Misiuu21

Użytkownicy
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Misiuu21

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Band 4 GL.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zrób jej twardy reset.
 2. @zaq13bo to opaska za 100zl. Ja ją także w dniu premiery kupiłem do pływania i okazało się że jest tragedia. Nie pomagały nawet aktualizacje. Mam teraz Honor Watch Magic 2 46mm i wszystko działa prawidłowo.
 3. @adrian033Taki problem że to opaska za 100zł. Zrób reset (format) opaski. Sprawdź jeszcze czy masz wszystkie udzielone zgody dla Mi Fit. Wysokość powinna być dobra bo opaska nie ma GPSu a dane są pobierane z telefonu. Ostatecznie problem leży po stronie telefonu.
 4. @arekpan15najszybciej będzie jak zrobisz resety i nadasz ponownie wszystkie uprawnienia. Wyłącz dla Mi Fit oszczędzanie baterii itp.
 5. @arekpan15bo to opaska za około 100zl! Nie spodziewaj się cudów. Proponuję zrobić reset aplikacji - wyczyść obydwie pamięci oraz zrób reset opaski. Ja tej opaski po 8 miesiącach mam dość nic dobrze nie działa oprócz powiadomień. Kupiłem Honor Magic Watch 2 46mm i w KOŃCU WSZYSTKO DZIAŁA.
 6. Chodzi o uruchomienie ponowne opaski lub jej reset z ustawień samej opaski. Ja już miałem dość problemów z mi Bandem 4 i kupiłem Honor Watch Magic 2 46mm. W końcu działa wszystko poprawnie.
 7. Jak używałem opaski i zawyżała mi drastycznie metry w pływaniu. To po restarcie mierzyła w miarę dobrze. Jak to nie pomoże zrób jej reset.
 8. He.. Dlatego po 8 miesiącach przygody Mi Bandem 4 dałem sobie z nią spokój. Więcej nerwów niż to warte. Problemy z liczeniem wszystkiego co opaska oferuje. Dla mnie najgorsze było duże błędy w czasie pływania. Mam teraz Honor Watch Magic 2 46mm i wszystko działa prawidłowo.
 9. Pobaw się z ustawieniem dostępu w aplikacji Mi Fit. Najlepiej wyłącz wszystkie uprawnienia, wyczyść pamięć podręczną i ponowie uruchom tel. i nadaj ponownie wszystkie uprawnienia
 10. @krzy40nadałeś uprawnienia w aplikacji Mi Fit dla SMS i kontaktów? Wyłącz optymalizację baterii itp. dla Mi Fit.
 11. @selerwyloguj się z Mi Fit. W ustawieniach telefonu wejdź w apkę Mi Fit i wyczyść pamięć podręczną i pamięć. Ponownie odpal Mi Fit i przejdź przez logowanie i potwierdzenie dostępów itp.
 12. Może jest wyładowana. Podłącz na 30-40 minut do ładowarki. Próbuj parować bezpośrednio przez aplikację Mi Fit przy włączonym bluetooth.
 13. Dziś opaska przeszła sama siebie. Naliczając błędnie aż 275 metrów. Opinia z błędem wysłana do Xiaomi. Pozostało zrobić format ustawień opaski. Może coś pomoże.
 14. @1q2w3eto chyba jakiś zbieg okoliczności bo mi także dziś opaska odmówiła poprawnej pracy. Opaska nie naliczyła około połowy przepłyniętych basenów. Zgadzał się tylko czas.