Skocz do zawartości

MI2/S - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zamierzam się z nikim kłucić.

Zadalem pytanie kilka dni temu a wy jedziecie po mnie nie wiem dlaczego.

Mi2s ma rom z tego linka:

 

http://en.miui.com/thread-21088-1-1.html

Nikt z Tobą nie zaczął kłótni, tylko próbowałeś wmawiać nam coś , czego Mi2s nie ma. Acid przedstawił Ci jak sprawa wygląda

TapTap Tapatalk+MI4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ja ci w 5 minut mogę ten string zamienić na "Dolby Theater THX George Lucas" i co wtedy?

Zresztą masz jak byk kurde:

Dolby Sound not supported

Czyli Wajk podmienił Dolby na coś innego. Widać Dirac jako software dało się uruchomić. Ale sprzętowo telefon ma Dolby.

Wysłano z Mi4c

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,dpbra.zwracam honor.

Zwijcie to jak chcecie,ale i tak dźwięk ma wyśmienity w porównaniu do v6 czy v7.

Używam mi4c i tego dźwięku co ma mi2s żony mi brakuje.

Czyli to co mam w mi4c moim to co to jest?

Screenshot_2016-01-28-15-21-47_com.android.settings.png

Edytowane przez mikidar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanko, bo nie wgrałem ostatnich aktualizacji MIUI, a widzę że Mi3 i Mi4 mają nowego androida. Wiem że jest wytłuszczone jak byk że Mi3 i Mi4, ale ostatnim razem jak zrobiłem po dłuższym czasie aktualizację, to pozbyłem się 3/4 danych z tel, bo wtedy weszła jedna partycja dla Mi2S. Stąd moje pytanie, czy bezpiecznie będzie teraz zaktualizować od 5.12.31 na 6.1.28?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
3 minuty temu, teempz napisał:

Hahaha, jestem od kilku godzin na 5.0.2 i jest o niebo lepiej niż 4.4.4. Tak mi się wydaję :D

Działa dobrze, stabilnie, nie wiem od jakiego czasu jest 5.0.2 ale mam je od początku, w ogóle od całej historii od kiedy mam telefon czyli około 2 lat, niedawno 1 raz zdarzył sie reset, chyba był przeciążony. Pamiętam jak na moim LG reset, a nawet resety był na porządku dziennym haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 25.03.2016o20:26, Slazer napisał:

Witajcie, jestem tu nowy (Mi-2S mam od poniedziałku). Jestem obecnie na MIUI 5.3.27, Android 4.4.4, jaki ROM jest w tej chwili najlepszy? Widziałem jak ludzie na yt grają w GTA SA na prawie maksymalnych, u mnie płynnie działa tylko na średnich :?

z tego co pamiętam GTA SA chodziła mi na maks, z tym ze ta gra posiada dodatkową szatę graficzną odblokowaną tylko na poszczególne telefony. Który najlepszy trudno powiedzieć, aktualnie mam najnowszy. Z tym że jeśli jesteś na 4.4 to duzo zrobić musisz aby przejść na Lolipop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję linka do instrukcji jak wrócić z 4.4.4 na 4.1. Wychodzi na to że jestem na starych partycjach, dlatego potestuję najpierw starszą wersję MiUi. Ściągnąłem ROM MiUi polska najnowszy 4.1, ale nie wiem jak go zainstalować, przez aplikację aktualizacje wywala błąd.

Już nieaktualne, dałem sobie radę. Na MiUi v5 GTA chodzi na prawie najwyższych ustawieniach, w v6 miałem takie wrażenie, jakby ustawienia się zacinały przy szybkim przesuwaniu, tutaj tego nie ma. Na minus jest to że v6 jest ładniejszy.

Edytowane przez Slazer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś z posiadaczy Mi2S z MIUI V8 6.9.1 posiada następujące problemy:

  • powiadomienia o SMSach czasami wyświetlają innego nadawcę niż jest to po wejściu do Wiadomości,
  • po kliknięciu na MMSa powiększone zdjęcie jest inne te otrzymane w wiadomości.

Powyższe problemy pojawiły się już w wersji z 28 lipca. Jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Ponieważ mój Mi2S leży i się kurzy od miesięcy, postanowiłem w wolnej chwili pobawić się ROM-ami Global. Zainstalowałem więc Global Stable 8.0.1.0 (na Android 5.0.2) i trochę się zdziwiłem, że ten ROM ma tylko j. angielski i chińskie. Żadnych innych, nie wspominając o polskim. Czy to nie dziwne? Czy linia global/stable dla tego telefonu jest uboższa niż dla innych modeli?

A ktoś się może bawił wersją global/dev? Tam dotarł już polski, jak dla innych (także starych) modeli?

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

sorry, że odgrzebuję temat ale ma pytanie. da się wrócić z miui 9 na andku 5.0.2 do miui 5 na 4.1.1 ale zachowując nowy układ partycji? muszę robić miflash na romie do 4.1 czy mogę na tym nowym? starego i tak nie mogę znaleźć, jest jakieś archiwum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...