Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. FromWP

    Etui i szklo do Redmi 3

    Nic nie pisze o szkle, po prostu jest! Prawie pewne że to coś najtańszego.
  2. FromWP

    Etui i szklo do Redmi 3

    Ja kupiłem od niego Mocolo i jest bardzo ok. To z aukcji pojawiło się bardzo niedawno, cena atrakcyjna (etui+szkło za cenę samego szkła Mocolo).
  3. FromWP

    Etui i szklo do Redmi 3

    A możesz podesłać konkretny link? bo oryginalnego silikonu na Ali w tej cenie nie znalazłem, jakieś zamienniki tak.
  4. Ale to z twojego linku nie jest matowe tylko błyszczące, chyba nie na szkieł matowych, co najwyżej folie!
  5. Problem dotyczy chyba matryc LG w połączeniu z Androidem.
  6. U mnie działa bez problemów na 7.2.4 chińskim.
  7. Niestety ale w tym modelu to chyba normalne. Nie wiem czy to nie wina samego Androida, który nie potrafi do końca płynnie zarządzać jasnością, bo z identycznym zjawiskiem spotkałem się w Nexusie5 (LG) i jakimś My Phonie, albo to kwestia wyświetlacza który w Redmi2 jest chyba od LG. Za to różnica między najwyższą a najniższą jasnością jest dosyć duża dzięki czemu w słabym oświetleniu "oczu nie wypala"
  8. Przyznam szczerze że nie zauważyłem, bo aktualizację do nowszego softu zrobiłem dwie godziny po zakupie, ale od początku miałem oryginalny chińsko angielski.
  9. Ją nie zauważamy żadnych problemów z dotykiem, dla mnie taka czułość jest ok. W poprzednim telefonie zbyt czuły dotyk powodował przypadkowe uruchomienia aplikacji, czy odpalanie linków w przeglądarce podczas przewijania. Na klejone szkło, czy folią zawsze minimalnie zmniejsza czułość. Mam oryginalny chiński ROM 7.2.4
  10. FromWP

    Redmi 3s

    To ja wolę bez czytnika, a z większą baterią, jedynie czasami mi NFC brakuje, bo w poprzednim miałem.
  11. Czasami działa to z pewnym opóźnieniem, ale nie trzeba ponownie w to wchodzić, znika samoczynnie. Tak się dzieje w różnych telefonach z Androidem i WP również. Podobnie jest z powiadomieniami o mailach.
  12. Bo ładujesz inną, która przypuszczalnie ma max 1A prądu ładowania, oryginalna ma 2A i telefon potrafi z tego skorzystać. Ładuje się wyjątkowo szybko!
  13. Taaa Google jest super bezpieczne, stało się najbogatszą firmą nic nie produkując tylko sprzedając zgromadzone dane, między innymi twoje za twoim przyzwoleniem! Bezpieczne jest nieużywanie telefonu nieprzekazywanie nikomu swoich danych, ale to teraz niemożliwe! A co do inwigilacji to miałem parę lat temu przygodę z telefonem Motoroli Motofon F3, zwykły prosty telefon. Okazało się że samoczynnie wysyłał sms-y do centrum Motoroli w GB (oczywiście o niczym nie informując) a zauważyłem to dopiero po otrzymaniu faktury i sms-ie od Motoroli, żebym jak najszybciej udał się do serwisu celem bezpłatnego wgrania nowego romu!
  14. Chyba nie wiesz, przed chwilą sprawdziłem, mój telefon widzi 3 chińskie i o zgrozo, chyba z 6 ruskich obok kilku amerykańskich! A Xiaomi blokując od niedawna telefony dba o twoje bezpieczeństwo, utrudniając instalację modyfikowanych romów w których mogło by być spyware. Nadal sądzę, że oryginalny (obok tego z Miuipolska, nie modyfikowany przez jakiegoś sprzedawcę) rom powinien być najbezpieczniejszy.
  15. ROM eu to głównie tłumaczenie, chyba popełniłeś błąd kupując chiński telefon, musisz uważać i jeszcze nie używaj GPS a bo cię znajdą chińskie satelity!
  16. A ciebie nie martwią usługi googla? Jeżeli z nich korzystasz to wiedzą o tobie wszystko. Myślisz, że podobną wiedzą w chińskich rękach będzie groźniejsze? Możesz odchaczyć w opcjach, że nie chcesz uczestniczyć w programie ulepszania produktu, nie logować się na konto Mi i nie rejestrować karty SIM! Albo wrócić do klasycznego telefonu i wtedy tylko rodzime służby będą wiedziały gdzie jesteś z kim rozmawiasz itd.
  17. Dlatego na razie zostaję przy stabilnym chińskim 7.2 i to na tą chwilę jest chyba najlepsza opcja.
  18. FromWP

    Etui i szklo do Redmi 3

    Prawdopodobnie nie ma albo ma ale kiepską powłokę oleofobową, oryginalne i Mocolo mają i to całkiem niezłą!
  19. Czyli przynajmniej na razie dla nikogo? Bo chyba z tego co czytam jeszcze nikomu z tego forum to się nie udało!
  20. Wiem, ale stwierdziłem że poczekam na rozwiązanie problemów z odblokowaniem. Nowy chiński działa ok. Niewielkie zmiany w aplikacjach, np. pogoda pokazuje i działa lepiej (odinstalowałem tą od MS), niestety nie poprawili equalizera, nadal tylko wygląda, ale nie działa.
  21. To ja to na razie olewam, instaluję oficjalny stabilny chiński V7.2.4.0. Krzaków się prawie pozbyłem, brak polskiego mi nie przeszkadza, a przynajmniej wszystko powinno działać ok. Jak czasami dostanę jakiegoś sms-a po chińsku, to też nie problem, zrzut ekranu, do tłumacza googla i wiem o co chodzi!
  22. Było w zapowiedziach, że będzie dla zablokowanych, na razie nie.
  23. Zgłosiłem chęć odblokowania w Xiaomi, czekam na sms-a, bez tego w prosty sposób nie można.
  24. Trudno, czekam na rom z zablokowanym nie chcę się bawić w odblokowanie, chyba że nie będzie innej drogi!
  25. FromWP

    Etui i szklo do Redmi 3

    Też się spotkałem z tym problemem w Redmi2 i nieoryginalnym siliconem, ale w Redmi3 szkłem Mocolo i oryginalnym case siliconowym Xiaomi nie ma tego problemu ( na szczęście)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...