Jump to content

rumcais

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About rumcais

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podstawa to spróbować wyłączyć i włączyć telefon. U mnie na przykład zdarza się, że przestaje działać czytnik linii papilarnych i pomaga restart.
 2. Po czyszczeniu, kilku uruchomieniach i nie włączaniu domyślnego launchera z wydajnością jest już w porządku. Literki w SMS-ach natomiast dalej małe, tapety, zmiany w aparacie, na ekranie blokady nie wskoczyły więc tego nie ma. Sterowanie dolną belką podejrzewam, że dalej przycina, bo działa z domyślnym launcherem, który działa kiepsko.
 3. Słabo, trochę bardziej zaczęło przycinać. Mniejsze czcionki m.in. a smsach bez możliwości powiększenia tak jak do tej pory. Tapet nie ma, zmian w aparacie nie ma, ekranu blokady nie ma, sterowanie dolną belką przycina i działa tylko na oficjalnym launcherze (podobnie jak nowe animacje menadżera otwartych aplikacji). Zatem zmiany czysto wizualne + pływające okna.
 4. Wyłączyć i włączyć telefon
 5. A ogólnie to lipiec / sierpień możemy się spodziewać aktualizacji z Miui 12
 6. A już myślałem, że nas porzucili
 7. Można zamknąć Udało mi się znaleźć rozwiązanie po wszelkich możliwych próbach. Nie wiem z czego to wynikało, bo w ustawieniach aplikacji, ustawieniach powiadomień, dźwiękach, uprawnieniach, wyświetlaniu nad innymi aplikacjami itp. wszystko było dobrze. Czyszczenie danych i odinstalowanie nic nie dało, pomogło natomiast zresetowanie ustawień wszystkich aplikacji. Gdyby ktoś miał podobny problem to będzie wiedział jak go rozwiązać.
 8. Cześć, ma ktoś problem z dźwiękami powiadomień z Messengera po aktualizacji do MIUI 11.0.5? Jest dźwięk gdy wysyłam wiadomość, odświeżam, ale nie ma dźwięku, wibracji z dymków ani powiadomienia z treścią przy wiadomościach przychodzących. Na ekranie blokady podświetla się tylko ekran, że jest wiadomość. Początkowo po aktualizacji działało chyba dobrze, potem nagle przestało. W ustawieniach mam wszystko włączone, uprawnienia nadane itp.
 9. Zdaje się, że najnowsza aktualizacja do MIUI 11.0.5.0 rozwiązała ten problem
 10. Chyba już zapomnieli o aktualizacjach
 11. Miałem ten sam problem w sieci PLAY. Dane mobilne na LTE często przestawały działać na kilka minut. Na YouTube znalazłem jakiś sposób, którego spróbowałem i jest zdecydowanie lepiej. Czasami (np. raz na tydzień) zdarza się, że przez chwilę nie działa, ale na pewno nie jest to tak nagminne jak wcześniej i wreszcie da się korzystać normalnie z Internetu. Link do filmu : Instrukcja: Wchodzimy w USTAWIENIA > O TELEFONIE i klikamy kilka razy w PAMIĘĆ WEWNĘTRZNA aż przejdziemy do informacji o telefonie Wybieramy Informacje o telefonie1 (1 karta SIM) następnie klikamy Usta
×
×
 • Create New...