimś czasie. Podobnie przestaje działać wbudowana funkcja w Kodi. Restart pomaga.
 5. RADMAN

  Refresh Rate tool

  Czy Wam też przestaje działać przełączanie na najnowszym sofcie do Mi Boxa S, gdy wyłączycie player i zostawić na jakiś czas? Pomaga wtedy ponowne uruchomienie.
 6. 5.1 można osiągnąć po optyku, ale nie w Netflixie. Przynajmniej cały czas tak było. W Kodi działało, ale Netflix już nie.
 7. Ktoś się bawił w sparowanie głośnika od Google z Mi Boxem? Ze swoich doświadczeń zauważyłem, że chimerycznie działa włączanie głosem mi boxa, ale nie działa już w ogóle jego wyłączanie. Działa odpalanie youtuba czy zdjęcie, ale np. Netflix pomimo tego, że Google Home rozpoznaje polecenie to odpowiada, że jeszcze nie jest możliwe. Nie rozpoznaje też odpalanie Spotify. Próbował coś ktoś jeszcze?
 8. Udało się okiełznać wakelocka przez reset zegarka, wyczyszczenie danych, odinstalowanie i ponowne zainstalowanie apki na telefonie. Teraz w nocy telefon traci 1-2% baterii zamiast kilkunastu.
 9. Czy u Was też apka Amazfit tak mocno wybudza zegarek z deep sleep? W nocy w komórce bateria spada ze 100% do 84% przy trybie samolotowym w zegarku i wyłączonym necie, a jedynie wyłączonym bluetooth. Telefon prawie nie wchodzi w deepsleep. Nie wiem czy to kwestia nowego telefonu czy zegarka, ale wakelock bluetooth_pm chodzi praktycznie non stop. Po wyłączeniu dostępu do powiadomień wakelock przestaje narastać. Greenify nie daje rady zahibernować przez nasłuch powiadomień przy włączonych powiadomieniach. Zastanawiam się czy ten typ tak ma czy przywrócenie do ustawień fabrycznych coś pomoże. Telefon LG G6 ze stockowym nougatem z ostatnią aktualizacją od LG. Póki co resetowałem zegarek i robiłem downgrade apki z 2.0.1 do 1.7.5. Zobaczymy czy coś poprawi.
 10. Ale czym się objawia problem? Nie odpala się w ogóle czy wyłącza się w trakcie?
 11. Jak masz problemy z Netflixem? Mam telewizor Panasonic P50ST60 i Netflix na Mi Box odpalał i działał. Nie testowałem za długo bo niestety na optycznym łączu nie ma dźwięku 5.1 na moim starym amplitunerze Denona. Wolę, więc puszczać z TV gdzie jest dźwięk 5.1. Ale puściłem na Mi Boxie ze 20 minut serialu leciał sobie w tle, gdy robiłem inne rzeczy i nie było żadnych problemów.
×
×
 • Create New...