Jump to content

Mexx

Użytkownicy
 • Posts

  67
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mexx's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Otrzymałem w zestawie z innym urządzeniem Xiaomi Mi WiFi Repeater 2 USB 300M i mam z nim następujący problem. Poprzez aplikację Xiaomi Home robię konfigurację i ostatnim etapie gdzie urządzenie powinno się połączyć z routerem wyskakuje błąd. Jednak na urządzeniu zapala się niebieska lampka i urządzenie rozszerza zasięg. Jednak nurtują mnie inne ustawienia dot, w/w urządzenia w aplikacji Xiaomi Home. Czy ktoś miał podobnie i może coś poradzić? Nadmienię, że posiadam telefon OnePlus 5t.
 2. Telefon po wymianie wyświetlacza nie włącza się albo samoczynnie się wyłącza chwilę po uruchomieniu. Napomknę że dzisiaj wymieniałem wyświetlacz. Sprawdzałem na starym uszkodzonym wyświetlaczu i jest to samo...Czy mogłem coś uszkodzić podczas wymiany? Podczas wejścia w tryb recovery również po chwili się wyłącza...
 3. Jak to zrobić jeżeli nie mam możliwość uruchomienia telefonu?
 4. Chciałem przygotować telefon do sprzedaży i go wyczyścić z danych. Po wejściu w ustawienia telefony kasowanie danych telefon zresetował się i uruchomił w trybie recovery. Tam za dużo odhaczyłem w opcji wyczyść i efekt jest taki że telefon po uruchomieniu pokazuje logo mi i mogę wejść w tryb fastboot i tyle. Ktoś podrzuci jakiś link do forum aby uratować mój telefon.
 5. Czy ktoś wymieniał samodzielnie ramkę wokół LCD oraz tylną obudowę(plecki) w xiaomi redmi note 3? Jest sporo filmików na youtube dotyczących wymiany wyświetlaczy, w których ze starymi obchodzi się agresywnie...Ja stary wyświetlacz chciałbym przełożyć w nowy korpus ramkę nie uszkadzając go. Dam radę w warunkach domowych?
 6. Od pewnego czasu borykam się z problemem samoczynnych restartów oraz całkowitego wyłączenia mojego xioami. Restart następują najczęściej podczas rozmów natomiast wyłączanie w stanie czuwania.Oprogramowanie to najnowsze Miui 8.3/7.3.16.
 7. Mam. Ustawienia > pulpit> blokada ikon
 8. Xiaomi Redmi Note 3 Miui 8.2 6.12.1 tak jak w temacie. Brak możliwości przesuwania ikon na pulpicie przez długie przytrzymanie...
 9. Nie płaczę tylko po prostu pytam. W zeszłym tygodniu również nie było aktualizacji...Stąd moje pytanie.
 10. Czy ktoś wie co z aktualizacjami dla RN3???Ostatnia jest 6.9.29 a dzisiaj już są 6.10.13
 11. TWRP 3.0.2. W tryb fastboot narazie nie mogę wejść bo telefon się zapętlił przy uruchamianiu...
 12. Nic to nie daje. Próbuje wgrać global stable ale wywala błąd...Obawiam się że przy instalacji dev china może zablokować mi bootloadera
 13. Tak jak w temacie po uzyskaniu zgody na odblokowanie, wgraniu twrp oraz miui polska v 7 6.5.26 przy uruchamianiu mam bootloopa na logo MI. Może ktoś pomóc?
×
×
 • Create New...