Tidnes

Użytkownicy
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Tidnes

 1. Zainstalować aplikacje Telefon z Androidem lub Telefon z iOS (Apple) I zacząć od punku 3 z pierwszego postu
 2. Chyba, raczej nie. Jest trochę inny w Pro2, S1. Obecnie tylko płatny XiaoFlasher (płatność w aplikacji)
 3. M365 Kraków Przewóz 34 30-716 Kraków tel. 731 459 009 https://m365krakow.business.site
 4. Opony i dętki to raczej kwestia użytkowania. Jeżeli będziesz sprawdzać ciśnienie nie jeździć po śmieciach i nie walić w krawężniki to oryginalne opony starcza na długo. Wiem z doświadczenia. Zawias to bolączka pierwszych modeli m365. To raczej zaliczył bym do minusów. Ogólnie lane opony to mordęga dla stawów i samej hulajnogi.
 5. @Pumpel12 Przepraszam, zapomniałem napisać. Szybciej będzie rozładowywać się bateria o niższej oporności. Wystarczy że, ta zewnętrzna ma kilka wtyczek i dłuższy przewód.
 6. @Sucharek Przepalił się bezpiecznik F2 w kontrolerze, sprawdź i wymień. https://youtu.be/ZleIXDNYiq4
 7. @Battery_Saver może mała aktualizacja pierwszego posta ? https://rollerplausch.com/threads/anleitung-unbricken-xiaomi-1s-pro2-verflashten-roller-wiederherstellen-nur-pc-st-link.1028/
 8. @adam138 @lokarna A jaki macie model hulajnogi i czy coś zmienialiście ?
 9. Ile jest długich i krótkich mignięć ew. jaki kod błędu pokazuje m365 tools ?
 10. To chyba jedyny ew. plus, tej hulajnogi. Ciekawe jak będzie z żywotnością styków, i czy po n-tym zakładaniu/zdejmowaniu się nie upalą. Cena również nie zachwyca w porównaniu do Xiaomi Pro2. Rozważ również że, Xiaomi ma lekko większe doświadczenie wraz z Ninebot a Pro2 to już 5 model i mniej lub więcej poprawek (m187, m365, Pro, G30). W sumie to twój wybór, ale proszę daj ew. znać jak czuje się swiss po 3-4 tys. km.
 11. @Pumpel12 Uczono mnie aby nie łączyć baterii o różnych napięciach ale również o różnych pojemnościach. Rozważ co się stanie kiedy o połowę mniejsza bateria wyda z siebie ostatni mA. Dodam również, że w takich sytuacjach bardzo mocno w kość dostaje zewnętrzna bateria. Spojrzyj na to sprytne urządzonko - https://m365.embedden.com/rita_adapter (autor mieszka w Krakowie)
 12. @markus420 Nie wiem jak przyjeżdzają w pudełku nowsze wersje, jeżeli tak jak poprzednie to sprawdź proszę: - czy dobrze podłączyłeś wtyczkę, - czy nie masz skrzywionego pinu - czy przez przypadek kabel nie został uszkodzony przy dokręcania śrubek od kierownicy ew. przyciśnięty śrubka Podejrzewam problem z wtykiem higo lub kablem i słyszysz pewnie co jakiś czas jeden długi pisk (błąd 10 - błąd komunikacji z ble)
 13. To ja też... żadna. po pierwsze, szkoda stawów a po drugie szkoda baterii
 14. @farbaolso zmiana oprogramowania nic nie zmieni. Jakby w oprogramowaniu coś nie pasowało to kontroler zgłaszał by błąd 10 (ble), 21-23 (bms). A z tego co piszesz świetnie ze sobą gadają. Coś jest połowicznie uszkodzone. Podejrzewam o nie prawidłowe działanie manetkę gazu. Obejrzyj też przewody od silnika, szczególne te blisko widelca. Może jednak zapytaj dziecka co się stało, z zachęceniem „pomoże to w szybszej naprawie”
 15. Sprawdź napięcie z baterii. pokaz co wyświetla m365 tools (wersje ble, esc, bms) i czy nie ma błędu.
 16. Na razie nie. Póki co są podejmowane próby walki z pro2.
 17. Jeżeli masz PRO, nie PRO2 Sprobuj najpierw odłączyć baterie, poczekaj chwilę... podłącz i spróbuj włączyć hulajnogę. jezeli brak efektu instrukcja jak ożywić kontroler (ESC) jest tu -> Intrukcja jeżeli już kontroler mogłeś kupić na polskim portalu na A. z Chin często są straszne podróbki
 18. Powodem jest, to co pokazuje się na wyswietlaczu o tak np.: Jaki kod błędu masz na wyswietlaczu ?
 19. @Mentisekk A możesz zdradzić dlaczego wersja ble jest 99.9.9 ? Masz wymienione ble ? Czy to samo pokazuje M365 downG po naciśnięciu „check ver” ?
 20. XiaoGen ma kilka ustawień co do tempomatu. Czy nie włączyłeś sobie np.: Toggle cruise state by short throttle tap ? Przy kliknięciu na zalecane parametry przez „Face ltd” jest ta opcja włączana.
 21. M365 tools nie umie zmienić oprogramowania to wyglada jak komunikat z M365 DownG Uzyj XiaoFlasher i obniż najpierw wersje BLE np.: w pro do 090 Jezeli masz S1 lub pro2 uważaj. Chyba XiaoFlasher potrafi coś z tymi nowymi modelami począć ale trzeba postawić kawę autorowi.
 22. Nazywaj to jak chcesz, dla mnie to się nazywa kradzież. Pamiętaj proszę że, takie „oferty” nie są miłe widziane na tym forum. milej jazdy.
 23. Nie odłączaj/podłączaj pod prądem proszę. m365tools czy mi-home, spróbuj m365tools (android). Odłącz baterie (tylko), spróbuj włączyć hulajnogę, poczekaj 15 minut, podłącz baterie, włącz hulajnogę. ps. Dziękuje moderatorowi za przywrócenie posta
 24. Dla darmowego generatora tak, dla płatnego nie. VA lubi XiaoFlasher m365(Pro/1S/Pro2) - NineFlasher ES-G30 A jak i co wgrać dla VA zapytaj na telegramie Po pierwsze... nie kradnij, po drugie VA o ile wiem jest generowany per nr seryjny kontrolera.