Jump to content

Popa

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5 Pro

Popa's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Witam. Jak u Was wygląda połączenie z wifi? Wczoraj do mnie przyszedł router xiaomi ten z 4 antenami i pasmami 2,4 i 5ghz i jest to pierwszy router z którym mógłbym się połączyć za pomocą 5ghz. Niestety w statystykach routera widzę że mi5 łączy się po 2,4ghz i jak w ustawieniach wifi w mi5 ustawie że ma się łączyć po 5ghz, to nie widzi żadnej sieci. W routerze na pewno 5ghz działa, ponieważ podłączyłem się w ten sposób innymi urządzeniami i wszystko jest w porządku, z tego też wygląda że problem może być po stronie mi5. Oczywiście próbowałem restartu wifi w telefonie, restartu telefonu jak i restartu routera.
 2. @johnny1836 720p: 30fps 1080p: 24fps 2160p: 26fps O.o dziwnie się to zachowuje
 3. możecie sprawdzić czy u Was też występuje ten problem nagrywając filmik, i sprawdzić jego szczegóły w mx-playerze na przykład. Problem ten też występował we wcześniejszych kompilacjach. Liczyłem że nowa apka to rozwiąże, ale niestety :/ Edit: chodzi o klatki na sekundę oczywiście
 4. Ja nie zgłaszałem
 5. Podbijam rom 6.7.8, nowa apka aparatu, a problem z fps nadal istnieje
 6. Witam, Od wczoraj jestem posiadaczem mi5 pro, wgrałem najnowsze wydanie miui 8 i mam problem z aplikacją aparatu. Filmiki są nagrywane w 20fps, nie ważne czy oświetlenie jest dobre czy słabe, 4k i full hd zawsze wypada w 20/21fps w 720p również 20fps, ale gdy nagram w slowmotion, nagranie ma 30fps. Oczywiście po rozciągnięciu, bo widać na nim realne nagrywanie w 120fps Spotkaliście się również z czymś takim?
 7. Tak się przedstawia sytuacja w moim przypadku
 8. Ja we wtorek też zdecydowałem się na refund, ale dzisiaj po tym co napisał Snaco, zapytałem Niky czy coś wie na temat dostępności mi5 pro. Odpowiedział mi że dostali dzisiaj 20 sztuk i że jeśli nadal jestem zainteresowany to mam dać znać. Zdecydowałem się poczekać bo widzę że już dosyć regularnie dostają te mi5pro więc mam nadzieję że nie pożałuję Zamówienie składałem 24.02, zapłaciłem 29.02
 9. Popa

  Mi Band 2

  a przydałaby się taka funkcja
 10. Popa

  Mi Band 2

  Dobrze rozumiem że biorąc telefon do ręki, mając go w odległości powiedzmy max 10cm, masz z automatu włączony wyświetlacz i odblokowany telefon?
×
×
 • Create New...