Misiuu21

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Misiuu21

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Band 4 GL.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spróbuj parowania z programem BlueScan. Włącz skanowanie i próbuj parkować przez Mi Fit.
 2. Nie widzę sensu szukania na siłę opaski za pół ceny (cebulactwa) i narażania się że będzie podoba. Gdzie na Ali od dobrego sprzedawcy cena około 125zl (global) i jeszcze można urwać coś kuponem. Opaska jest świetna patrząc stosunek jakość do ceny! https://s.click.aliexpress.com/e/6PjEi0u
 3. @Usiek1991 Ja osobiście zamawiałem u tego sprzedawcy za 122zl z kuponem za 2 $ i u mnie była w ciągu 9 dni. https://s.click.aliexpress.com/e/cEPzUkus Dziś widzę że ma promocje. Jak Ci cena pasuje to kupuj.
 4. @Usiek1991 tu dostawa około 10 dni i cena przyzwoita. https://s.click.aliexpress.com/e/UthMxBuXp
 5. @sebi @Zenderable Nie wiem jakie były wibracje w 3 ale w 4 są dość przeciętne. Więc w ustawieniach wibracji "użytkownika" ustawiłem swoją częstotliwość i trochę pomogło.
 6. Ja zamówiłem 2 sztuki na Ali. Już na dniach powinna być. https://s.click.aliexpress.com/e/5FPfcaqcx
 7. Misiuu21

  A8 i band 4

  Tak będzie działał. Tak samo jak z każdym telefonem z androidem.
 8. @Zenderable o języku pisałem do dużych sprzedawców na Ali. Wiem że to żadne wiarygodne źródło. Ale swoją global kupiłem za 122 zl a wer. CN była za 109 zł (dostawa 9 dni). Więc żadna różnica w cenie a język polski pewny i brak problemów obecnie z opaska. Co do dystrybucji w Polsce to na dniach się okaże. Empik często ma towar od różnych dostawców, którzy często sprowadzają na własną rękę np: mają telefony od Bestcena.
 9. @BanBoy A Ja z dobrego źródła słyszałem, że Mi Band 4 mam się pojawić w sprzedaży 11 lipca. Już nawet na MiHome jest wystawiona bez ceny. Co do opaski CN to z tego co wiem oficjalnie nie dostanie języka pl tylko Global dostanie. Co najwyżej będziesz mógł sobie wgrać oprogramowanie modyfikowane z pl do CN. Już ktoś tam sam tłumaczy. https://mi-home.pl/inteligentne-urzadzenia/xiaomi-mi-band-4
 10. @SzeejkA próbowałeś na opasce w ustawieniach wykonać Factory Reset. Może to pomoże bo może oprogramowanie miało zawieche.
 11. U mnie po ostatniej aktualizacji na wersji global dalej nie pokazuje kontaktu telefonicznego ale kontakt z smsa już tak. Mi przez żadna inną aplikacje nie pokazuje. A próbowałem inne 3. Pozostaje zgłaszać problem przez aplikację mi fit i czekać aż to poprawią.
 12. @rikooo7 Ja testowałem na otwartej wodzie. Mierzy odległość ale nie wykrywa poprawnie stylu pływackiego, gdyż ciągle pokazuje styl motylkowy. Ten i inne błędy zgłoszone do Xiaomi. Telefonu nie potrzebujesz mieć przy sobie.