Jump to content

sziva

Użytkownicy
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About sziva

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. sziva

  M365 zimą

  Nic się nie zwarło.
 2. Ten bolec się wybija, a nie wykręca, więc trzeba go wbić.
 3. Musisz bardziej poluzować, a jeśli już się nie da, to masz za grubą tę podkładkę. A którą konkretnie śrubę luzujesz? Tam jest taka podłużna i to nią powinieneś kręcić:
 4. U mnie bardzo dobrze sprawdza się pompka do amortyzatorów z nakręcaną głowicą i blokadą. Coś tego typu: Rozwiązanie jest o tyle wygodne, że spokojnie można końcówkę pompki wkręcić w wentyl przedniego koła i nie trzeba stosować żadnych wężyków czy przedłużek. Mam też podłogową pompkę z Lidla za 30 złotych i manometr w niej pokazuje cuda (przy 3 barach potrafi mylić się o 1 bar) - nie mówiąc już o kiepskiej jakości głowicy. Kupiłam ostatnio pompkę podłogową Topeak JoeBlow Sport III i manometr pokazuje prawdę, a głowica jest bardzo przyjemna w użyciu.
 5. Silnik ma 250W. Kolarz z taką moca w nogach i przy takiej masie spokojnie na taką górkę wjedzie. Dlaczego zatem hulajnoga miałaby nie dać rady? Najwyżej zwolni - tym bardziej, że do pracy masz 2,5km, więc bateria będzie praktycznie naładowana na maksa.
 6. Ja mam zwykłą M365 i u mnie też jest przeskok, gdy chcę poruszyć kierownicą.
 7. Od kiedy na trasie do mojej pracy zaczęli wzdłuż ścieżki rowerowej budować nową linię tramwajową, to moja hulajnoga wygląda bardzo podobnie. Po trawniku jeździ ciężki sprzęt i roznosi lepkie błoto po całej ścieżce. Momentami można się poczuć jak na lodowisku, a hulajnoga w pakiecie jest oblepiona z góry na dół.
 8. To światełko ogólnie jest słabo widoczne. Dobrze jest mieć dodatkową lampkę na kasku albo na plecaku czy ubraniu - najlepiej migającą. Za kilka złotych można się doposażyć, a bezpieczeństwo znacząco wzrasta.
 9. Szósta możliwość: - wstawić wentyle samochodowe, - opony zalać mlekiem uszczelniającym, - cieszyć się z jazdy bez dętek.
 10. sziva

  M365 zimą

  Kupiłam na Ali kolce do opon: https://pl.aliexpress.com/item/32966575749.html?spm=a2g0o.cart.0.0.76123c003Iyt6x&mp=1 A tu jest pokazane, jak to się montuje:
 11. U mnie też były luzy. Zalałam to tak jak Ty metalicznym klejem epoksydowym, ale zamiast tego kołka sprężystego dałam śrubę, którą wkręciłam na jeszcze mokrym kleju. Od tamtej pory przejechałam już kilkaset kilometrów i wszystko jest cacy.
 12. Brat uruchomiony, adapter wraz z dedykowaną tarczą 116,5mm można już kupić na Allegro: https://allegro.pl/oferta/xiaomi-m365-adapter-tarcza-do-hamulca-xtech-hb-8542122228
 13. sziva

  M365 zimą

  W najgorszym przypadku koszt nowej baterii, to 600 złotych. Dla mnie to są 2-3 miesiące jazdy samochodem do pracy (mam silnik 224KM, więc w korkach żłopie paliwo bez opamiętania). Dodatkowo zyskuję sporo czasu, którego nikt mi już nie odda.
×
×
 • Create New...