Jump to content

Misiuu21

Użytkownicy
 • Posts

  140
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Misiuu21

 1. Według gsmarena i Mgsm modele cn nie obsługują 2600mhz 5G.
 2. Witaj w klubie. Ja także mam dość tego telefonu, każda aktualizacja to zagatka co tym razem zepsują. Telefon idzie w nie długim czasie na sprzedaż.
 3. Witam w świecie Xiaomi. Kup sobie normalny telefon z większą pamięcią, tym bardziej w obecnym czasie. Ja mając Mi 11 uważam że Miui to bardzo nie udane oprogramowanie. Co koleją aktualizacja to wtopa. Szukaj telefonu z producenta BBK Electronics. 😉
 4. Nawet można dodać 2 razy odcisk tego samego palca co także poprawia odczyt.
 5. @PiraniaStara sprawa, witaj w świecie Xiaomi. U mnie w Mi 11 mam podobnie raz działają raz nie. Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną i dane w messenger. Nadaj aplikacji wszelkie uprawnienia, pracę w tle i wyłącz oszczędzanie baterii. W ustawieniach samej aplikacji messenger ustaw dymki. Jeżeli to nie pomoże to na pewno działa pobranie starej wersji apki v290 lub starszej z Apkmirror czy apkpure.com.
 6. MIUI 12.5.5.0 RKBEUXM dostępne także tu: https://xiaomifirmwareupdater.com/firmware/ Pewnie za dzień lub dwa przez OTA na Szwajcarię.
 7. @ThomasPinstalowałeś najnowsze wersję Zdrowie i HMS core z sklepu Huawei AppGallery. Na dałeś wszystkie uprawnienia w aplikacji Zdrowie i czy ustawiłeś oszczędzanie baterii bez ograniczeń.
 8. @ElwisPrzegrzewanie telefonu przy dużym jego obciążeniu to sprawa normalna. Co do latania wewnątrz telefonu to standardowo słychać optykę aparatu OIS. Pewnie nigdy nie zwracałeś uwagi na stuki do momentu przegrzania się telefonu i szukania przez to problemów. Jeżeli stuka stabilizacja optyczna aparatu to powinna być o wiele mniejszą przy włączonym aparacie.
 9. Zmień w ustawieniach telefonu region na Szwajcarię i sprawdź dostępność aktualizacji. Aktualnie najnowsze oprogramowanie to:
 10. Dalej super przylega i nic się nie dzieje. Szkło Nillkin 3D CP + Max pełne pokrycie.
 11. Tak "wiekowy" telefon i jeszcze działa? Kiedy robiłeś Hard reset telefonu?
 12. Nillkin full glue bez kleju uv na obrzeżu mały rant. Szkło Moloco zeszło bez problemu i nic nie zostawiło.
 13. Zmieniłem 1,5 miesiąca temu szkło z Moloco UV ponieważ rozbiłem na szkło Nillkin 3D CP. Bardzo dobrze przylega i nie ma pęcherzy powietrza.
 14. Przecież dostałeś odpowiedź użyj programu do przenoszenia smsów. Zrób kopie na samsungu później przenieś na nowy telefon i przywróć smsy.
 15. Stockowej mam rozumieć "Wiadomości" od Google bo innej nie ma od nowości. wejdź w Ustawienia wiadomości - powiadomienia - dodatkowe ustawienia aplikacji....
 16. Spróbuj jeszcze raz wyczyścić pamięć podręczną i pobierz nowsze apk od obecnej wersji galerii. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-gallery/
 17. O ile pamiętam musisz zrobić reset ustawień aplikacji. Wejdź w Ustawienia-aplikację-zarządzaj aplikacjami-trzy kropki w prawym górnym rogu.
 18. U mnie wszystko działa. Sprawdź w "inne powiadomienia" czy wszystko zaznaczone oraz w "powiadomieniach. Wyłącz także ograniczenie baterii.
 19. Może część kontaktów masz na sim i część na Gmail i dlatego telefon zapisuje tylko te z Gmaila.
 20. Wejdź w ustawieniach telefonu i ustaw region na Szwajcarię i sprawdź dostępność aktualizacji bo właśnie ruszyły aktualizację do Miui 12.5 która powinna chociaż naprawić problem z android auto. Co do dymków musisz je ustawić w samej aplikacji Messenger i w powiadomieniach aplikacji.
 21. Oficjalny Sklep Xiaomi https://mi-store.pl/product-pol-1348-Smartfon-Redmi-Note-10-Pro-6-128GB-Onyx-Grey.html lub na oficjalnej stronie https://mi-home.pl/telefony-redmi/redmi-note-10-pro-6gb-64gb-glacier-blue Reszta wersji to kwestia dni. Musisz czekać na dostawę.
 22. Ściągnij starsze wersję apek z Apkmirror i zobacz czy działają.
 23. Spróbuj zrobić w telefonie aktualizację z pliku zip. https://c.mi.com/thread-3684903-1-0.html Lub szukaj romu tuhttps://xiaomifirmwareupdater.com/firmware/
×
×
 • Create New...