Skocz do zawartości

Uri0550

Użytkownicy
  • Postów

    720
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Treść opublikowana przez Uri0550

  1. @okrzej I tak najbezpieczniej będzie jak sam sobie wgrasz najnowszy, oficjalny rom od xiaomi z językiem polskim. Bo bardzo dużo sprzedawców wysyła telefony z wgranym bardzo dziwnym pół spolszczonym, pół po angielsku softem - który pewnie ma wirusy wgrane itp itd.
  2. Uri0550

    Xiaomi Redmi 3A

    Ja już na którejś stronie z kolei widzę redmi 3s snap 430 reszta to samo co w zwykłym r3 http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_3s-8150.php
  3. Ja kupiłem właśnie aukeya z drugiego linka Dla mnie blitzwolf i aukey są na tym samym poziomie
  4. A coś z googlowskim smart lockiem poprawili?
  5. Ja 3 dni temu zamówiłem aukey'a. Zobaczymy jak dotrze RN3PRO & Tapatalk
  6. A mi5 wspiera mhl? Z tego co mi wiadomo to żaden telefon od Xiaomi tego nie obsługuje
  7. Sprzedawcy sobie wymyślają nazwy żeby można było je rozróżnić: Note 3 - Mediatek 2/16 Note 3 Prime - Mediatek 3/32 Note 3 Pro - Snapdragon 2/16 Note 3 Pro Prime - Snapdragon 3/32 Dla xiaomi wszystkie te modele nazywają się "redmi note 3" bez żadnych dopisków a rozróżniane są po nazwie kodowej RN3PRO & Tapatalk
  8. Uri0550

    Xiaomi Mi Band

    @waldek72 A po co taki drogi kupujesz? Zamiennik wytrzymał mi dłużej niż oryginalny pasek od xiaomi a kosztuje 0.7$...
  9. Xiaomiforsale przyśle w 3 dni (o ile mają na stanie) Sprawdź sobie też u technos i xiaomi.com.pl RN3PRO & Tapatalk
  10. Nie bangla
  11. Fajny bajer tylko jak potem odkleić sim od sd RN3PRO & Tapatalk
  12. Ja odebrałem swój po 16 maja z xfs i miałem wgrany global dev z językiem polskim. Byłem zdziwiony i mimo wszystko sprawdziłem ale to był na prawdę gloval dev zaktualizowałem do wtedy najnowszej wersji odblokowałem bootloader i mam teraz xiaomi.eu RN3PRO & Tapatalk
  13. Acid przecież pisał że dla kenzo jest rom 6.0.1 w testach a co do sensorów to nie zauważyłem nic takiego na moim egzemplarzu RN3PRO & Tapatalk
  14. też się temu przyjrzę aczkolwiek przy moim użytkowaniu bateria trzyma mi 4 dni RN3PRO & Tapatalk
  15. Ja mam od 3 tygodni rn3 pro (snapdragon) i muszę przyznać że bateria przy moim użytkowaniu (w porównaniu do mojego poprzedniego telefonu - s3 lte) jest epicka Wifi, bt, dane komórkowe, lokalizacja, synchronizacja, automatyczna jasność ekranu włączone od 7 rano do 23 (od 23 do 7 wszystko z automatu się wyłącza) i bateria trzyma mi 3-4 dni RN3PRO & Tapatalk
  16. Uri0550

    root

    Przecież w każdym temacie dotyczącym nowego romu w pierwszym poście jest wszystko napisane... RN3PRO & Tapatalk
  17. Ja wiem że xiaomi traktuje Redmi jako serię budżetową ale redmi note 3 pro wcale taki nie jest. Najwydajniejszy z tej trójki, metalowe unibody, dual sim / sd, bateria trzyma bardzo dlugo (ma lithium polymer a nie lithium ion) i acid mówił że będzie mieć aktualizacje do 6.0 Ja wybrałem rn3 pro 3/32 i nie wcale żałuję (a przed zakupem bawiłem się mi4c). RN3PRO & Tapatalk
  18. Na podstawie tematu acida.
  19. Nie rób do 7.3 lub wyższej bo będziesz mieć problemy z zainstalowaniem miui polska
  20. No tylko że idąc dalej za ciosem wg instrukcji niby wgrało twrp ale nie pokazuje twrp tylko obrazek jakby bootloader dalej był zablokowany #EDIT NVM @Acid w komentarzach do instrukcji wyjaśnił co robić wystarczyło "fastboot boot twrp.img" i poszło
  21. Witam Mam RN3PRO, mam zgodę na odblokowanie, w telefonie mam global dev 6.4.28, używam w nim mojego konta a mi unlock pokazuje mi takie coś:
  22. Wybaczcie ale jakoś przeglądanie 187 stron nie uśmiecha mi się więc po prostu zapytam. Wybieram sobie nowy telefon i jedną z propozycji jest mi4c i chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy - czy ten model ma nfc (pod względem płatności telefonem), wspiera mhl, posiada usb otg i czy oba sloty mogą łączyć się po 3g/lte (czy może tylko jedna, a druga tylko 2g)? Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
  23. A libra? Bo się zastanawiam nad kupnem właśnie między mi4c, rn3pro i r3pro
  24. No ale po co? To co mam teraz działa dobrze (oprócz proca) to po co mam wgrywać nowszy? Żeby się cofać i robić wipe? Naah jestem zbyt leniwy na to Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...