Jump to content

neomagnet

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

neomagnet's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. U mnie na MIUI 10 też się potrafił włączyć od byle czego. Za to na MIUI11 bardzo często się nie uruchamia w ogóle.
 2. Na razie jeszcze jakoś wytrzymam. wifi direct może uda się uruchomić jak powstanie lineage lub inny porządniejszy soft. Ewentualnie jakaś jednostronna apka.
 3. @trainiartTo tylko nędzna proteza, która wymaga zainstalowania tej samej aplikacji na drugim telefonie. Mocno bez sensu. Funkcja działa bezproblemowo na Samsungach, Huawei, Sony a tu jej właściwie nie ma. Zastanawiam się czy nie oddać tego telefonu. Więcej z MIUI problemów niż to warte.
 4. 1. Samsung potrafi przesyłać ogromne pliki z dużą prędkością w ten sposób. Może Xiaomi jest faktycznie upośledzone... albo Samsung przyzwyczaił mnie do nadzwyczajnej funkcjonalności. 2. Próbowałem, nie działa. Whatsapp czy messenger działają bez takich kombinacji.
 5. Witam, Kupiłem Mi9 i mam 2 (w sumie więcej....) problemy: 1. WiFi- Direct - da się to w jakikolwiek sposób użyć na Mi9 czy to zwykła fikcja? Niby się uruchamia, niby łączy z innym tel, ale funkcjonalność zerowa. Przesłać czegokolwiek w żadną stronę się nie da. Da się to jakoś ogarnąć? Chciałbym przenieść dane, a kopiowanie po USB2.0 to co najmniej lipa. 2. Mam Amazfit Pace, z poprzednim S7E działał perfekcyjnie, obecnie nie wyświetla powiadomień o smsach. Apka sms dodana do powiadomień w Amazfit, ale bez efektu. Na samsungu działało to bez najmniejszego problemu. Nawet na taniutkim i starym xcover4 śmiga (wifi direct również!), a tu bieda.
 6. Włącz sobie trening to zobaczysz dystans. Nie wiem jak w przypadku custom romów, ale na oficjalnym nie zobaczysz dystansu z samych kroków.
 7. Witam wszystkich, Mam problem z moim zegarkiem. Pojeździłem dzisiaj trochę na rowerze i chciałem zgrać trening jak zwykle do pliku gpx i wrzucić na endomondo, niestety zegarek nie jest w stanie dokończyć eksportu. Plik się generuje za każdym razem, jego wielkość to 1,03MB. Zegarek nie wyświetla żadnego błędu, po prostu mieli bez końca. Czekałem 3h i nic. ROM oficjalny, wersja globalna. Spotkał się ktoś z takim problemem? Doraźnie pomogłem sobie przez Strave ale ten serwis jest tak beznadziejny, a ściąganie z niego plików gpx czy choćby synchronizacja do endomondo działają bardzo słabo. Przekłamują wiele danych, jak np puls, datę, czas treningu. Wolę ręcznie generować sobie plik gpx, przynajmniej to co wrzucę do endomondo ma ręce i nogi i nie muszę od razu edytować danych. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
×
×
 • Create New...