Jump to content

Tidnes

Użytkownicy
 • Content Count

  235
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Tidnes last won the day on April 8

Tidnes had the most liked content!

Community Reputation

34 Excellent

About Tidnes

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  RWT Bratek (zielony)

Recent Profile Visitors

348 profile views
 1. Napisz w czym problem ? Coś jest niejasne, utknąłeś na czymś ?
 2. Auto korekta… wybacz chodzilo o „odgiąć”. Ale czytam że, chyba się udało Ja tez Sprawdź czy opona nie ułożyła się krzywo na feldze (zdarza się).
 3. @grodziu78 Klapa jest przykręcona na stado śrubek imbusowych, musisz odkręcić wszystkie. Zrób sobie zdjęcie kontrolera przed odłączeniem co by Ci łatwiej poszedł montaż. Klucz płaski, czasami śruba kołnierzowa jest oporna i trzeba lekko odciąć plastik na widelcu. Odkrecaj mając na uwadze że, śruby są z chińskiej stali
 4. @grodziu78 Co do nowej hulajnogi... gdzie ty będziesz nią jeździł ? Panowie Policjanci się za chwile ogarną i zaczną się czepiać. Teraz to chyba najlepszym wyborem jest rower elektryczny. Co do wymiany opony... Kup 2 plastikowe łyżki do rowerów, nie metalowe bo podrapiesz/uszkodzisz miękką obudowę silnika. Pierwszy raz może być to lekko irytującę A w temacie samych opon to prawie rok temu napisałem i raczej nic się nie zmieniło Sprawdziłem osobiście i Wandę i Deli... powiem że, świetne do wózka dziecięcego. Jeżdzę na Xuacheng i dętce z amalibay.
 5. @Pioszef Zrobiłeś sobie problem na własne życzenie. Pełne opony powodują wibracje i często coś szlag trafia (luty, zgrzewy) nie wspominając o dyskusyjnym komforcie jazdy. Krzyczy błąd 39 bo jeden z czujników pokazuje 7 stopni celsjusza... no chyba że, trzymasz hulajnogę w lodówce Czy można z tym żyć... można ale jak bateria rzeczywiście będzie miała problem to się o tym nie dowiesz bo zapewne zignorujesz kolejny błąd. Masz 3 rozwiązania: 1. zakładasz z powrotem pompowane opony, przywracasz oryginalne oprogramowanie na przykład to DRV223.zip, tniesz niemca i odda
 6. @Widziun Jaki model (m187, m365, pro, s1, pro2, Essential) ? poprosze o screen z m365 tools zakładka bateria (cały ekran) ?
 7. Daj spokój. Napij się z chrześnicą Kubusia za moje zdrowie
 8. Nie zmieniaj. DownG nie zwraca na to uwagi. W twoim przypadku 1S to prawie to samo co m365 (poza BLE czyli płytka w kierownicy). To oprogramowanie bms zadziała też na pro/pro2. Pamiętaj aby aplikacji downG wskazać plik zip (nie rozpakowyj pliku!). Po wgraniu błąd 22 (brak komunikacji z bms) powinien zniknąć co pozwoli na aktywacje w MiHome. Jak napisałem wcześniej MiHome będzie chciał aktualizować oprogramowanie i na tą propozycje możesz się zgodzić.
 9. No tego to jeszcze nie grali… taka wpadka Xiaomi na dzień dobry. Tutaj masz post z oprogramowaniem do bms (taka płytka co zarządza baterią). wgraj go przy pomocy m365dowg tylko miej naładowany telefon i hulajnogę (nie na ostatnich procentach) Po tym wróć do MiHome, będzie chciał znowu aktualizacje zrobić, ale tym razem mu się uda.
 10. A hulajnoga czasami drogi @Piotrek_Kor nie piszczy 2 razy długo a potem 2 razy krótko (tak samo miga światłem z tyłu) pokazując na wyświetlaczu 22 ? Próbowaliście już odinstalować MiHome (usunąć z telefonu) i zainstalować ponownie, dodać hulajnogę ? Cofanie oprogramowania to ostateczność, szczególnie że, Xiaomi wydaje coraz nowsze i dziwniejsze aktualizacje za którymi panowie ze scootrer hacking org czasami nie nadążają
 11. Sprawdź tranzystory... na YT znajdziesz jak to się robi Popatrz również czy nie ma śladów przepalenia (brązowych, żółtych przebarwień) i na mosfet-ach i w ich okolicy (obie strony pcb) Prąd nie płynie na raz przez wszystkie mosfet-y... płynie po kolei jak sobie STM32 "wymyśli" na podstawie informacji z czujników halla. Coś mocniejszego to np. IRFB4110pbf. Jak wymienisz to wszystkie na raz.
 12. @Piotrek_Korto że, zrobiła się aktualizacja to nie problem, cofnięcie może nic nie dać. Odinstalujcie MIhome z telefonu i zainstalujcie ponownie, spróbujcie dodać hulajnogę. Można też spróbować z innego telefonu jeżeli to nie jest iOS (iPhone) na którym usunięcie i dodanie MiHome magicznie pomaga. A jak już chcesz jednak spróbować (nie wpływa to na gwarancje bo aktualizujesz do oficjalnej wersji) to przy pomocy SHUtil wycofaj do BLE129 oraz DRV221 Co do gwarancji, to jeżeli jest to jakaś ogólnopolska sieć sklepów to lokalny oddział powinien przyjąć sprzęt do nap
 13. @Slawulo Przy następnym zakupie weź dwie dętki z prostym wentylem. Ciesz się że, 10" opony łatwo się zakłada i zdejmuje.
 14. Raczej nie uświadczysz w tych oponach „czynnika efektywności paliwowej”. Choć można wyrokować że, miękkie opony Wanda maja większy opór toczenia niż twardsze xuacheng (polecam). Na pewno spadnie lekko przyspieszenie i wzrośnie prędkość.
 15. Spróbuj, na tej stronie jest preset GONKAD365. Naładuj baterie do 100% i zaatakuj górkę. Bo jak rozumiem w M365 włożyłeś panel i silnik z Pro. Nie oczekiwał bym jednak cudu przy oryginalnej baterii, po prostu 350W silnik lubi więcej zjeść
×
×
 • Create New...