Zenek

Użytkownicy
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Zenek

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!
 • Lokalizacja
  Rybnik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9, OnePlus 6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze możesz ten spróbować, ale z tego co pamiętam to na tym pierwszym, który ci przesłałem odblokowało mi bootloader. Poza tym zrób jak @stereo0 napisał. https://www.dropbox.com/s/ggtkhlk68pfpi6e/miflash_unlock-en-3.3.827.31.zip?dl=0
 2. Spróbuj tej wersji: https://www.dropbox.com/s/j5rkkwb9x54r537/miflash_unlock-en-2.2.624.14.zip?dl=0
 3. Użyj starszej wersji mi unlock, miałem ten sam problem i użyłem starszej wersji mi unlock i zadziałało.
 4. Częste aktualizacje? Poza tym na developer jest zdaje się możliwość wgrywania motywów spoza aplikacji motywy jeżeli ma się konto developera tak?
 5. Czy mogę tym sposobem przejść w Mi9 z romu global stable na rom global developer z zablokowanym bootloaderem?
 6. Ja mam starą ładowarkę indukcyjną Samsunga i nie przerywa ładowania, ponadto w samochodzie mam uchwyt z ładowaniem indukcyjnym (mocniejszym) i tam przerywało mi ładowanie ale wina była bardziej po stronie kabla, wymieniłem i działa jak na razie bez problemów. Co do zdjęć nocnych to tryb "Noc" w aplikacji Xiaomi wpradzie rozjaśnia trochę zdjęcia ale kosztem jakości i moim skromnym zdaniem nie warto tego trybu używać, lepiej za to wychodzą zdjęcia w gcam w trybie nocnym i zdjęcia wyglądają o niebo lepiej. Także podsumowując jak robić zdjęcia nocne to gcam.
 7. Prawdopodobnie jest plastik pokryty cieniutką warstwą szkła właśnie jak w Mi5
 8. Moim zdaniem całkiem możliwe, że to plastik bo telefon jakoś lekki jest i faktycznie jak się puka w obudowę to taki odgłos jakbyś pukał w plastik jest, mam też jeszcze OnePlus 6 i telefon jest cięższy, a właśnie ma szkło na tyle telefonu.
 9. Próbowałeś się połączyć za pomocą Gadgetbridge? Ja wgrałem polski firmware i po zainstalowaniu oficjalnego Mi fit też nadpisał mi custom firmware na oficjalny, ale nie miałem problemów z podłączeniem poprzez właśnie Gadgetbridge i wgrania ponownie polskiego firmware.
 10. Zainstaluj https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.miband1&hl=pl z nowym MI Fit nie działa, możesz też poszukać starszej wersji MI Fit i wtedy powinno działać, ale nie powiem ci do której wersji bo używam tego co dałem w linku bez Mi Fit właśnie dlatego żeby mieć nazwy przy połączeniach, sms-ach itp.
 11. Jakie masz sterowniki ADB, jaka wersja? Jeżeli 11 to zmień na starszą wersję 7 http://www.driverscape.com/download/android-bootloader-interface
 12. Ja napiszę inaczej, czytnik działa ok, mam Galaxy S7 i Mi5s w Galaxy S7 działa trochę szybciej, natomiast w Mi5s działa wolniej ale za to faktycznie można mieć paluch brudny i złapie. Następna fajna sprawa to to, że nie trzeba przyciskać klawisza tylko wystarczy przyłożyć palec.
 13. W takim razie postępuj wg tego tutka: http://en.miui.com/thread-267263-1-1.html Daj znać czy się udało, trzymam kciuki!
 14. Może jednak wchodzi ci w tryb edl tylko myślisz, że nie. Podobno na telefonie nie ma żadnego komunikatu, informacji itp. To może być mylące. Jeżeli działa ci fasboot to wejdź komendami do edl, odpal miflash, zmień dla pewności nazwę folderu na krótszą jak napisał art12 i spróbuj wgrać rom. Ostatecznie zrób kabelek deep flash.