Skocz do zawartości

Aparat w Mi6


stereo0

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, zbiecik napisał:

A teraz zadajcie sobie pytanie jak często robicie zdjęcia w nocy? Mi się jeszcze nie zdarzyło .
 

Jak już pisał @dave i inni, zdjęcia przy słabym świetle, to nie tylko nocne w nocy, ale większość zdjęć w pomieszczeniach przy sztucznym świetle. A takich to ludzie jednak robią całkiem sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sp4ubw napisał:

Działa RAW, trzeba włączyć API 2 aby działało co na miuipolska jest domyślnie włączone. Potem ma przykład Manual Camera i już.

sprawdzałeś ? działa ? jeżeli tak bedzie to porzucam globala na poczet miuipolska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 minutę temu, KyluAce napisał:

Szkoda, a wiadomo domyślnie w jakich fpsach nagrywa w danych rozdzielczościach?

Mi6 póki co nagrywa Variable w prawie 30 FPS (29,70 czy coś takiego) i nie powinien mieć problemu w kiepskim świetle (przednia kamerka natomiast może dropić klatki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, galakty napisał:

Mi6 póki co nagrywa Variable w prawie 30 FPS (29,70 czy coś takiego) i nie powinien mieć problemu w kiepskim świetle (przednia kamerka natomiast może dropić klatki).

Myślałem że 4k w 30fpsach ale niższe rozdziałki w 60 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KyluAce napisał:

Raczej nie bardzo :D Zwyczajnie mi6 od niedawna w dłoni, ale gdzieś mi się wydawało że ktoś w jakiejś recenzji coś mówił o zmianach fps

Bzdura. Nie było tego nigdy i nie będzie w najbliższym czasie, chyba że jakiś deweloper niezależny to zrobi ale problem w tym, że biblioteki aparatu są niekompletne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, galakty napisał:

Bzdura. Nie było tego nigdy i nie będzie w najbliższym czasie, chyba że jakiś deweloper niezależny to zrobi ale problem w tym, że biblioteki aparatu są niekompletne. 

Mogłem pomylić z jakimś innym sprzętem. Pamiętam że jak miałem xiaomi redmi 2 to tam nie było opcji np domyślnie w slow motion nagrywać i trzeba było sciągnąć jakąś apke aparatu od xiaomi i tam było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pytający zapewne miał na myśli duże "K", czyli Kelwiny, zamiast małego "k", czyli kilo i stąd to nieporozumienie.

Tak samo jak większość bezmyślnie pisze milibity zamiast megabajtów (mb vs MB). 

A tak z ciekawości, po co aż tak wysoko? Fotografia w UV?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często fotografuję akwarium morskie, w którym jest przewaga światła niebieskiego. Przy balansie bieli poniżej 10000K :) nie idzie wyciągnąć kolorów korali. Wszystko ma odcień niebieski. W samsungu galaxy S6 z którego się przesiadłem nie miałem tego problemu. Swoją drogą to marnie wypada ten z Mi6 w stosunku do samsunga. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, szutarek napisał:

Często fotografuję akwarium morskie, w którym jest przewaga światła niebieskiego. Przy balansie bieli poniżej 10000K :) nie idzie wyciągnąć kolorów korali. Wszystko ma odcień niebieski. W samsungu galaxy S6 z którego się przesiadłem nie miałem tego problemu. Swoją drogą to marnie wypada ten z Mi6 w stosunku do samsunga. :)

Działaj w RAWach i wyciągniesz. JPG do wody to kiepski pomysł. Raz się nadziałem robiąc zdjęcia podwodne i niechcący ustawiłem JPGi, wszystkie zdjęcia musiałem powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szymam napisał:

OnePlus 5 dostał EIS w nagrywaniu 4k. Mi6 dostanie pewnie w odpowiedzi pogorszenie filmów i zdjęć. @Acid, są jakieś nadzieje na lepsze jutro czy nie mamy na co liczyć?

Kilka aktualizacji OP5 i przegoni Mi6 w aparacie, a na premierę był gorszy :F

Nadziei nie ma, skoro Mi6 ma gorszy tryb manualny od poprzedników, oni nawet nie potrafią skopiować parametrów, tylko dają nowe, gorsze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, galakty napisał:

Kilka aktualizacji OP5 i przegoni Mi6 w aparacie, a na premierę był gorszy :F

Nadziei nie ma, skoro Mi6 ma gorszy tryb manualny od poprzedników, oni nawet nie potrafią skopiować parametrów, tylko dają nowe, gorsze..

Jeśli nadzieja jest, to ja jej nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2017 o 11:10, LoOp napisał:

Witam. Daję link z moimi filmami i zdjęciami z MI6 jakby ktoś był zainteresowany. W między czasie dziś coś jeszcze dodam :D

https://drive.google.com/folderview?id=0BwjojJkrf6HqWDFITTc4YTRDcUk

Przy dobrym nasłonecznieniu bardzo ładne fotki, w nocy już słabiej to wygląda. Fajnie że udostępniłeś te fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...