Skocz do zawartości

Lalo


Eru

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zakupiłem u kolegi Lalo folie do Red Rice i napiszę tak, folię dostałem na drugi dzień od zamówienia, folie miały być 2, a okazało się, że w oryginalnym opakowaniu były 3 szt! Nie wiem o co chodzi bo opakowanie oryginalnie zapakowane, na opakowaniu pisze, że w środku są 2 szt. :) W każdym bądź razie profesjonlalna obsługa i jeżeli będę coś kupował z Xiaomi to Lalo będzie pierwszą osobą do której zgłoszę zapotrzebowanie! Dzięki wielkie za sprawną, szybką transakcję

Lalo: 1 próbna do nauki zakładania, 2 normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamówiłem u Lalo "Oryginalny pokrowiec silikonowy - czarny" (cena 50 zł). Przesyłka była wysyłana prosto z Chin. Wszystko przebiegło sprawnie ! A co do samego pokrowca jestem zadowolony, spełnia moje oczekiwania. Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą ! Polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarł do mnie pokrowiec z klapką do Red Rice'a :D . Przesyłka z chin szła 2 tygodnie - jak dla mnie super. Świetny kontakt z Lalo, polecam! Co do pokrowca to jestem pozytywnie zaskoczony jakością, fajna faktura materiału na zewnątrz. Z czasem okaże się jak z trwałością, na razie jestem zadowolony :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli zauważycie pod światło, że szkło jest nie doklejone to proszę się nie denerwować. Po 2-3 dobach klej się rozpłynie. Żeby uniknąć paprochów najlepiej naklejać w środowisku wilgotnym, np w łazience lub w naparowanej kabinie prysznicowej. Ta niebieska karteczka to folia do ustawienia szkła. Ustawiamy szkło, przyklejany je niebieską folią do obudowy, zdejmujemy folię z kleju i doklejamy. Jeśli ktoś złapie paprochy to należy zdjąć folię i przyłożyć do kleju taśmę klejącą, taśma zabierze paprochy.

Ja i LG G2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pewnie czeka na poczcie, bo znalazłem awizo w skrzynce już po tym jak pocztę zamknęli ;) aż się boje co to lalo wysłał, bo na awizu widnienie literka D, co oznacza duża przesyłka pocztowa - z takimi listonosz nie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zakup od Lalo - szybka hartowana dla MI3. Jak zawsze świetna jakość, dobra cena i szybka wysyłka. Szybkę montuje się bardzo łatwo, efekt końcowy bardzo dobry. Szybka jest praktycznie niewidoczna. No chyba, że się spojrzy pod kątem ale to wiadomo :)

Dzięki Lalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...