Jump to content

Jul3k

Użytkownicy
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 10 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jul3k's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Czy tu jest opcja zmiany wyglądu menu na klasyczne, a nie tylko szuflada aplikacji? Wcześniej miałem rn10pro i tam mogłem wybrać, teraz kupiłem poco f3 i tu nie ma takiej możliwości. Czy zostały naprawione powiadomienia o dymki chatu z Messenger?
 2. Tracę już do tego cierpliwość.. w MiFlash nie jestem w stanie nic zrobić, jedynie XiaoMi Tool V2 działa, ale tylko mogę wgrać 12.5.1. global, nie da się zamknąć bootloadera. Przy próbie wgrania jakiegokolwiek innego romu łapie bootloop. Wywala się w momencie wgrywania flash super. Nie ważne na jakim romie. Jedynie przez recovery 12.5.1. się udaje. Ktoś ma jakiś pomysł jak mogę ogarnąć to MiFlashem?
 3. Nie mam pojęcia co robię źle... Pobrana wersja fastboot, wypakowane bezpośrednio do folderu na dysku C, w nazwie nie ma żadnych spacji..
 4. Tak, rom jest wgrany, ale nie mogę go zmienić. Za każdym razem wywala error w miflash.
 5. Nie mogę ponownie odblokować telefonu, bo jest on już odblokowany.. W samym miflash, nieważne jaki rom wybiorę wywala error. No nie wiem co jeszcze innego mogę zrobić ;/ A telefon na tym 12.5.1 global strasznie mi się grzeje jak słucham radia internetowego na głośniku bt to potrafi się nawet samoistnie wyłączyć z przegrzania..
 6. wciąż to samo, pomimo, że pobrałem 12.0.16 eu.
 7. Zrobię to wieczorkiem, wczoraj już padłem, zresztą nie ogarnął bym wszystkiego tak żeby wstać do roboty.. :p Ale zauważyłem, że na miui 12.5 telefon strasznie się grzeje. Na robocie LTE, głośnik bluetooth i radio internetowe, telefon aż parzy w ręce. Na poprzednim romie tego nie było.. aż alert wyskoczył.. Chyba jestem jakiś lewy.. Robię wszystko krok po kroku wg Twojej instrukcji i wywala mi error w miflash..
 8. Tak, zrobiłem przywracanie ustawień fabrycznych zaraz po wgraniu roma. Chyba coś musiałem skopać po drodze,. Je działał mi mi flash, więc znalazłem ten XiaoMi Tool V2 i właśnie tym programem przeprowadziłem całą operację zmiany softu z brandowanego przez Orange 12.0.3
 9. Zrobiłem dokładnie tak jak napisałeś, niestety bootloader wciąż jest odblokowany.
 10. Czyli który link? Po takim wgraniu ponownie bootloader będzie zablokowany? Na tą chwilę w opcje programisty jak wchodzę w stan odblowowania mi, to mam, że jest odblokowane.
 11. Przez program XiaoMi Tool V2, najpierw twrp a później ROM z pliku ZIP.
 12. Już chyba sobie poradziłem, wgrałem miui 12.5.1 i póki co wszystko śmiga. Dzięki za dobre chęci i podpowiedzi! Czy po wygraniu tego miui 12.5.1 global stable jest jakaś opcja ponownego zablokowania bootloadera, żeby wszystkie aplikacje działały? Nie wiem jeszcze jak z płatnościami NFC, aplikacje bankowe działają, ale nie działa aplikacja McDonald :p
 13. W ogóle się nie instaluje.. telefonu nie wykrywa.. brawo ja... ucegliłem telefon Dobra, jakoś (nie wiem jak) udało się, że telefon wstał, ale wciąż z brandowanym przez Orange softem. Nie wiem co teraz zrobić, żeby wgrać czysty global i znowu nic nie zwalić..
 14. MiFlash w ogole mi nie działa na 2 komputerach... ;/
×
×
 • Create New...