szabubabaobaba

Skuter / hulajnoga elektryczna - Xiaomi Mija M365

Recommended Posts

Napięcie sieci nie ma znaczenia, przecież to jest zasilacz impulsowy... Spójrzcie na tabliczkę znamionową, poza tym on itak obniża kilkukrotnie napięcie więc wahania sieci i kilka procent nic by nie zmieniły. Stawiam na zbyt krótkie ładowanie lub coś nie tak z baterią (któreś ogniwo niedomaga, bateria zdegradowana czy po prostu jej za zimno) 

Dnia 29.10.2019 o 05:35, piciu256 napisał:

któreś ogniwo niedomaga

Sądzę że to najbardziej prawdopodobne.

Witam.

Mam pytanie otóż ostatnio kupiłem M365 PRO używaną i chciałem się połączyć z aplikacją Xiaomi Home ale niestety poprzedni właściciel wpisał jakieś hasło i teraz nie pamięta jakie, czy jest jakiś sposób żeby teraz się z nią połączyć.

Guest
Próbowałem już wcześniej tą  metodą ale bez efektu

A M365 Tools (aplikacja na Androida) łączy się do tej hulajnogi ?

Dnia 21.11.2019 o 12:02, roben1000 napisał:

[...] czy jest jakiś sposób żeby teraz się z nią połączyć.

Miałem podobny problem - znany  skądinąd sposób resetu (hamulec+gaz+power on) chyba obecnie nie działa, mnie się też nie udało. Nie walcz z MiHome, zainstaluj m365 tools (nie wymaga tego bzdurnego hasła), jest o wieeele lepszy, więcej informacji. Nic nie tracisz nie korzystając z MiHome.

Przy okazji spytam innych forumowiczów - gdzie znajdę najświeższe/najaktualniejsze (np z listopada) opracowanie (nie musi być po polsku) na temat step-by-step wymiany wyświetlacza z m365 na pro + upgrade BLE + uprade/downgrade całości. Chodzi mi o jakieś świeże opracowanie, odnoszące się np do najnowszej/ostatniej wersji m365 downG v17. Bo sprzęt już mam (nowy wyświetlacz od pro) i nie chcę czegoś zbrickować za mocno :-)

wszystko robi się dokładnie tak samo, nie ma żadnych zmian, więc starsze poradniki są jak najbardziej aktualne.

Dnia 22.11.2019 o 09:46, roben1000 napisał:

Próbowałem już wcześniej tą  metodą ale bez efektu

Jeśli metoda nie działa, pozostaje przeflashowanie dashboard-a przy pomoca programatora STLINK