Jump to content

goromadska

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About goromadska

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Zainteresowania
  wykop, beatbox

Dodatkowe

 • Smartfon
  Hongmi aka Red rice
 1. Witam, Nie mam mikey'a a lubię mieć w telefonie tylko to czego używam. Po updacie do Stable 17 ponownie wróciła aplikacja do obsługi "MiKey". Zauważyłem że również trafiła do aplikacji z autostartem. Problemem jest to że po wyrzuceniu z autostartu i odinstalowaniu (typowo oraz przez Mobileuncle), a restarcie telefonu, aplikacja ta wraca i ponownie znajduje się w autostarcie. Szczerze mówiąc troche mnie to zdenerwowało (łagodnie to ujmując)
 2. Bardzo często korzystam z apki galerii. Robię średnio 30 zdjęć miesięcznie i słabo to wygląda jak pokazuje się ludziom zamulające zdjęcia. Pomijam już że do własnego użytku też jest to niewygodne.
 3. Problem, a raczej dyskomfort użytkowania, zaczął występować po aktualizacji do Stable17. Na wszystkich wcześniejszych wersjach romu nie występował. Objawia się to tym że animacja przejścia między zdjęciami wydaje się przebiegać za wolno. Być może jest to tak zaprogramowane/zmienione w stosunku do wersji poprzenich. Nie występuje to bowiem tylko u mnie. Jest jednak uciążliwe i nie wygląda zbyt ładnie. Ma się wrażenie że telefon dławi się na renderowaniu tej animacji.
 4. Tak, myślałem że to jakieś glitche graficzne, potem że to google zmieniło rodzaj ikon i u większości zostały stare (mniejsze, a skrypt dorabia czarne wypełnienie). Potem myślałem że to wina motywów. Ostatecznie jak widać jest to problem romu.
 5. Błąd występuje nawet po dłuższym czasie. Bardzo denerwujące. Da się wyłączyć poprzez usunięcie zegara z oczekujących procesów ukrytych pod "domkiem". goromadska z redrice/hongmi
 6. Tak, dokładne. Dlatego pytam bo to gruba sprawa.
 7. Proponuje aby jakaś ogarnięta osoba poruszyła temat zmiany splash screen'a. Dla desire wygłądało to tak: powyższy tutek jest ode mnie z Forum android. Pytanie czy tak samo wygląda to dla Red Rice. Oczywiście zmianie muszą ulec rozdzielczości i pewnie też bity. Kto sprawdzi lub doradzi?
 8. Dostałem flipcase do red rice. Wszystko w najlepszym porządku. Mam nadzieję że się trochę wyrobi i nie będzie sam zamykał
 9. Wersja MIUI: hongmi, v5 - 5.0 Jakim użytkownikiem jesteś? -- zaawansowanym Opis znalezionego błędu Po ponownym uruchomieniu znika aplikacja business calendar pro -płatna. Nie znikają jednak inne, również płatne, zainstalowane w ten sam sposób. Logcat Dodatkowe informacje
 10. Witam, Do sprzedania mam Htc desire z kartą pamięci 16 gb, class 10 - Miui 2.3.30 (na podstawie android 2.3.7). Działa szybciej i pozwala na więcej. Dostępne są chociażby guziki w pasku powiadomień. Powiększona jest pamięć wewnętrzna, więc nie ma wady obecnej w tym modelu. Na życzenie wrzucam nowy ekran startowy. Aktualnie prezentuje on moje dane teleadresowe w razie zagubienia lub kradzieży. Co ważne telefon posiada Corning Gorilla Glass. Jest bardziej odporny na zarysowania niż wcześniejsze modele. Obudowa nosi ślady użytkowania, jednak wyświetlacz jest ciągle w r
 11. Ja mam wsadzoną UHS-I cl 10 od GoodRam i chodzi, jednak czy z maksymalną prędkością? hmm powiem Ci tylko tyle że ani razu jeszcze nie miałem zacięć w robieniu i odtwarzaniu zdjęć/wideo a wszytko ląduje na karcie.
 12. Ktoś orientuje się czym jest "我的快盘", które google tłumaczy jako "mój szybki dysk"? To standardowa usługa na stock w tym wydaniu.
×
×
 • Create New...