Bobson

Użytkownicy
 • Content Count

  392
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Bobson last won the day on April 9 2016

Bobson had the most liked content!

Community Reputation

45 Excellent

About Bobson

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 5 Pro

Recent Profile Visitors

759 profile views
 1. z mi 5 tak samo, pamiętam na swój czekałem blisko 4 miesiąca od zamówienia, a byłem jednym z pierwszy kto zamówił na IBG. Wiec to co roku ten sam problem. Dziś w mi-home było kilka sztuk 6/64.
 2. Bobson

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Panowie dylemat, mieszkam na Śląsku, w większym mieście, przebywam w jeszcze większych miastach, ale zdarza mi się podróżować w różne miejsca bardziej zurbanizowane lub mniej. Ogólnie chce telefon na tak 2 latka minimum, aktualnie jestem na Mi 5 Ceramic. no i moje pytanie co polecacie, kupić 6/128 z B20, czy dopłacić ~200zł do wersji 8/128 ale bez B20? Jestem w rozterce xd
 3. Panowie a nie lepiej zamówić z portalu spoza polski i mieć telefon na dniach aniżeli pierdo... sie z xkomem czy mi home? xd
 4. Bobson

  Mi 9 nadchodzi...

  o tej stronie słyszeli? Opinie?
 5. Bobson

  Mi 9 nadchodzi...

  Przecież wysłałem front
 6. Bobson

  Mi 9 nadchodzi...

 7. Znalazł ktoś może rozwiązanie?
 8. Tak samo po aktualizacji bodajże do miui 10
 9. Bobson

  MIUI 8.4.26 / 8.5.3 / 8.5.8

  Aha, cóż za nieporozumienie xd
 10. Bobson

  MIUI 8.4.26 / 8.5.3 / 8.5.8

  Wizualnie, zmienia się ekran blokady, zegar na środku. Niby lekkie uczucie szybszego przechodzenia między oknami, ale to może tylko mi się wydaje. Brak FC dialera. kontaktów. Jeśli chodzi o baterie, to trzyma tyle samo czyli w dzień używam, synchronizacja, wifi, internet, facebook, instagram, snapchat, czasami bluetooth, yt itd. wieczorem ładuje zostaje ~20%. Jedynie mam czasami problem z ładowaniem. Ładuje mi np. do 50% i stoi w miejscu, a gdy odłączę ładowarkę i podłącze ponownie to w ciągu 10 sekund może bateria nawet podrosnąć o 10% ale działo się to już wcześniej, na wcześniejszych wersjach MIUI. Pewnie winien tutaj jest program AccuBattery bo po odinstalowaniu tego programu takie cyrki z baterią. Kolejnym problemem jest słuchanie muzyki na głośniku przez bluetooth mając włączone WiFi, wtedy po pewnym czasie zasięg z wifi znika i niemożliwe jest słuchanie muzyki bo nie ma internetu, na transferach tak się nie dzieje.
 11. Bobson

  Jak ustawić 5 ikon w pasku przełączników?

  Ja mam 5 od początku. Jaki masz telefon?
 12. zazwyczaj jest tak, ze po 4 nieudanym odblokowaniu prosi o wpisanie 2 zabezpieczenia, czy to kodu czy co tam ustawiłeś. Przez pierwsze 4 nie ma informacji ze nie mozna odczytać palca, jest tylko wibracja, tak ajk napisałeś. Ustawiłeś jakaś dodatkową blokadę poza odciskiem palca?
 13. Bobson

  Force Close Dialer/kontakty

  No dobra, tylko w zakładce pobierz miui nie ma aktualizacji z 19 kwietnia do pobrania dla Mi5 :v
 14. Bobson

  Force Close Dialer/kontakty

  Znalazłem rozwiązanie, wystarczyło wyłączyć synchronizacje kontaktów z chmurą. Można zamknąć