Misiuu21

Użytkownicy
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Misiuu21

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Band 4 GL.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie teraz po wszystkich tych aktualizacjach jest nawet dobrze. Na 30 długości basenu pomyłka tylko 9 metrów. Nawet rozpoznawanie stylu opasce wychodzi.
 2. @Sonic Do wrzucania swoich tarcz używam Notify & fitness.
 3. @natally2 Spróbuj parowania na innym telefonie żeby opaska pobrała aktualizację.
 4. Witam. Ja przed chwilą wymusiłem język polski przez klikanie 5-6 razy w wersję oprogramowania opaski.
 5. @tolek_89 Pamiętaj, że opaska z 3 pasuje do 4. Nawet na AliExpress jest dużo sprzedawców z info opaska Mi Band 3/4.
 6. @Sonic nie dziwne że nie mogłeś znaleźć bo zmienili nazwę apki w sklepie na bluetooth 4.0 scaner . https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bluemotionlabs.bluescan
 7. @SonicJa pierwszy raz także nie mogłem połączyć opaski pomógł mi program BlueScan. Włącz skanowanie i próbuj parkować opaskę.
 8. Zbliża się nowa aplikacja zdrowotna od Xiaomi ma zastąpić Mi Fit. Oby była lepsza... https://www.tabletowo.pl/xiaomi-mi-health-nowa-aplikacja-zdrowotna/
 9. W aplikacji Mi Fit masz opcje "Prześlij opinie". Po poprawnym wysłaniu opinii powinna przyjść ma emalia info od Xiaomi o otrzymaniu zgłoszenia.
 10. U mnie w czasie pływania nie aż takich problemów, choć faktycznie ekran nieraz wariuje pod wpływem wody. Na basenie opaska potrafiła na 10 długości pomylić się o 8m a na następnych 10 długościach pomylić się o 50m! Należy zgłaszać błędy oraz problemy w opiniach i czekać na poprawki.
 11. Spróbuj parowania z programem BlueScan. Włącz skanowanie i próbuj parkować przez Mi Fit.
 12. Nie widzę sensu szukania na siłę opaski za pół ceny (cebulactwa) i narażania się że będzie podoba. Gdzie na Ali od dobrego sprzedawcy cena około 125zl (global) i jeszcze można urwać coś kuponem. Opaska jest świetna patrząc stosunek jakość do ceny! https://s.click.aliexpress.com/e/6PjEi0u
 13. @Usiek1991 Ja osobiście zamawiałem u tego sprzedawcy za 122zl z kuponem za 2 $ i u mnie była w ciągu 9 dni. https://s.click.aliexpress.com/e/cEPzUkus Dziś widzę że ma promocje. Jak Ci cena pasuje to kupuj.
 14. @Usiek1991 tu dostawa około 10 dni i cena przyzwoita. https://s.click.aliexpress.com/e/UthMxBuXp
 15. @sebi @Zenderable Nie wiem jakie były wibracje w 3 ale w 4 są dość przeciętne. Więc w ustawieniach wibracji "użytkownika" ustawiłem swoją częstotliwość i trochę pomogło.