Jump to content

Diabl0pl

Użytkownicy
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Diabl0pl last won the day on October 17 2016

Diabl0pl had the most liked content!

Community Reputation

11 Good

About Diabl0pl

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

857 profile views
 1. Chyba się dość rzadko zdarza, by telefon z metalowymi plecami miał bezprzewodowe ładowanie.
 2. No właśnie mnie tam się nie wydaje, żeby to było "niestety", bo i tak bym założył etui. A już na 100% gdyby telefon miał plecy szklane lub ceramiczne, bo wtedy jeden upadek i wartość telefonu spada o połowę, więc co człowiekowi po tym "premium look'u", który i tak byłby skryty pod pokrowcem... Zdaję sobie sprawę, że są ludzie, którzy pokrowców nie używają, wtedy ten telefon, może nawet i dobrze, nie będzie w ich targecie.
 3. Na youtubie jak oglądałem, to chyba w każdym filmiku wspominali, że ma głośniki stereo.
 4. No i szydera miesiąc temu poleciała, a dzisiaj zachód się rozpływa nad nowym "flagship killer" killerem. Wystarczy zmazać to brzydkie logo z tyłu, przełknąć brak NFC, wodoodporności i bezprzewodowego ładowania i można się cieszyć highendowym telefonem ze złączem słuchawkowym i pleckami, które nie pękną od samego patrzenia na nie.
 5. Czy w Mi 8 można wybrać jakie ikony systemowe chcemy widzieć na pasku powiadomień? Zakładam, że jeżeli jednocześnie mam włączone Bluetooth, Wifi i Wibracje, a poza tym oczywiście musi być widoczny wskaźnik baterii i zasięgu, to czy mogę zdecydować co telefon upchnie mi po prawej stronie wcięcia?
 6. Teoretycznie, gdyby miało to działać jak supersampling, to można by załadować obraz o lepszej jakości i przez downscale do rozdzielczości ekranu mogłaby być jakaś różnica, ale wydaje mi się, że rzeczywiście bardziej działałby efekt placebo, bo na kilkucalowym ekranie i tak raczej nie sposób zauważyć różnicy.
 7. Witam! Staram się ożywić telefon kolegi, który po rozładowaniu baterii nie potrafił już wstać. Próbuję go teraz naładować, ale cały czas znajduje się w takiej dziwnej pętli: pojawia się logo "mi.com", po chwili mam obraz sugerujący podłączenie telefonu do komputera i pobranie MiPCSuite, widnieje to przez kilka minut, po czym telefon restartuje się. Jestem w stanie wejść w tryb fastboot, więc mógłbym spróbować skorzystać z MiFlash (MiPCSuite nie wykrywa telefonu), ale nie wiem czy to ciągłe restartowanie się telefonu nie wpłynie jakoś negatywnie na proces ładowania i nie wiem w jaki s
 8. No ja czekałem, co mam powiedzieć? ;d
 9. Hah, normalnie obsługa klienta pierwsza klasa. ;D "witam, nie mamy pana haseł, do widzenia." No to pewnie jakiś spór będzie trzeba szykować, skoro tak olewają temat zablokowanego telefonu, który sprzedali.
 10. Wchodzi w tryb fastboot? Jeżeli tak, to można próbować przez miflash. Link do Youtube pokazujący jak wejść w tryb fastboot.
 11. Nie spotkałem się z żadnym takim, chociaż jakieś tam plotki chodzą, że kiedyś, gdzieś to ma zostać dodane.
 12. Apropo messengera, też tak macie/mieliście, że podczas przesuwania palcem w dół na liście kontaktów, przy włączaniu aparatu, telefon lagował? Restartowanie aplikacji / telefonu / czyszczenie aplikacji nic nie daje. EDIT: Zaktualizowałem do wersji 98.0.0.18.71. Okazuje się, że pozbyli się tego aparatu i innych udziwnień z ekranu startowego aplikacji i wszystko działa jak wcześniej. EDIT2: Jednak w tej wersji z jakiegoś powodu pojawił mi się ten nowy "dizajn" z aparatem, ale nie laguje.
×
×
 • Create New...