Skocz do zawartości

Modyfikacja SMS: Ucinanie ogonków


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Redmi 3 PRO - brak możliwości instalacji przez .apk. Przyznany root, po instalacji, informacji o możliwości pobrania nowej wersji, ściągnięciu jej i kliknięciu instaluj, prosi o restart i tak w kółko. 

Która wersja pasuje pod TWRP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam , na Mi Max 3/32  zainstalowałem wg Waszych wskazówek paczkę z Mi5 przez twrp i ogonki pięknie ucina a smsy w końcu mam jak trzeba. Nic nie usunęło nawet smsy zostały.  MIUI 8 Polska , wersja 6.6.2.3

Bardzo dziękuje za pomoc .

Edytowane przez meleager
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę dodać, że w kwestii tworzeniu wersji nic się nie zmieniło. Jedynie jakbyś miał mało miejsca w /system to możesz złapać loopa (mniej niż te zachowawcze 10-15 mb), ale R3 to nowy telefon chyba macie już rozsądnie powiększone partycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZduneX25 Też tak pomyślałem, bo po włączeniu telefonu wywaliło mi kilkukrotnie Google Play, co się zdarza po aktualizacji. Na /system wolne ponad 800 mb więc to na pewno nie to. Zrobiłem backupa i zaraz potestuję.

Edit: Rzeczywiście to musiała być moja wina. Tak to jest jak niektóre rzeczy robi się automatycznie, bez patrzenia :) W następny piątek przetestuję już aplikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mi5 aplikacja jakby nie działała. Wyświetla dostępną wersję 6.7.14 i proponuje jej pobranie, ale pobiera w sekundę i od razu chce instalować. Po ponownym uruchomieniu smsy dalej z ogórkami, a w aplikacji jest napisane, że nie zainstalowano. Co robię źle?

EDIT: a teraz apka informuje mnie, że moje urządzenie nie jest wspierane :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...