Jump to content

Misiuu21

Użytkownicy
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Misiuu21 last won the day on April 14

Misiuu21 had the most liked content!

Community Reputation

25 Excellent

About Misiuu21

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Dolnośląskie

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 11 v12.0.13

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Soft EEA 12.0.13 śmiga aż miło.
 2. U mnie nie ma problemu z czytnikiem nawet po wyminie szkła na wyświetlaczu. Ja dodaje 2 razy ten sam palec dla lepszego odczytu.
 3. Jak założysz konto polecam zmienić tylko animacje startową z motywu Cyberpunk2077. Efektownie wygląda. https://pl.xiaomitoday.it/miui-oto-jak-dostosować-animację-startową-swojego-smartfona.html
 4. @Matheojestem tego samego zdania. Mi 11 nie jest wart swojej ceny przy tych niedociągnięciach jak problemy Miui czy przeciętna bateria. Za swoją Mi 11 koniec końców zapłaciłem 1200zł, gdyż sprzedałem poprzedni OnePlus 7 pro za 1500zl i pobrałem kupon na 1000zl. Za niego kupiłem telefon Mi-Home.pl i sprzedałem w rodzinie. Mam teraz świadomość że tel jest za 1200zl i da się z nim żyć.
 5. Bez konta, także nie mógł pobierać nowych motywów i tapet.
 6. Sam sprawdź dostępność zmieniając region na Szwajcarię. Bo pisząc pytanie byś to dawno zrobił. Jak nie wyskoczy to spróbuj wrzucić aktualizację z pliku zip ręcznie. Jak będzie nie kompatybilna z Twoim telefon ciebie po informuje.
 7. Aby mieć najnowszą wersję Miui w ustawieniach telefonu zmień na region Szwajcarię i sprawdź aktualizację. Zainstaluj aktualizację i wróć na region Polski. Jak pamiętam powinno na OTA wrzucić MIUI V12.0.13.
 8. Tak ma być to stuka soczewka optyki OIS, czyli ruchomy obiektyw. Włącz aparat a nie usłyszysz takiego stukania w czasie poruszania telefonem.
 9. Tak ma być to stuka soczewka optyki OIS, czyli ruchomy obiektyw. Włącz aparat a nie usłyszysz takiego stukania w czasie poruszania telefonem.
 10. Tak ma być to stuka soczewka optyki OIS, czyli ruchomy obiektyw. Włącz aparat a nie usłyszysz takiego stukania w czasie poruszania telefonem.
 11. Pobierz apk z Apkmirror lub apkpure. Jeżeli Netflix ma certyfikację na ten tablet to będzie działać.
 12. Strasznie dużo. Swoje szkło Moloco kupowałem na Ali z kuponem za niecałe 23zł. A złożenie jest bardzo łatwe. Polecam instrukcje na kanale YouTube - Łukasza Łukowskiego.
 13. Przyszedł w końcu dziś kod na kartę podarunkową na 1000zł z sieci Orange.
 14. @zoltan78co do szkła Moloco na klej UV na YouTube są bardzo dobre instrukcje. Szkło zakłada się bardzo prosto. Polecam kanał Łukasza Łukowskiego.
 15. Tak cisza. Wczoraj dzwoniłem do Orange by ich pogonić bo Xiaomi pisze tak: "Aktualnie zgłoszenia są w procesie weryfikacji. Czekamy na potwierdzenie danych od operatorów. Wysyłka kodów jest planowana po otrzymaniu stosownych informacji zwrotnych." Jeszcze nie dostałem odpowiedzi od Orange
×
×
 • Create New...