Jump to content

szuineg

Użytkownicy
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by szuineg

 1. @frrancuz dokładnie. Czyżby wyłączenia miało być rozwiązaniem? Lepiej nie bo jak raz za czasu wyłącze i widzę internet z reklamami to mnie boli wszystko od razu.
 2. U mnie to samo. Jak zauważyłem wynika to z tego że telefon uważa że na danym wifi nie ma internetu i rozłącza się. To samo od zawsze miałem podłączając się do kamery przez wifi, ale tam rzeczywiście nie ma internetu. Jak ręcznie się połącze, wyjdzie komunikat o braku internetu i dam kontynuuj mimo to to wifi działa. Ale po jakimś czasie zrywa połączenie. Testowane na 3 routerach, wszędzie to samo. Reszta sprzętów działa z wifi bez problemu.
 3. Szybkie pytanie, mam aktualnie V10.2.30.0.PFAEUXM, czyli EEA. W poniedziałek dostałem powiadomienie o aktualizacji do miui 11. Po kilku godzinach je kliknąłem i wyskoczyło okno aktualizacji z informacją że brak dostępnych aktualizacji. Czyżby wycofano aktualizację że względu na kilka problemów o których pisaliście?
 4. @Nowyluke musiałem go rozłączyć i połączyć na nowo (bluetooth)
 5. A dzisiaj po zmianie czasu na zegarku wciąż +1 godzina. Najtańszy chiński smartwatch się przestawił, a tutaj lipa.
 6. @mszczepa co to za tarcza z takim fajnym AOD?
 7. Już naprawili, można zamknąć temat.
 8. Dostałem odpowiedź z suportu, wiedzą i pracują już nad naprawą problemu Amazfit and Zepp Support (Amazfit) Sep 19, 23:14 PDT Hi there, Thank you for contacting Amazfit Customer Support. We apologize for all the inconvenience caused! We have already known this issue and are upgrading our server. For now, please kindly install the apk from the link below: https://drive.google.com/open?id=1RVGrQwrqEtXvUaMdTIoxoyoGmai99yAN Any updates, we will let you know. We appreciate your patience! Have a great day! Regards, Christine Amazfit Support
 9. Możecie sprawdzić jak u was, bo u mnie nagle mi9 jest niekompatybilne z amazfitem
 10. A tutaj nie byłeś? https://amazfitwatchfaces.com/forum/viewtopic.php?f=29&t=782
 11. Ja na banggood za 20usd kupiłem. Na słabej ładowarce wychodzą errory, ale na oryginalnej z zestawu i na 36w crdc (aukey) chodzi jak złoto.
 12. Czytnik przyspieszył znacząco, od wczoraj nie miałem przycięcia, a wcześniej raz, dwa na 10 razy.
 13. Szybkie pytanko, czy z moim mi9 jest coś nie tak czy w każdym dioda LED jest tak żałosna? Jej jasność jest najgorsza z wszystkich telefonów jakie mam pod ręką: redmi note 2, Lumia 720, Xperia x, lg v20. W tych wszystkich telefonach LED świeci białym mocnym światłem, a w mi9 jest słabe i podchodzi pod żółty kolor. Czy to norma w tym telefonie?
 14. Każdy producent sprzętu z bat li-ion pisze to w instrukcji, więc żadna herezja
 15. Pierwsze co się robi z nowym telefonem to ładowanie do pełna. Nie rozładowuje się go.
 16. Pytanie do posiadaczy, czy nagrywanie rozmów działa na mix3? Teoretycznie to andek 9 i na nim to nie działa, ale w recenzji widziałem w dialerze ikonkę nagraj rozmowę jak w każdym miui. Więc działa czy nie?
 17. @subwoofer @Enzo_84 rozumiem że macie ten telefon, jak go oceniacie? Jak jakość zdjęć? Czy macie na nim miui (https://forum.xda-developers.com/le-max-2/development/lemax2-x820-822-miui8-1-6-12-3december-t3526832), jeżeli tak to jak się spisuje, są jakieś bugi?
 18. załapałem problem i liczę na sugestie rozwiązania go bez formatu telefonu. Jakiś czas temu zauważyłem że dialer zaczął mi zamulać, patrzę a tu zamiast 5000 mam 50 000 kontaktów. Więc wszystko jasne, zaznaczyłem wszystkie kontakty i usunąłem, mój błąd że nie odłączyłem kont na czas. W trakcie usuwania odłączyłem konta, na koncie google i w chmurze xiaomi nie usunęło mi kontaktów. Potem wyskoczyło mi powiadomienie: "Synchronizuj zbyt wiele usuwanych Kontakty", którego nie da się usunąć i wisi mi w powiadomieniach od dwóch tygodni. Jak wszystko było wyczyszczone to włączyłem synchronizację,
 19. witam w klubie, od kilku tygodni pojawiło się to samo, rozwiązaniem jest wybudzanie telefonu przyciskiem głośności, zobaczymy po jakim czasie on wysiądzie
 20. mediatek nigdy nie udostępni źródeł więc daremna wasza nadzieja, mediatek to zło.
 21. @kamoO94 A aktualizowałeś na 7 czy 8 na czysto? Wyczyściłem wszystkie dane aplikacji YouTube i nic to nie dało. Teraz zauważyłem że zapisuje w historii filmy przesłane na telewizor
 22. A aktualizowałeś na 7 czy 8 na czysto? Jak aktualizacja to może masz coś w historii sprzed 8ki?
 23. Od czasu przejścia na miui 8 aplikacja youtube nie zapisuje historii obejrzanych filmów. Wiem że to nie powinno mieć nic wspólnego, ale tylko to się zmieniło, od momentu jak zainstalowałem 6.6.30 i teraz na 6.7.14 youtube nie zapisuje historii. Czy ktoś mógłby sprawdzić u siebie. Od razu uprzedzam że sprawdziłem wszystkie opcje w YouTube jak i koncie google i wedle wszystkiego powinno się zapisywać i tak było do czasu zmiany miui na wersję 8.
 24. dokładnie tyle miałem do tej pory 2-3% dlatego jestem trochę w szoku, zasięg jak zawsze na full, dwie karty, obie zalogowane w t-mobile, na razie się nie martwię bo do wieczora starcza, w sobotę przy wolnym pomęczę go zaraz po odpięciu z ładowarki i będę widział jak będzie.
 25. Zgadzam się z przedmówcami, 3 godziny sot to jest max, na 6.6.17 było o wiele lepiej, ale tam nie było osobnych dzwonków dla kart sim, no i d*pa, jak wracać to raczej do miui7. Dziwne jest też to że przy 3 godzinach wyświetlacza włączonego to nie on jest głównym bateriożercą, tylko sygnał sieci. w tym momencie mam 40% baterii, ekran włączony przez 1:53 co jest 13%, a sygnał sieci zjadł 42,3%! nigdy tak nie miałem. dane włączone może przez 1-3 godzin w ciągu dnia. wifi ciągle on.
×
×
 • Create New...