szutarek

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About szutarek

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Mam problem z głosowymi odpowiedziami przez Google Now. Klikam ikonkę mikrofonu i mówię żądaną frazę, np pogoda w Warszawie albo jak daleko jest do Krakowa. Google Now wyszukuje i wyświetla odpowiedź. Niestety ale asystent głosowy nic nie mówi. W innych telefonach z androidem nie zaobserwowałem tego problemu. Moj telefon Mi6, Wersja MUI 8.5 Global. Wie ktoś może jak sobie z tym poradzić ?.
 2. W testach które obejrzałem przed zakupem różnie o tym mówili. Teraz już to wiem
 3. Często fotografuję akwarium morskie, w którym jest przewaga światła niebieskiego. Przy balansie bieli poniżej 10000K nie idzie wyciągnąć kolorów korali. Wszystko ma odcień niebieski. W samsungu galaxy S6 z którego się przesiadłem nie miałem tego problemu. Swoją drogą to marnie wypada ten z Mi6 w stosunku do samsunga.
 4. Powiedzcie proszę, czy w manualnych ustawieniach aparatu w MIUI polska, da się zmienić balans bieli na 10000k ?. W globalu kończy się na 8000k, mi zależy aby ustawić 10000k.
 5. Witam. Czy wie ktoś dlaczego google naw nie chce do mnie gadać ? . Chodzi mi o to że zadaję mu pytanie np jaka jest pogoda czy jak dalego jest do warszawy, Wyświetla mi ładnie odpowiedź, nie chce jednak niestety nic mówić. Na samsungach z których się przesiadłem na MI6 nie było z tym problemu. Jak rozwiązać ten problem. Zainstalowany soft to Global.