Jump to content

axelmateuss

Użytkownicy
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

axelmateuss's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Collaborator Rare
 • First Post
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

5

Reputation

 1. @Marrik Sprawdź: Ustawienia > Aplikacje > Zarządzanie > Trzy kropki w prawym górnym rogu > Domyślne aplikacje > Otwieranie linków. Znajdź aplikację YouTube i zerknij na jej ustawienia domyślne oraz czy ma pozwolenie na otwieranie linków. W razie czego wyczyść domyślne w niej, ewentualnie w przeglądarce.
 2. Było w Ułatwieniach dostępu - i mam je tam włączone. Trzeba gdzieś indziej teraz?
 3. Zauważyliście może, że ekran blokady jest przyciemniony? Jest jakaś szansa, by się tego pozbyć? Według mnie gorzej działa odblokowywanie twarzą oraz nie działa rozłączanie rozmowy przyciskiem blokowania.
 4. Wrrr. 14 dni czekania na unlock wczoraj dostałem dla Redmi 8. Niech to. Wcześniej przy RN7, RN8 i Mi 9T miałem tydzień... A tu taka niemiła niespodzianka.
 5. No tak, z głupoty sobie uwaliłem. Na RN2 za czasów Miui 8 miałem Xposed. Potem nie było odpowiedniej wersji. Magisk działa fajnie, więc skoro w opisie było, że wersja dostosowana jest do wszystkich SDK, zainstalowałem bez myślenia. Dziwne, że ponowny flash romu bez wipe'u data nie pomógł. Mam zrobiony backup z TWRP w momencie, gdy już system się nie uruchamiał - i gdy teraz przywracam z niego data, to system znów nie wstaje. Więc clean install, niestety.
 6. Nie pomogło - dopiero wipe cache/data pomógł, ale wiadomo, straciłem wszystko... Tylko kopia MIUI jest, więc chociaż kontakty nie stracone. Ale czemu Xposed coś schrzanił?
 7. Mam do Was pytanie i prośbę o pomoc. Mianowicie mam RN5 z najnowszym xiaomi.eu, bootloader odblokowany, Red Wolf zainstalowany. Wszystko działało OK, póki nie postanowiłem zainstalować na Magisku Xposed i ViperFX dzisiaj. Po restarcie telefon zostaje niestety na logo MI i kropeczkach androida. Próbowałem w RedWolfie odinstalować moduły magiska, całego magiska, sflashować jeszcze raz ostatni ROM... Nie pomaga. Deinstalator Xposed (jakoś przeczuwam, że to jego wina) nie widzi plików do odinstalowania, menedżer magiska do TWRP nie ma już żadnych modułów... Nie wiem, co zrobiłem nie tak. Macie jakiś pomysł? Nie chcę pochopnie robić formatu i instalować systemu na czysto, bo (oczywiście...) nie mam kopii - a trochę się boję, że nawet to mogłoby nie pomóc. Proszę więc Was o poradę :)
 8. Próbowałeś przełączyć język telefonu na angielski i wtedy dać weryfikację numeru? Kiedyś ten trick pomagał przy xiaomi.eu, nie wiem, jak teraz.
 9. Po prostu ją odinstaluj i zainstaluj od nowa...
 10. Ja bardzo chętnie. Tyle, że mam w tej chwili już wrzuconą 6.7.7 przez TWRP - nie będzie przez to przekłamany ten test? //Z25: wysłałem przez PM
 11. @ZduneX25 Ale Ty wiesz, że wszyscy korzystający z Ogonków są Ci niesamowicie wdzięczni za pracę, którą w to wkładasz i, bardzo dziękując, proszą o więcej? Wspaniała robota! W ogóle postuluję, żeby aplikacja znalazła się wśród oficjalnych Dodatków Miuipolska, bo pewnie nie wszyscy dokładnie czytają forum i nawet nie wiedzą, że jest
 12. Rety, jak bardzo czasami na forum brakuje mi przycisku "Nie lubię", "Minus", "Idź w cholerę" - obok "Lubię to" przy postach... Grrr.
×
×
 • Create New...