Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Gawronnek napisał:

O co dokładnie chodzi z tą pogodą z Notify?

Notify ma w sobie pogodę, która jest synchronizowana z zegarkiem. Jak po takiej synchronizacji wygląda to w zegarku? Ja w MiFit skróciłem nazwy, żeby jakoś to sensownie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę tu link do rosyjskiego firmware

 

a co do pogody to na razie mam to rosyjskie więc nie wiem czy jest sens pokazywać

jeszcze jedno zdanie na temat Notify, można nim bez problemu szybko wymieniać firmware Gadgetbridge nie jest potrzebny.

Edytowane przez Gawronnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gawronnek napisał:

proszę tu link do rosyjskiego firmware

 

a co do pogody to na razie mam to rosyjskie więc nie wiem czy jest sens pokazywać

jeszcze jedno zdanie na temat Notify, można nim bez problemu szybko wymieniać firmware Gadgetbridge nie jest potrzebny.

Ale nie bardzo rozumiem, co ma rosyjskie do pogody. Pogoda idzie z aplikacji a nie z zegarka. Proszę wyłączyć MiFit i tylko z Notify zobaczyć jak będzie wyglądać pogoda - chodzi o warunki pogodowe.

Zaktualizowałem w 2 poście tarczę invert - tradycyjnie pokażcie fotki.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gawronnek napisał:

A tu pogada przy zamrożonym MiFit i po synchronizacji w Notify

Dzięki.

23 minuty temu, tomasznowak napisał:

Lepiej to wygląda,ale nadal cyfry daty są nieczytelne do końca. Dasz radę usunąć te wszystkie białe linie oddzielające poszczególne sekcje na tarczy?

Poprawione - zaktualizowany 2 post. Przetestujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tomasznowak napisał:

Chodzi o te linie jasne (np. ten półokrąg przy krokach)

Linia między baterią, a krokami raczej powinna być... Później je pousuwam i zobaczymy jak wyjdzie to w praniu.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obu bym usunął napis sek i tak jest nieczytelny

Redmi Note 4X


Wgrałem na moment tą wersję rosyjską i teraz po powrocie do FW PL mam wszystko po angielsku. Jak to odkręcić? Ps. Próbowałem wszelakich metod, od wgrania pierwszej wersji angielskiej i potem na nią wersji Pl i nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fake4r napisał:

A co powiecie na to :)

Ruscy nie śpią

@tomurbanowicz może zrobisz pl z tej taczy? Jest na grupie fb. Fajnie by wyglądała też w jasnej wersji.
 
ale sztosik im wyszedł tomurbanowicz dasz rade na nasz ojczysty to przerobić ? tylko usunąć kreske nad krokami i sek i tydz i jest ideolo :D

 

Edytowane przez jjarik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale cwaniaki fajnie wymyślili. 

Chyba najfajniejsza tarcza póki co :)

Oczywiście całkowicie podpisuje się pod postem jjarik. Żeby nie robić od nowa tylko przetłumaczyć.

 

 

Nieee mi się wydaje że z paskami lepiej i z tą linią po lewej też.  Ruskie pewnie tak samo jak mi wybrali akurat tą tarcze drogą eliminacji.

Edytowane przez roger09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...