Vonki

Użytkownicy
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Vonki

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W uprawnieniach aplikacji mi fit dajesz możliwość lokalizacji dla aplikacji. Oczywiście tym tutaj z forum.
 2. Wystarczy zezwolić na lokalizację dla aplikacji i nie ma znaków zapytania w pogodzie.
 3. U mnie wszystko gra. Jedynie emotikony to znaki zapytania plus lokalizacja telefonu nie działa. Myślałem, że to problem ze strony uprawnień, ale nawet ze wszystkimi telefon nie zaczyna wydawać dźwięku. W wersji chińskiej to jeszcze działało.
 4. Patrz mój post wyżej...
 5. Podobno w tej aplikacji jest możliwość wybrania firmware pod względem języka "Mi Heart Rate ze Smart Alarmem - be fit Band". Czy to dla ios czy to dla androida. Niestety nie mam możliwości sprawdzenia czy w wersji darmowej tej aplikacji też jest taka możliwość, bo póki co mój mi band jeszcze do mnie nie dotarł. Na filmiku widziałem tylko, że na ios idzie zmienić język bez zbędnego bawienia się w podłączanie opaski na chwilę do androida.
 6. No też mam taką nadzieję, bo tego właśnie jest celem zakup przeze mnie opaski by mieć możliwość za pomocą jej płacić.
 7. Czyli troszkę poczekamy na wersję z nfc, a akurat na tej mi zależy :/ No cóż na razie zostaje przy swoim mi band 2. Stoper bardzo cieszy, nie będę co chwilę musiał podczas treningów ustawiać w telefonie.
 8. U mnie działa wszystko dobrze. Bateria tak samo jak wcześniej, na wydajności też nie ucierpiał. Boli jedynie w powiadomieniach te dodatkowe powiadomienie, np. przy słuchaniu muzyki, są wtedy dwa powiadomienia tak jakby "muzyka działa w tle" jak i sama muzyka ze skrótami do przełączania itd.
 9. Siedzę i póki co nic złego się nie dzieje na oreo, a jest nawet lepiej, co prawda też za dużo nie wnosi. Face id nie używam. Bluetooth działa dobrze i nie rozłącza ani sparowanych urządzeń, ani podczas wysyłania. Powiadomienia też normalnie funkcjonują.
 10. Póki co bateria raczej na plus nie spadła do poziomu 50%, a 4h jest. Cykl mieszany ze sporą przewagą WiFi, ale cały czas włączona lokalizacja jak i podpięty miband2 po bt Przez noc spadek wysokości 4% przy włączonej lokalizacji i bt.
 11. Póki co poza małą zmianą w aparacie i w aplikacji do nagrywania ekranu nie dostrzegłem. Odnośnie baterii wypowiem się za kilka dni. W baterii doszedł chyba jakiś tryb uśpienia. Przynajmniej wcześniej go nie widziałem. Jak i minimalne zmiany w powiadomieniach. Minimalizując chrome z odpalonym filmikiem mamy dalej ten filmik odpalony w oknie pop up.
 12. Na wersji dev właśnie dziś wkroczył android oreo
 13. W wersji global dev problem nie występuje mimo dev w nazwie na prawdę przynajmniej według mnie jest bardziej opłacalna nuż wersja stable.
 14. Ta aktualizacja już była, ale póki co to na wersji dev. Kiedy zawita na stable to nie mam pojęcia.
 15. Ja słyszę dobrze jak i myślę, że inni mnie też, bo nie zdarzyło się by ktoś narzekał.