Jump to content

Zenek

Użytkownicy
 • Posts

  112
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Zenek

 1. Miałem wgrany spolszczony firmware 1.1.5.24, zainstalowałem nowe mifit 4.0.6 w ustawieniach pokazało mi, że mam aktualizację firmware, zasoby i gps ale o dziwo czcionki niby aktualne. Wygrało bez problemu te trzy pliki i teraz mam angielskie menu na zegarku ale jak przychodzi np SMS to pokazują mi się polski czcionki w tekscie. Testowałem z drugiego telefonu wysyłając SMS i wiadomość na telegram z polskimi czcionkami.
 2. Niestety nie pomogło, zainstaluję najnowsze mifit i po aktualizacji GPS wrócę do spolszczonego i mifit Tomi 4.0 P.S. Jednak zostawiam najnowszy mifit bo można podłączyć więcej urządzeń, a mam jeszcze miband 2. Poza tym działają mi polskie czcionki w powiadomieniach na bip-ie, tylko menu jest po angielsku to mi nie przeszkadza.
 3. Niestety próba wgrania na spolszczony firmware 1.1.5.25 kończy się niepowodzeniem.
 4. Czyli jak ktoś chce nowy GPS to musi zainstalować nowe mifit, a następnie po wgraniu nowego romu i gps-a wgrać z powrotem spolszczoną wersję już bez GPS-a?
 5. Już znalazłem wersję 1.1.5.24 wgrałem wraz z GPS następnie spolszczone już bez GPS i wszystko działa. Nie chciałem najnowszego bo jeszcze nie ma spolszczonej wersji. Poza tym mam pytanie czy mogę wgrać na najnowszą wersję (1.1.5.56 chyba) tą spolszczoną (1.1.5.24)?
 6. Gdzie mogę znaleźć oficjalne firmware do Amazfit Bip? Wgrałem spolszczone trzy pliki i teraz mam problem z aktualizacją gps.
 7. Wydaje mi się, że mi działa Yubikey 5 nano, jak będę miał okazję to sprawdzę i dam znać. Obecnie mam wgrany rom Revolution.
 8. Jeszcze możesz ten spróbować, ale z tego co pamiętam to na tym pierwszym, który ci przesłałem odblokowało mi bootloader. Poza tym zrób jak @stereo0 napisał. https://www.dropbox.com/s/ggtkhlk68pfpi6e/miflash_unlock-en-3.3.827.31.zip?dl=0
 9. Spróbuj tej wersji: https://www.dropbox.com/s/j5rkkwb9x54r537/miflash_unlock-en-2.2.624.14.zip?dl=0
 10. Użyj starszej wersji mi unlock, miałem ten sam problem i użyłem starszej wersji mi unlock i zadziałało.
 11. Częste aktualizacje? Poza tym na developer jest zdaje się możliwość wgrywania motywów spoza aplikacji motywy jeżeli ma się konto developera tak?
 12. Czy mogę tym sposobem przejść w Mi9 z romu global stable na rom global developer z zablokowanym bootloaderem?
 13. Ja mam starą ładowarkę indukcyjną Samsunga i nie przerywa ładowania, ponadto w samochodzie mam uchwyt z ładowaniem indukcyjnym (mocniejszym) i tam przerywało mi ładowanie ale wina była bardziej po stronie kabla, wymieniłem i działa jak na razie bez problemów. Co do zdjęć nocnych to tryb "Noc" w aplikacji Xiaomi wpradzie rozjaśnia trochę zdjęcia ale kosztem jakości i moim skromnym zdaniem nie warto tego trybu używać, lepiej za to wychodzą zdjęcia w gcam w trybie nocnym i zdjęcia wyglądają o niebo lepiej. Także podsumowując jak robić zdjęcia nocne to gcam.
 14. Prawdopodobnie jest plastik pokryty cieniutką warstwą szkła właśnie jak w Mi5
 15. Moim zdaniem całkiem możliwe, że to plastik bo telefon jakoś lekki jest i faktycznie jak się puka w obudowę to taki odgłos jakbyś pukał w plastik jest, mam też jeszcze OnePlus 6 i telefon jest cięższy, a właśnie ma szkło na tyle telefonu.
 16. Próbowałeś się połączyć za pomocą Gadgetbridge? Ja wgrałem polski firmware i po zainstalowaniu oficjalnego Mi fit też nadpisał mi custom firmware na oficjalny, ale nie miałem problemów z podłączeniem poprzez właśnie Gadgetbridge i wgrania ponownie polskiego firmware.
 17. Zainstaluj https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.miband1&hl=pl z nowym MI Fit nie działa, możesz też poszukać starszej wersji MI Fit i wtedy powinno działać, ale nie powiem ci do której wersji bo używam tego co dałem w linku bez Mi Fit właśnie dlatego żeby mieć nazwy przy połączeniach, sms-ach itp.
 18. Jakie masz sterowniki ADB, jaka wersja? Jeżeli 11 to zmień na starszą wersję 7 http://www.driverscape.com/download/android-bootloader-interface
 19. Ja napiszę inaczej, czytnik działa ok, mam Galaxy S7 i Mi5s w Galaxy S7 działa trochę szybciej, natomiast w Mi5s działa wolniej ale za to faktycznie można mieć paluch brudny i złapie. Następna fajna sprawa to to, że nie trzeba przyciskać klawisza tylko wystarczy przyłożyć palec.
 20. W takim razie postępuj wg tego tutka: http://en.miui.com/thread-267263-1-1.html Daj znać czy się udało, trzymam kciuki!
 21. Może jednak wchodzi ci w tryb edl tylko myślisz, że nie. Podobno na telefonie nie ma żadnego komunikatu, informacji itp. To może być mylące. Jeżeli działa ci fasboot to wejdź komendami do edl, odpal miflash, zmień dla pewności nazwę folderu na krótszą jak napisał art12 i spróbuj wgrać rom. Ostatecznie zrób kabelek deep flash.
 22. Jak napisał mi użytkownik Redmi2: " Telefon wpadł w bricka i wisi na logo mi, a jak wisi na logo mi nie zobaczy go żaden miflash, nie da się też tel wyłączyć, bo trzymanie power go zresetuje. Musisz albo uruchomić go za pomocą kombinacji klawiszy w edl, lub w gatboot i komendami adb przejsc do edl, lub użyć kabelka deep flash" Spróbuj tego: http://en.miui.com/thread-267263-1-1.html http://en.miui.com/thread-290959-1-1.html Jak już wejdziesz w edl to najważniejsze, użyj najnowszego Miflash-a nie tego, którego użyłeś.
 23. Wyłącz tą blokadę w Windowsie i zainstaluj ponownie sterowniki i ponownie spróbuj.
 24. Wyłącz blokadę instalacji niepodpisanych sterowników w Win 10 potem zainstaluj na nowo sterowniki i spróbuj ponownie. Telefon ci się uruchamia do systemu?
×
×
 • Create New...