Jump to content

Misiuu21

Użytkownicy
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Misiuu21 last won the day on April 14

Misiuu21 had the most liked content!

Community Reputation

28 Excellent

About Misiuu21

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Dolnośląskie

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 11 v12.0.13

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zmień w ustawieniach telefonu region na Szwajcarię i sprawdź dostępność aktualizacji. Aktualnie najnowsze oprogramowanie to:
 2. Dalej super przylega i nic się nie dzieje. Szkło Nillkin 3D CP + Max pełne pokrycie.
 3. Tak "wiekowy" telefon i jeszcze działa? Kiedy robiłeś Hard reset telefonu?
 4. Nillkin full glue bez kleju uv na obrzeżu mały rant. Szkło Moloco zeszło bez problemu i nic nie zostawiło.
 5. Zmieniłem 1,5 miesiąca temu szkło z Moloco UV ponieważ rozbiłem na szkło Nillkin 3D CP. Bardzo dobrze przylega i nie ma pęcherzy powietrza.
 6. Przecież dostałeś odpowiedź użyj programu do przenoszenia smsów. Zrób kopie na samsungu później przenieś na nowy telefon i przywróć smsy.
 7. Stockowej mam rozumieć "Wiadomości" od Google bo innej nie ma od nowości. wejdź w Ustawienia wiadomości - powiadomienia - dodatkowe ustawienia aplikacji....
 8. Spróbuj jeszcze raz wyczyścić pamięć podręczną i pobierz nowsze apk od obecnej wersji galerii. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-gallery/
 9. O ile pamiętam musisz zrobić reset ustawień aplikacji. Wejdź w Ustawienia-aplikację-zarządzaj aplikacjami-trzy kropki w prawym górnym rogu.
 10. U mnie wszystko działa. Sprawdź w "inne powiadomienia" czy wszystko zaznaczone oraz w "powiadomieniach. Wyłącz także ograniczenie baterii.
 11. Może część kontaktów masz na sim i część na Gmail i dlatego telefon zapisuje tylko te z Gmaila.
 12. Wejdź w ustawieniach telefonu i ustaw region na Szwajcarię i sprawdź dostępność aktualizacji bo właśnie ruszyły aktualizację do Miui 12.5 która powinna chociaż naprawić problem z android auto. Co do dymków musisz je ustawić w samej aplikacji Messenger i w powiadomieniach aplikacji.
 13. Oficjalny Sklep Xiaomi https://mi-store.pl/product-pol-1348-Smartfon-Redmi-Note-10-Pro-6-128GB-Onyx-Grey.html lub na oficjalnej stronie https://mi-home.pl/telefony-redmi/redmi-note-10-pro-6gb-64gb-glacier-blue Reszta wersji to kwestia dni. Musisz czekać na dostawę.
×
×
 • Create New...