meleager

Użytkownicy
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About meleager

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  kate

Recent Profile Visitors

547 profile views
 1. meleager

  Mi Band 2

  To zwykły smart lock i działa na każdym telefonie oczywiście - ale to nie odblokuje telefonu tylko zapobiega jego blokowaniu i działa na odległość bluetooth a to jest średnio bezpieczne. Mi band ma opcje odblokowania telefonu zbliżając opaskę blisko telefonu i o tą opcję pytałem. Widzę jednak że to do tego musi być telefon xiaomi.
 2. meleager

  Mi Band 2

  Ale rozumiem ze tylko ze sprzętem Xiaomi ? Mam inny smarf i jest tylko info - 1 przejdź do Ustawienia 2 Ustaw blokadę ( i to wszystko mam ) 3 Naciśnij Inteligentne blokowanie - i własnie tego 3 nie widzę ale może dlatego że mam inny telefon ?
 3. meleager

  Mi Band 2

  Czy inteligentne odblokowanie działa wyłącznie ze smartfonem Xiaomi ? Chyba niepotrzebnie się męczę szukając opcji w Mi Fit mając inny niż Xiaomi smartfon.
 4. A wie ktoś jak usunąć to hasło w sensie jak wyłączyć to ustawienie ? Też mam to hasło o oczywiście go znam ale nie mogę znaleźć opcji aby go wyłączyć zupełnie. MIUI 8 global na RN3P.
 5. Nie potrzeba Ci mi pc do odblokowania - ale potwierdzam że ten program u mnie też nie widział telefonu.
 6. Ja mam SoT około 5 godzin w 3 pełne doby a czasem taki sam czas w 2 doby i kilka godzin.
 7. Ale przecież bardzo ważne jest przez jaki czas ten SoT robimy , każdy pisze 5 lub 6 czy ile tam godzin ale czy zawsze chodzi o jeden dzień roboczy działania telefonu? W moim przypadku widzę z doświadczenia że sporą energię pożera zwyczajne czuwanie sieci i w jeden dzień mogę zrobić 6 i więcej ale przez 3 dni już tylko 3-4 godziny SoT. Może warto zaznaczyć jeśli ktoś pisze ze ma 5 godzin ile godzin jest wtedy od ładowania do ładowania.
 8. Ja polecam tego sprzedawcę i etui wraz ze szkłem . Idealnie dopasowane zarówno silikon jak i szkło. Nic się nie przesuwa a etui wystaje ponad ekran - jest idealnie. Dostarczenie trwało 3 tygodnie .
 9. meleager

  Co to za ROM?

  A co konkretnie próbujesz robić, że się nie udaje ?
 10. A czy nie wystarczy powiązać telefon z kontem miui zwyczajnie za pomocą dodania konta xiaomi do telefonu? Pytam ponieważ niedawno odblokowywałem Redmi Pro - przyszedł na pseudo stable z językiem "polskawym" i nie było w opcjach programistycznych opcji na temat konta. Dodałem konta zwykłą metodą ( w kontach telefonu) i odblokowanie poszło na tym dziwnym nieoficjalnym romie za pierwszym razem. Możliwe że na redmi pro jest inaczej ?
 11. Potwierdzam że GPS działa super - trasa na południe europy i powrót bez uwag. Bardzo oszczędny GPS , jazda ok 12 godzin - ekran czasem wyłączany czasem włączony ( nie sprawdzałem ile czasu ) a na końcu trasy ponad 30% energii - bez żadnego ładowania po drodze rzecz jasna.
 12. meleager

  TWRP i MIUIPolska

  Daj proszę Cię bardzo linka do tego tutka od Redmi2 bo nie mogę go znaleźć a jak już mam np tutaj to w pierwszym poście go nie widzę a w kolejnych są podziękowania za super tutorial więc albo coś mi przeglądarka szwankuje albo czegoś nie widzę.
 13. Może nie przeszkadzać wyłączyło jakąś synchronizację z chmurą ? Chociaż nie powinna być chyba potrzebna do odblokowania .
 14. A czy jeszcze coś innego "niedobrego" wnosi wyłączenie tej opcji ? Ja mam wrażenie ze po wyłączeniu bateria ma lżej ale może to tylko przypadek.