Jump to content

trainiart

Użytkownicy
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI MIX 2, Mi 9

Recent Profile Visitors

866 profile views

trainiart's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

2

Reputation

 1. Po stosowaniu wielu aplikacji, zostałem na Mood Messenger - ma prawie wszystko co trzeba i mnóstwo opcji. Spróbować warto - o ile pamiętam (bo wyłączyłem opcje dotyczące ekranu blokady), taka opcja jest możliwa. Niestety od Androida 8 się nie da. (widocznie sprawdzałem wcześniej na innym Mi). Najpewniej Huawei P9 Lite miał niższą wersje Andrioida)
 2. Mała uwaga. U mnie na wersji MIUI Global 10.2.24.0 NFC działa na portfelu SIM. (Dziwne ale prawda tak samo BLIK jak i GooglePay)
 3. Powinno być tak: - niski stan: czerwona (niezależnie od ładowania) - ładowanie < 90% - żółta - ładowanie >= 90% - zielona - brak ładowania (100%) - dioda ładowania wyłączona. (świecenie diody w stanie pełnego naładowania nie daje żadnej informacji)
 4. Polecam artykuł: http://www.rfbenchmark.pl/lte-lte-nie-rowne/ Z reguły LTE 800 jest znacznie wolniejsze i wskazane z zasady na obszarach o słabym zagęszczeniu ludności, lub przy częstym przemieszczaniu się przez obszary o takim zagęszczeniu (większy zasięg stacji GSM). - tutaj polecam wersję SE (kate) W każdym innym przypadku posiadanie B20 (LTE 800) nie ma żadnego znaczenia użytkowego. - tutaj zdecydowanie wersja kenzo Pozdrawiam.
 5. U mnie również (wprawdzie wgrałem tylko jeden plik mkv full HD) proces mediaserver trwał tyle, ile było potrzeba na odtworzenie filmu. Tak samo Wakelock Detector Pro nie wykazał żadnych odstępstw od normy.
 6. Sprawdzałem wielokrotnie kolejne wersje. Nie działa żadna.
 7. Ale jest opcja bezpłatnej wymiany karty SIM uszkodzonej. Nowa karta zawiera wszystkie opcje wymiarowe. Dwa razy z takiej wymiany korzystałem w T-Mobile. Podany powód:: okresowe zaniki sieci sprawdzane w różnych telefonach. //Z25: trzeba było mnie uprzedzić miesiąc temu
 8. Dopisać numer do prywatnej skrzynki. Wiadomości (jeżeli są) przeniosą się same.
 9. Oczywiście, blokowane wzorem. Dostęp poprzez przesunięcie wiadomości w dół.
 10. Redmi 2 ma (wiem z własnego słuchu jaka kolosalna jest różnica w jakości głosu (szerokość pasma), gdy ktoś dzwoni do mnie z tej samej sieci i z telefonu też obsługującego HD Voice. Oczywiście między różnymi sieciami HD Voice nie działa. Przypuszczam więc,że wszystkie "wyższe" modele również możliwość wykorzystania HD Voice posiadają.
 11. w Redmi 2 jaskrawość diody dla koloru czerwonego jest niższa niż pozostałych 2 kolorów, stąd kolor "zółty" jest zbliżony do zielonego, niemniej od czystego zielonego jest różny.
 12. Rzadko, ale się zdarza, żle jest ustawiony Internet APN, (np.wskazany jest: Typ uwierzytelnienia - PAP lub CHAP)
 13. Może tak? http://en.miui.com/thread-114090-1-1.html
 14. Sprawdź, czy masz włączony internet APN i MMS jako T-Mobile i ustaw typ uwierzytelnienia na "PAP lub CHAP" (w obu). Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...