zmylna

Użytkownicy
 • Content Count

  254
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About zmylna

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI Mix 2S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chciałbym tylko napisać, że poradziłem sobie. O dziwo odkurzacz, który wcześniej działał tylko w regionie EU po resecie WiFi pozwolił podłączyć się do serwera China... Jakiś czas temu była blokada regionu i sprzęty wypuszczone na rynek EU miały blokadę. Jest to o tyle dobra sytuacja, że posiadam kilkanaście urządzenie Aqary, które działają tylko w regionie China. Dzięki temu, że serwer China "wpuścił" odkurzacz wszystko mam w jednym miejscu. Wcześniej trzeba było klonować aplikację MiHome aby móc korzystać z urządzeń w dwóch różnych regionach (China/Poland). Z regionem Polska MiHome nadal u mnie ma problem ale teraz stało się to nieistotne Wątek do zamknięcia.
 2. Witam wszystkich. Chciałem zapytać czy wy też macie ostatnio duży problem z MiHome? Mam permanentny brak urządzeń na region Polska. Tylko na tym regionie działał mi odkurzacz Teraz mam albo info, że brak połączenia z serwerem albo odświeża główny ekran w nieskończoność. Pokazuje fotkę w profilu czyli połączenie z kontem ma. Pod fotką - "brak urządzeń". Nie pomogło czyszczenie danych aplikacji, ponowne logowanie itd. Jak to u Was wygląda ? Aha, telefon Mi3W bo Mix2S pojechał do serwisu (o ile to może mieć znaczenie).
 3. Nikt nie ma pomysłu ? Czyli tylko serwis
 4. Cześć Wszystkim. Miałem dzisiaj taką sytuację: Włączyłem hotspot w telefonie. Po jakimś czasie hotspot wyłączył się, a na telefonie pojawiła się informacja o zabezpieczeniu przed przegrzaniem: wyłączony moduł wifi i coś tam jeszcze. Od tamtej pory nie działa sensor fingerprint W diagnostyce pokazuje "Fail for NO FP!" Restart telefonu, czyszczenie cache - nic nie pomaga Aha, w menu ustawień nie ma w ogóle pozycji dotyczącej odcisku palca. Ktoś coś ?
 5. zmylna

  MIUI 9.12.5

  Dobrze prawisz. Po restarcie ikona zniknęła - dzięki
 6. zmylna

  MIUI 9.12.5

  MIX2S: po aktualizacji wszystko hula tylko na pulpicie pokazała się sklonowana wersja aplikacji "Aktualizacje". Nie można tego ani usunąć ani uruchomić. Ot taka ikonka, po kliknięciu której pokazuje się błąd "Nie udało się uruchomić, spróbuj ponownie". Jak to wywalić ?
 7. zmylna

  MIUI 9.10.24

  Orjon, a czy problem z dostępem do powiadomień dla Android Wear to też "Wasz" problem ? Przestają przychodzić powiadomienia na zegarek. Wchodzę w "Dostęp do powiadomień", wyłączam dla Android Wear, włączam ponownie i powiadomienia na zegarek zaczynają przychodzić. Za jakiś czas akcję trzeba powtórzyć.
 8. zmylna

  MIUI 9.10.24

  Cześć. Mógłby ktoś mający mix2s sprawdzić czy nadal ma problem z bt i hotspotem? Jak wyłączę bt to już nie da się włączyć. Pomaga tylko restart. Hotspot nie daje się uruchomić w trybie 5GHz. Z góry dzięki. Dodam tylko, że nie robiłem full wipe po aktualizacji do Q. Być może to jest przyczyną ale zanim przeoram telefon chce się upewnić.
 9. zmylna

  MIUI 9.10.17

  U mnie bluetooth śmiga. Wyłączyłem tylko harmonogram dla niego bo miałem wrażenie, że jak zgodnie z harmonogramem w nocy był (bluetooth) wyłączany to potem były problemy. Polegały one na tym, że jak włączyłem "z ręki" to po chwili się wyłączał. Wywaliłem go z harmonogramu, włączyłem, zrobiłem restart telefonu to jest ok. Z powiadomieniami na zegarku problem był taki, że musiałem ponownie dać uprawnienia do czytania powiadomień dla Wear OS. Nie potwierdzam. u mnie jest ok.
 10. zmylna

  MIUI 9.10.17

  Spróbuj zablokować aplikację sms tak aby system jej nie ubijał. Może będzie ok.
 11. zmylna

  MIUI 9.10.17

  No nie poszedłem tą drogą. Dzięki Zoltan. ----- Pomogło ponowne nadanie uprawnień dla Wear OS do czytania powiadomień.
 12. zmylna

  MIUI 9.10.17

  Cześć wszystkim. Czy ta poprawka pomogła komuś jeśli chodzi o powiadomienia z Google Wear OS ? Na zegarek dostaję powiadomienia tylko dotyczące połączeń telefonicznych i sms. Brak powiadomień z AquaMail, Whatsapp i pozostałych Przeinstalowałem WearOS na telefonie, robiłem restarty telefonu, "odpinałem" zegarek od telefonu i dodawałem ponownie. No nie chce hulać -----Aktualizacja---- Doszedłem o co chodzi. W ustawieniach, w dostępie do powiadomień wyłączyłem dostęp dla Wear OS i włączyłem ponownie. Zaczęło działać poprawnie.
 13. zmylna

  MIUI 9.10.10

  Potwierdzam dokładnie te same problemy na moim Mix2S. Bluetooth wyłącza się. Nie zawsze przychodzą powiadomienia na zegarek.
 14. zmylna

  MIUI 8.9.20

  MiMix 2S - aktualizacja poszła sprawnie. Telefon uruchamia się dużo dłużej niż zwykle czyli ten sam problem co w Mi8. Słabsze jest to, że wszystkie kontakty google zostały usunięte z konta. Musiałem przywracać z poziomu gmail-web. Po prostu zczyściło wszystko co do jednego. Nie instalowałem żdnych nowych aplikacji. Koło 13 zainstalowałem aktualizację. Koło 18 stwierdziłem brak kontaktów.
 15. zmylna

  MIUI 8.9.13

  Oczywiście po FullWipe poszło. Teraz zabawa z porządkowaniem ale cóż zrobić