Jump to content

zmylna

Użytkownicy
 • Posts

  331
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

zmylna last won the day on January 23

zmylna had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 13

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

zmylna's Achievements

 1. Pozostaje czekać i trzymać kciuki
 2. Nie, nie sprawdzałem ale sprawdzę - dzięki. Tutaj znalazłem, że aktualizację można wybić sobie z głowy: https://futurebeat.pl/newsroom/jesli-posiadasz-jeden-z-tych-telefonow-xiaomi-nie-otrzymasz-aktua/z427308 Apka, którą wskazałeś mówi, że OS aktualny i, że OTRZYMAM aktualizację do HyperOS. Zobaczymy
 3. Cześć wszystkim. Powiedzcie mi jak to jest z tą aktualizacją do HyperOS? Najpierw było, że 10 na pewno dostanie potem czytałem, że na pewno nie. W różnych miejscach skrajne informacje w tym temacie.
 4. Nie pamiętam już nazwy ale generalnie robiłem wszystko jak było opisane w wątku. Telegram wywaliłem więc nie mogę sprawdzić.
 5. Rzeczywiście jest jak napisałeś. Powrót do portfela Google sprawił, że wszystko dzieje się natychmiast Dzięki!
 6. Czyli przejście na portfel pomogło ?
 7. Dokładnie tak. Lepiej zostawić tak jak jest
 8. Będziesz musiał ręcznie wskazać plik aktualizacji z poziomu TWRP. Sama aktualizacja pójdzie bez problemu.
 9. Cześć wszystkim. Mam może nietypowe pytanie. Czy u Was na telefonach płatności też działają tak wolno? Mam tu na myśli moment przyłożenia telefonu do terminala i czas do zakończenia płatności. U mnie to trwa ok 4-5s. Na poprzednim Mi10 wszystko odbywało się niemal natychmiast. Korzystam obecnie że zbliżeniowego BLIKa, ale przy portfelu Google było to samo.
 10. Tak. Ale u mnie błędów nie było. Pogugluj.
 11. Wystarczy wgrać. Ja miałem wersję stabilną Miui14, wgrałem stabilną HyperOS i kompilacji robić nie musiałem. Niemniej problem z galerią istnieje taki, że się wywala. Ale tylko z tą jedną aplikacją. Przynajmniej u mnie.
×
×
 • Create New...