Lavvendera

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Lavvendera

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

64 profile views
 1. Ja wiem tylko że jak robiłam innymi aplikacjami zdjęcia przednią kamerą to w właściwościach zdjęcia pokazywało 6mpx. Oraz wyczyszczenie danych aplikacji nic nie pomogło i zauważyłam teraz że w systemowej aplikacja nie da się robić przednią kamerą zdjęć bo wtedy aplikacja się zawiesza. Nie ma żadnego komunikatu typu aplikacja przestała działać itp.
 2. Tylko że każda aplikacja ma ustawienia przedniej i tylniej kamery i tam rozdzielczości się różnią w zależności jaka kamera. Co do tylniej to rozdzielczości się zgadzają ale w wyborze przedniej mam albo 12mpx albo 6mpx czy nawet 5mpx i nie wiem co zrobić bo chciałabym wykorzystać potencjał telefonu i robić w maksymalnej rozdzielczości zdjęcia.
 3. Witam dzisiaj zainstlowałam na telefonie najnowszy rom xiaomi.eu i wszystko oprócz aparatu jest ok. Gdy wchodzę w ustawienia rozdzielczości dla przedniej kamery powinnam mieć do wyboru 24 mpx bo taką rozdzielczość oferuje ten telefon a zamiast tego w systemowej aplikacji mam tylko 12 mpx maksymalnie. W inny aplikacjach pobranych z sklepu play mam około 6 mpx do wyboru. Czy ktoś wie co mogłoby być tego przyczyną lub czy można to jakoś naprawić? Chcę jeszcze zaznaczyć że ustawiania rozdzielczości dla tylniej kamery są dobre, mogę wybrać największą rozdzielczość czyli 12 mpx w każdej aplikacji.