Jump to content

Tidnes

Użytkownicy
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Tidnes last won the day on June 10 2020

Tidnes had the most liked content!

Community Reputation

20 Excellent

About Tidnes

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  RWT Bratek (zielony)

Recent Profile Visitors

230 profile views
 1. @Marian22 Wybacz ale w Twoim przypadku zasięg to głównie kwestia wagi. Spróbuj dopompować opony do 45psi (3.1 bar). Co do pojemności. Podłącz zasilacz i daj hulajnodze (baterii) trochę czasu, nie zostawiaj jej na noc (względy bezpieczeństwa). W nowych wersjach Xiaomi ograniczyło w oprogramowaniu BMS pojemność baterii (7650mAh) aby przedłużyć żywotność. Tutaj dostępna jest wersja bms 126 ze skorygowana pojemnością do 7800 mAh. @Battery_Saver W Xiaomi jest Smart BMS który „nadaje” do kontrolera ciut więcej... uint16_t version = 1; char serial[14] = "
 2. @Pelek2010 Czy inne aplikacje łączą się z hulajnoga np. M365 Tools ?
 3. Wyłącz hulajnogę naciśnij i trzymaj manetkę gazu naciśnij i trzymaj klamkę hamulca naciśnij i trzymaj przycisk włącz/wyłącz Trzymaj tak długo (około 3-4 sekundy) aż hulajnoga wyda z siebie kilka krótkich sygnałów (piknięć) Dla pewności czy tak zrobiłeś ?
 4. Zapewne do swojej 1S wgrałeś oprogramowanie kontrolera które nie jest dla niego przeznaczone np. od m365 lub pro. Jeżeli ta aplikacja będzie chciała się połączyć do hulajnogi to wgraj to oprogramowanie co powinno pomóc. Jak „się nie da” to pozostaje przeprogramować kontroler wedle tej instrukcji (niestety mam wersje tylko po niemiecku). Napisz proszę co i czym wgrałeś również ?
 5. Poprosić poprzedniego właściciela o usunięcie hulajnogi z jego konta Mi. Jak mi się widzi nr seryjny hulajnogi (kontrolera) jest powiązany z jakimś kontem na serwerach Xiaomi i dlatego widzisz ten komunikat.
 6. @Vergiliusz Ta waluta to hrywna. Fakt że, wyglada jak kopnięty dolar.
 7. Nie każda, zależy z jakiego stopu jest wykonana. No chyba że, masz na myśli tarcze hamulcowe do samochodów ale to zupełnie inna liga (temperatura pracy, siły działające na tarcze) Moja hulajnoga od paru miesięcy stoi nie używana, na tarczy rdzy brak. @Vergiliusz Swoją tarczę parę tysięcy kilometrów temu nabyłem u gościa z Ukrainy kiedy u nas na allegro o hulajnodze było zupełnie cicho. Gość porządny i uczciwy, jedyny minus to trzeba mu jak chłop krowie na rowie napisać adres, szczególnie jak chcesz sobie wysłać do pracy. Spojrzyj na jego ofertę https://kompmaister.co
 8. pomóżcie Co do problemu. Pokaż proszę zdjęcie z M365 Tools zakładka baterii po naładowaniu oraz chwilę po tym jak hulajnoga się obudzi po wystąpieniu problemu. Wydaje mi się że, źródło takiego zachowania leży w baterii i następuje duży spadek napięcia, nierówne napięcie na celach. Prowadzi to do wyłączenia zasilania przez BMS.
 9. Dobra wiadomość dla kochających aktualizacje. Wyglada na to że, programiści z Xiaomi poszli na skróty.
 10. Ja wymieniłem tarcze na ciut szersza ale o tej samej średnicy z powodu oryginalnego zacisku (szersze klocki niż tarcza) co do adaptera, można sobie dostosować rowerowy adapter Post Mount Pm/Pm SHIMANO (203 mm)
 11. @SuperbConqueror @obso23 Zastanówcie się czy na pewno chcecie aktualizować. Nowe wersje ostatnio nic nie wnoszą a tylko komplikują życie, jak na przykład zniknięcie tempomatu. Już nie wspominając że, jak was najdzie na modyfikacje oprogramowania to może być problem i tylko odwrócenie zmian stlink-iem pomoże (kable, komputer, rozbebeszony kontroler).
×
×
 • Create New...