Jump to content

Diabl0pl

Użytkownicy
 • Posts

  104
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Diabl0pl last won the day on October 17 2016

Diabl0pl had the most liked content!

Recent Profile Visitors

975 profile views

Diabl0pl's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

 1. Chyba się dość rzadko zdarza, by telefon z metalowymi plecami miał bezprzewodowe ładowanie.
 2. No właśnie mnie tam się nie wydaje, żeby to było "niestety", bo i tak bym założył etui. A już na 100% gdyby telefon miał plecy szklane lub ceramiczne, bo wtedy jeden upadek i wartość telefonu spada o połowę, więc co człowiekowi po tym "premium look'u", który i tak byłby skryty pod pokrowcem... Zdaję sobie sprawę, że są ludzie, którzy pokrowców nie używają, wtedy ten telefon, może nawet i dobrze, nie będzie w ich targecie.
 3. Na youtubie jak oglądałem, to chyba w każdym filmiku wspominali, że ma głośniki stereo.
 4. No i szydera miesiąc temu poleciała, a dzisiaj zachód się rozpływa nad nowym "flagship killer" killerem. Wystarczy zmazać to brzydkie logo z tyłu, przełknąć brak NFC, wodoodporności i bezprzewodowego ładowania i można się cieszyć highendowym telefonem ze złączem słuchawkowym i pleckami, które nie pękną od samego patrzenia na nie.
 5. Czy w Mi 8 można wybrać jakie ikony systemowe chcemy widzieć na pasku powiadomień? Zakładam, że jeżeli jednocześnie mam włączone Bluetooth, Wifi i Wibracje, a poza tym oczywiście musi być widoczny wskaźnik baterii i zasięgu, to czy mogę zdecydować co telefon upchnie mi po prawej stronie wcięcia?
 6. Teoretycznie, gdyby miało to działać jak supersampling, to można by załadować obraz o lepszej jakości i przez downscale do rozdzielczości ekranu mogłaby być jakaś różnica, ale wydaje mi się, że rzeczywiście bardziej działałby efekt placebo, bo na kilkucalowym ekranie i tak raczej nie sposób zauważyć różnicy.
 7. Witam! Staram się ożywić telefon kolegi, który po rozładowaniu baterii nie potrafił już wstać. Próbuję go teraz naładować, ale cały czas znajduje się w takiej dziwnej pętli: pojawia się logo "mi.com", po chwili mam obraz sugerujący podłączenie telefonu do komputera i pobranie MiPCSuite, widnieje to przez kilka minut, po czym telefon restartuje się. Jestem w stanie wejść w tryb fastboot, więc mógłbym spróbować skorzystać z MiFlash (MiPCSuite nie wykrywa telefonu), ale nie wiem czy to ciągłe restartowanie się telefonu nie wpłynie jakoś negatywnie na proces ładowania i nie wiem w jaki sposób mógłbym sprawdzic poziom baterii przed rozpoczęciem flashowania. Telefonu nie da się tak kompletnie wyłączyć, bo cały czas restartuje się do tego widoku. Co powinienem zrobić? Czy telefon znajdując się w trybie Fastboot ładuje się? EDIT: Po podpięciu do komputera przestał się resetować, więc zostawię go w ten sposób na parę godzin i poczekam aż bateria dojdzie do siebie. EDIT2: Okazało się, że zaklinowany przycisk "Vol+" uniemożliwiał uruchomienie się telefonu... Temat do zamknięcia.
 8. No ja czekałem, co mam powiedzieć? ;d
 9. Hah, normalnie obsługa klienta pierwsza klasa. ;D "witam, nie mamy pana haseł, do widzenia." No to pewnie jakiś spór będzie trzeba szykować, skoro tak olewają temat zablokowanego telefonu, który sprzedali.
 10. Wchodzi w tryb fastboot? Jeżeli tak, to można próbować przez miflash. Link do Youtube pokazujący jak wejść w tryb fastboot.
 11. Nie spotkałem się z żadnym takim, chociaż jakieś tam plotki chodzą, że kiedyś, gdzieś to ma zostać dodane.
 12. Apropo messengera, też tak macie/mieliście, że podczas przesuwania palcem w dół na liście kontaktów, przy włączaniu aparatu, telefon lagował? Restartowanie aplikacji / telefonu / czyszczenie aplikacji nic nie daje. EDIT: Zaktualizowałem do wersji 98.0.0.18.71. Okazuje się, że pozbyli się tego aparatu i innych udziwnień z ekranu startowego aplikacji i wszystko działa jak wcześniej. EDIT2: Jednak w tej wersji z jakiegoś powodu pojawił mi się ten nowy "dizajn" z aparatem, ale nie laguje.
×
×
 • Create New...