Jump to content

Lalo

Eru
 Share

Recommended Posts

Postanowiłem wziąć u lalozamosc oryginalną folię do MI-2S, oprócz tego że długo czekałem na folię (bo niestety szła do niego pocztą), to już od niego doszło następnego dnia - ogólnie jestem zadowolony :)

• 2 weeks later...

Zakupiłem u kolegi Lalo folie do Red Rice i napiszę tak, folię dostałem na drugi dzień od zamówienia, folie miały być 2, a okazało się, że w oryginalnym opakowaniu były 3 szt! Nie wiem o co chodzi bo opakowanie oryginalnie zapakowane, na opakowaniu pisze, że w środku są 2 szt. :) W każdym bądź razie profesjonlalna obsługa i jeżeli będę coś kupował z Xiaomi to Lalo będzie pierwszą osobą do której zgłoszę zapotrzebowanie! Dzięki wielkie za sprawną, szybką transakcję

Lalo: 1 próbna do nauki zakładania, 2 normalne.

Witam, zamówiłem u Lalo "Oryginalny pokrowiec silikonowy - czarny" (cena 50 zł). Przesyłka była wysyłana prosto z Chin. Wszystko przebiegło sprawnie ! A co do samego pokrowca jestem zadowolony, spełnia moje oczekiwania. Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą ! Polecam !

Właśnie dotarł do mnie pokrowiec z klapką do Red Rice'a :D . Przesyłka z chin szła 2 tygodnie - jak dla mnie super. Świetny kontakt z Lalo, polecam! Co do pokrowca to jestem pozytywnie zaskoczony jakością, fajna faktura materiału na zewnątrz. Z czasem okaże się jak z trwałością, na razie jestem zadowolony :) .

• 3 weeks later...

U Lalo zamówiłem już niezależnie kilka rzeczy: folię na ekran, tylną klapkę oraz silikonowy pokrowiec. Wszystko doszło, po drobnych perturbacjach niezawinionych przez Lalo, ale przez stronę chińską.

Jeśli zauważycie pod światło, że szkło jest nie doklejone to proszę się nie denerwować. Po 2-3 dobach klej się rozpłynie. Żeby uniknąć paprochów najlepiej naklejać w środowisku wilgotnym, np w łazience lub w naparowanej kabinie prysznicowej. Ta niebieska karteczka to folia do ustawienia szkła. Ustawiamy szkło, przyklejany je niebieską folią do obudowy, zdejmujemy folię z kleju i doklejamy. Jeśli ktoś złapie paprochy to należy zdjąć folię i przyłożyć do kleju taśmę klejącą, taśma zabierze paprochy.

Ja i LG G2

Zamówiłem od Lalo: Folie i baterię z klapką do Mi2S, wszystko w porządku, nic nie było naruszone, wysyłane przez Singapore post.

Polecam jego usługi!

Wczoraj paczka z baterią 3Ah i klapką dotarła do mnie ;-) wszystko z przesyłką OK. Interes z Lalo '' ubity '' pozytywnie.

Teraz sprawdzam to powiększone ogniwo, jaką różnice zrobi przy moim użytkowaniu.

Tapnięte z mojego Mi2S.

Właśnie zamontowałem etui Xiaomi do MI3 od Lalo. Jak to Xiaomi - świetnie spasowane i bardzo eleganckie - dzięki Lalo, dobry deal :)

aha

Jakby ktoś miał wątpliwości (tak jak ja) to nie ma problemu z mocowaniem w uchwycie samochodowym :)

Moje pewnie czeka na poczcie, bo znalazłem awizo w skrzynce już po tym jak pocztę zamknęli ;) aż się boje co to lalo wysłał, bo na awizu widnienie literka D, co oznacza duża przesyłka pocztowa - z takimi listonosz nie chodzi.

Kolejny zakup od Lalo - szybka hartowana dla MI3. Jak zawsze świetna jakość, dobra cena i szybka wysyłka. Szybkę montuje się bardzo łatwo, efekt końcowy bardzo dobry. Szybka jest praktycznie niewidoczna. No chyba, że się spojrzy pod kątem ale to wiadomo :)

Dzięki Lalo.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...