Jump to content

Lalo


Eru
 Share

Recommended Posts

Postanowiłem wziąć u lalozamosc oryginalną folię do MI-2S, oprócz tego że długo czekałem na folię (bo niestety szła do niego pocztą), to już od niego doszło następnego dnia - ogólnie jestem zadowolony :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zakupiłem u kolegi Lalo folie do Red Rice i napiszę tak, folię dostałem na drugi dzień od zamówienia, folie miały być 2, a okazało się, że w oryginalnym opakowaniu były 3 szt! Nie wiem o co chodzi bo opakowanie oryginalnie zapakowane, na opakowaniu pisze, że w środku są 2 szt. :) W każdym bądź razie profesjonlalna obsługa i jeżeli będę coś kupował z Xiaomi to Lalo będzie pierwszą osobą do której zgłoszę zapotrzebowanie! Dzięki wielkie za sprawną, szybką transakcję

Lalo: 1 próbna do nauki zakładania, 2 normalne.

Link to comment
Share on other sites

Witam, zamówiłem u Lalo "Oryginalny pokrowiec silikonowy - czarny" (cena 50 zł). Przesyłka była wysyłana prosto z Chin. Wszystko przebiegło sprawnie ! A co do samego pokrowca jestem zadowolony, spełnia moje oczekiwania. Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą ! Polecam !

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dotarł do mnie pokrowiec z klapką do Red Rice'a :D . Przesyłka z chin szła 2 tygodnie - jak dla mnie super. Świetny kontakt z Lalo, polecam! Co do pokrowca to jestem pozytywnie zaskoczony jakością, fajna faktura materiału na zewnątrz. Z czasem okaże się jak z trwałością, na razie jestem zadowolony :) .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

U Lalo zamówiłem już niezależnie kilka rzeczy: folię na ekran, tylną klapkę oraz silikonowy pokrowiec. Wszystko doszło, po drobnych perturbacjach niezawinionych przez Lalo, ale przez stronę chińską.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli zauważycie pod światło, że szkło jest nie doklejone to proszę się nie denerwować. Po 2-3 dobach klej się rozpłynie. Żeby uniknąć paprochów najlepiej naklejać w środowisku wilgotnym, np w łazience lub w naparowanej kabinie prysznicowej. Ta niebieska karteczka to folia do ustawienia szkła. Ustawiamy szkło, przyklejany je niebieską folią do obudowy, zdejmujemy folię z kleju i doklejamy. Jeśli ktoś złapie paprochy to należy zdjąć folię i przyłożyć do kleju taśmę klejącą, taśma zabierze paprochy.

Ja i LG G2

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłem od Lalo: Folie i baterię z klapką do Mi2S, wszystko w porządku, nic nie było naruszone, wysyłane przez Singapore post.

Polecam jego usługi!

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj paczka z baterią 3Ah i klapką dotarła do mnie ;-) wszystko z przesyłką OK. Interes z Lalo '' ubity '' pozytywnie.

Teraz sprawdzam to powiększone ogniwo, jaką różnice zrobi przy moim użytkowaniu.

Tapnięte z mojego Mi2S.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie zamontowałem etui Xiaomi do MI3 od Lalo. Jak to Xiaomi - świetnie spasowane i bardzo eleganckie - dzięki Lalo, dobry deal :)

aha

Jakby ktoś miał wątpliwości (tak jak ja) to nie ma problemu z mocowaniem w uchwycie samochodowym :)

Link to comment
Share on other sites

Moje pewnie czeka na poczcie, bo znalazłem awizo w skrzynce już po tym jak pocztę zamknęli ;) aż się boje co to lalo wysłał, bo na awizu widnienie literka D, co oznacza duża przesyłka pocztowa - z takimi listonosz nie chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Kolejny zakup od Lalo - szybka hartowana dla MI3. Jak zawsze świetna jakość, dobra cena i szybka wysyłka. Szybkę montuje się bardzo łatwo, efekt końcowy bardzo dobry. Szybka jest praktycznie niewidoczna. No chyba, że się spojrzy pod kątem ale to wiadomo :)

Dzięki Lalo.

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...