Jump to content

Zenek

Użytkownicy
 • Posts

  112
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!
 • Lokalizacja
  Rybnik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9, OnePlus 6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Zenek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

 1. Miałem wgrany spolszczony firmware 1.1.5.24, zainstalowałem nowe mifit 4.0.6 w ustawieniach pokazało mi, że mam aktualizację firmware, zasoby i gps ale o dziwo czcionki niby aktualne. Wygrało bez problemu te trzy pliki i teraz mam angielskie menu na zegarku ale jak przychodzi np SMS to pokazują mi się polski czcionki w tekscie. Testowałem z drugiego telefonu wysyłając SMS i wiadomość na telegram z polskimi czcionkami.
 2. Niestety nie pomogło, zainstaluję najnowsze mifit i po aktualizacji GPS wrócę do spolszczonego i mifit Tomi 4.0 P.S. Jednak zostawiam najnowszy mifit bo można podłączyć więcej urządzeń, a mam jeszcze miband 2. Poza tym działają mi polskie czcionki w powiadomieniach na bip-ie, tylko menu jest po angielsku to mi nie przeszkadza.
 3. Niestety próba wgrania na spolszczony firmware 1.1.5.25 kończy się niepowodzeniem.
 4. Czyli jak ktoś chce nowy GPS to musi zainstalować nowe mifit, a następnie po wgraniu nowego romu i gps-a wgrać z powrotem spolszczoną wersję już bez GPS-a?
 5. Już znalazłem wersję 1.1.5.24 wgrałem wraz z GPS następnie spolszczone już bez GPS i wszystko działa. Nie chciałem najnowszego bo jeszcze nie ma spolszczonej wersji. Poza tym mam pytanie czy mogę wgrać na najnowszą wersję (1.1.5.56 chyba) tą spolszczoną (1.1.5.24)?
 6. Gdzie mogę znaleźć oficjalne firmware do Amazfit Bip? Wgrałem spolszczone trzy pliki i teraz mam problem z aktualizacją gps.
 7. Wydaje mi się, że mi działa Yubikey 5 nano, jak będę miał okazję to sprawdzę i dam znać. Obecnie mam wgrany rom Revolution.
 8. Jeszcze możesz ten spróbować, ale z tego co pamiętam to na tym pierwszym, który ci przesłałem odblokowało mi bootloader. Poza tym zrób jak @stereo0 napisał. https://www.dropbox.com/s/ggtkhlk68pfpi6e/miflash_unlock-en-3.3.827.31.zip?dl=0
 9. Spróbuj tej wersji: https://www.dropbox.com/s/j5rkkwb9x54r537/miflash_unlock-en-2.2.624.14.zip?dl=0
 10. Użyj starszej wersji mi unlock, miałem ten sam problem i użyłem starszej wersji mi unlock i zadziałało.
 11. Częste aktualizacje? Poza tym na developer jest zdaje się możliwość wgrywania motywów spoza aplikacji motywy jeżeli ma się konto developera tak?
 12. Czy mogę tym sposobem przejść w Mi9 z romu global stable na rom global developer z zablokowanym bootloaderem?
 13. Ja mam starą ładowarkę indukcyjną Samsunga i nie przerywa ładowania, ponadto w samochodzie mam uchwyt z ładowaniem indukcyjnym (mocniejszym) i tam przerywało mi ładowanie ale wina była bardziej po stronie kabla, wymieniłem i działa jak na razie bez problemów. Co do zdjęć nocnych to tryb "Noc" w aplikacji Xiaomi wpradzie rozjaśnia trochę zdjęcia ale kosztem jakości i moim skromnym zdaniem nie warto tego trybu używać, lepiej za to wychodzą zdjęcia w gcam w trybie nocnym i zdjęcia wyglądają o niebo lepiej. Także podsumowując jak robić zdjęcia nocne to gcam.
 14. Prawdopodobnie jest plastik pokryty cieniutką warstwą szkła właśnie jak w Mi5
×
×
 • Create New...